BMW

gribu nopirkt bmw 525 tdi 1995.gada

acer Reģ.: 22.12.2012

sveiki. pa 900 eiro gribu nopirkt bmw 525 tdi 1995. gada sedans , automāts. kas mani biedē, ka kārba ir restaurēta un kārba ir pārtaisīta no 5 pārnesumu uz 4. lielu ekstru nav, negribu, nav nepieciešams. tehniskais ir iziets janvārī noskrējiens 325 000km.

kādi ir plusi, un mīnusi šim auto ? man biedē par automātu, ka būs neekonomiski, vairāk braucu pa pilsētu. kā ar detaļām , lētas cenas? kas parasti lūzt? neesmu no tādiem ,kurs goņitu vai driftotu. motoru , ka iedarbināju, kā šveices pulkstens strādāja. kāds ir patēriņš? ja pirktu , ko vēlams uzreiz nomainīt, kādu detaļu?

 
sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

acer rakstīja: sveiki. pa 900 eiro gribu nopirkt bmw 525 tdi 1995. gada sedans , automāts. kas mani biedē, ka kārba ir restaurēta un kārba ir pārtaisīta no 5 pārnesumu uz 4. lielu ekstru nav, negribu, nav nepieciešams. tehniskais ir iziets janvārī noskrējiens 325 000km.

kādi ir plusi, un mīnusi šim auto ? man biedē par automātu, ka būs neekonomiski, vairāk braucu pa pilsētu. kā ar detaļām , lētas cenas? kas parasti lūzt? neesmu no tādiem ,kurs goņitu vai driftotu. motoru , ka iedarbināju, kā šveices pulkstens strādāja. kāds ir patēriņš? ja pirktu , ko vēlams uzreiz nomainīt, kādu detaļu?

kam Tev viņs?

ta ka taja raksta-masina par videjo algu?

P.s

lidz nakamajai TA nobrauksi neko nedarot

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Par šo tēmu viskompetentāko atbildi tev var sniegt vienīgi lietotājs Driver no portāla bmwpower.lv - piereğistrējies un pajautā tur!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti