Aizmugurējā stikla apsilde

Sany Reģ.: 17.09.2014

Lai izdzītu tehnisko, bija jāizgriež stopsignāla zonā tonējums uz aizmugurējā stikla. Tā kā stopsignāls ir iebūvēts apakšējā panelī, tad speciālists ieteica vai jaukt pusmašīnu ārā un izgriezt to stopsignāla vietu, vai plēst nost visu tonējumu un līmēt virsū jaunu ar jau izgrieztu vietu stopsignālam, brīdinot, ka nav iespējams garantēt, ka netiks traumētas aizmugurējā stikla apsildes dzīslas. Tagad esmu pamatīgi apbēdināta, jo sabojātas visas stikla vidusdaļas apsidāmās dzīslas(~6) un skatos, ka ir arī pārrāvumi dažās augšējās... Rīt no rīta redzēšu, cik tad dzīslas palikušas netraumētas, bet gribēju pajautāt - vai man tagad būtu jāmaina viss stikls, vai tās apsildes tiek arī atsevišķi līmētas (+jauns tonējums)? Kas būtu lētāk un saprātīgāk?

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 0 Atbildēt

var mēģināt ar šitādu - www.permatex.com/products-2/product-categories/specialized-maintenance-repair/professional-repair-systems/permatex--complete-rear-window-defogger-repair-kit-detail

Bet, ja auto nav universālis, tad nekas tur nesanāks un jāmaina vien stikls.

P.S. kurš čudaks lika plēvi, jo tā prasība jau gadus 4-5 ir spēkā, ka tonējums nedrīkst nosegt stopsignālu?

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

Jau nopirkām mašīnu ar tonētu stiklu - no EE

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

un auto ir sedans

bobcat Reģ.: 12.10.2006
1 0 Atbildēt

ir trīs varianti:

1) speciālā dārgā līme, kas vada elektrību un ir paredzēta pārrauto stīgu remontam. Tik jāsaprot ka tas izskatīsies nu tā tā

2) meklējam šrotā stiklu bez garantijas ka viss strādas.

3) liekam jaunu poļu stiklu un aizmirstam

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

- diez cik maksās jauns stikls ar apslidāmajām? Audi A4, 2006g

- tā dārgā līme - kā tas darbojas - velc līniju ar līmi un stiklu sāk sildīt?

Man tur pamatīgs bojājums uztaisīts - vienā vietā kaut kur 5-15cm tās svītras norautas - nu melns stikls un svītras nav redzamas Vai ar līmi ko var līdzēt šādā gadīumā?

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

es neesmu specītis šajā visā, bet pāri tām apsildāmajām taču iet tonējuma plēve, vai ne?, tā ka līmēt ar to līmi var tikai pēc tam, kad noņemts tonējums?!?

Bāc, kas par *** tagad sanācis?!?

Galvenais jau tas, ka visās vietās, kur tika zvanīts, brīdināja, ka var traumēt to apsildi...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

2) Vai tad ir tik grūti piesviest aķi pie tā stikla?

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

- diez cik maksās jauns stikls ar apslidāmajām? Audi A4, 2006g

- tā dārgā līme - kā tas darbojas - velc līniju ar līmi un stiklu sāk sildīt?

Man tur pamatīgs bojājums uztaisīts - vienā vietā kaut kur 5-15cm tās svītras norautas - nu melns stikls un svītras nav redzamas Vai ar līmi ko var līdzēt šādā gadīumā?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tev noņēma nost veco tonējuma plēvi, sačakarēja apsildi un uzlika pa visu jaunu ? Muahahā! Visi procesā iesaistītie nav draudzējušies ar galvu. Tur stikla maiņa ir vienīgais variants.

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

Paldies par mierinājumu!

Nu ja - visi "speciālisti " teica, ka vienīgā iespēja, kā izgriezt vietu stopsignālam ir - noņemt veco plēvi un uzlīmēt jaunu ar jau izgrieztu vietu stopsignālam, vai jaukt pusmašīnu ārā, lai izgrieztu lejasdaļā to vietu! Jaukt pusmašīnu ārā arī vīrs negribēja,,, bet tagad laikam ātrāk mašīna jāpārdod

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

vajadzēja prasīt padomu pirms čakarēšanās. Varēji aizbraukt pie stiklu spečukiem (kaut vai Stiklumeistars.lv). Tie izņemtu šo stiklu, nogrieztu kas lieks uz plēves un ielīmētu atpakaļ stiklu.

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

Heh, paldies! tagad esmu te registrējusies un, ticiet man, ja ko vajadzēs darīt ar autiņu,tad noteikti te uzjautāšu - pirmo reizi esmu šajā forumā un izskatās, ka te var labus padomus un ieteikumu saņemt. Paldies Jums

Bet vai ir kāda ideja, cik maksā šādam autiņam stikls (+vēl tonējums) - Audi A4, 2006 g un kur lētāk var nopirkt+apmainīt?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
2 0 Atbildēt

Cenu par stiklu un maiņas izmaksas uzziņas es rekomendēju veikt pie www.argautostikli.lv/, tur vīri zin ko darīt. Pat ja tas prasīs kādu eiro vairāk kā citur, toties kvalitātes jautājumos viņiem pretinieku pagaidām nav.

Pr tonējumu, tur gan cik maks tev atļauj.

Zin kā, ir tāds intersants teiciens:

Mēs varam darbu izdarīt:

1) ātri

2) labi

3) kvalitatīvi

Izvēlies divus variantus.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

2. punktā jābūt lēti

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

paldies, jau sazvanījos ar viņiem, izklausījās ok un redzēs, varbūt arī mainīsim - ja tagadējais "nekausētājs" sāks tracināt!

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Kādos ciparos esi iekritis?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

iekritusi

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

Kanibaals ir vērīgs un izlasījis sarunu, pirms komentējis

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

Man piedāvāja stiklu par 100+30par darbu, BET... kad braucu ar auto un vajadzēja slēgt stikla apsildi - izrādās, ka apsildei ir ne tikai tās horizontālās svītras, bet arī 2 vertikālas (#), kas stiklu faktiski sadala 3 daļās un dēļ tā bojājuma nesildīja tikai vienas malējās daļas vidusdaļu, līdz ar to nav nemaz tik traki, kā domāju. Redzēs, kā būs ziemā, bet pagaidām braukt var.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Jauniem auto tā ir ne tikai apsilde, bet ir arī atsevišķš kontūrs radio antenai.

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

Paldies, tagad zināšu! Bet reāli laba lieta, jo es nebiju to pamanījusi (tās 2 vertikālās) Bet tas tonējums arī baigi slikts tagad (neskaidra redzamība), neiesaku Jūrmalas gatvi 35

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Es gan gribētu nedaudz atrunāt. Vienam auto stiklu ARG uzlika labi, bet otram auto viņu liktais stikls pārplīsa, bez mehāniskas iedarbības, un šie nekādas garantijas nedod. Tā kā ņemiet to vērā, varbūt arī liek labi, taču bez garantijas. Es uz kantorim, kuri problēmas noveļ uz klienta pleciem, otro reizi nebraucu, un arī citus atrunāju, lai lieki neiekrīt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kāpēc tā jāuztraucas, ja nestrādā aizmugurējā loga apsilde? Nav jau priekšējais, kam nonstopā cauri jāskatās.

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

Ar tādu domāšanu vispār aizmugurējo stiklu var klāt ciet ar metāla plāksni

Es regulāri izmantoju gan abus sāna spoguļus, spoguli, kas rāda, kas notiek aiz muguras, kā arī (mainot joslas) drošības pēc palūru arī pār plecu, jo ir tās "aklās zonas" un dazādi "aklie braucēji", kas pagrieziena rādītājus neredz vai tos ignorē!

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
2 0 Atbildēt

Mainot joslu skatīties pār plecu gan nevajag. Tā ir bīstama kustība braucot pa šoseju un arī kaitīgi mugurai un kakla skriemeļiem.

Lai 100% pārliecinātos, ka aklajā zonā neviena nav, pietiek 1 sekundi pagaidīt un pārbaudīt spoguļus vēlreiz. Starp citu vieglajiem auto tādu aklo zonu praktiski nemaz nav.

Pagrieziena ieslēgšana nedod priekšroku. Spoguļi -> pagrieziena rādītājs -> spoguļi -> manervs. Tā man auto skolā mācīja.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

100 % piekrītu.

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

Vai tik andzins 1111 nesen nav licis tiesības, ka tik labi citē auto skolā mācīto

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

Gadus 15 atpakaļ. Bet man nepatīk cilvēki, kas paaugstinātas bīstamības objektu (auto) lieto bezatbildīgi. Ļoti nepatīk, jo esmu gan auto braucējs, gan velosipēdists, gan gājējs.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Aizklāt nevajag, reizēm noder. Te jau nebija runas, ka stiklam neko neredz cauri, vienkārši nedarbojas daļa no stikla apsildes, kas nozīmē, ka ziemā (vai vēsos rītos, kad stikls mēdz aprasot) daļa no stikla nedaudz ilgāk būs ar ierobežotu caurredzamību.

Un kā tad brauc tie, kam salona spoguļa nav vispār?

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

Tie parasti brauc ar tādām mašīnām, kuras apkārtējie respektē (piem.fūras) savādāk "uzkāps virsū vai pastums malā"

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ne tikai fūras, ir arī daļa bulku vāğu un lielākā daļa busu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Par to aizmugures stikla cauredzamību ......

Kad bija ravs tad aizmugurējas stikls ziemā gandrīz patstāvīgi bija ciet .

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

Vispār nedaudz jau novirzāmies no tēmas - nejau runa iet par to, vai visār aizmugurējais stikls vajadzīgs un cik bieži caur to jāskatās, bet ko darīt, kad sabojātas apsildes līnijas Tagad saprotu, ka daudziem pieredzējušiem braucējiem vispār nav vajadzīgs aizmugurējais stikls

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Vai nu forumos esi iesācēja vai tieši otrādi .

Nu gadās , nu bieži gadās no tēmas nobraukt , to pareizi aizrādi .

Kad sāku savas autobraucēja gatas bija ziema , un pirms uzsākšanas tika notīrīta jebkura sniegpārsla no jebkuras stikla virsmas ...bet nu atkal nobraucu .

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

Forumos bieži nesēdu - tikai ierakstu jaut., ja kas kļūst aktuāls

Vispār, esmu pieradusi, ka mašīnā viss strādā un pat šāds sīks defekts tracina - pagaidām tikai apziņa, ka tāds ir !

P.s.Es arī tiesības liku ziemā.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
1 0 Atbildēt

ir jau ir arī pieredzējušiem tas stikls vajadzīgs. Refleks jau paliek, ja ir stikls, tad ir vēlme tajā caur spoguli ielūkoties. Un ja nav atpakaļskata spoguļa, kaut kā naf forši. Tas pats ir kads auto grabažnieks ir aizkrauts līdz jumtam, kaut kā neomolīgi, jo īpaši pilsētā.

Sany Reģ.: 17.09.2014
0 0 Atbildēt

Piekrītu. Man jau parasti sanāk braukt , kad intensīva satiksme - es pat domu nepieļauju, ka uz aizmugurējā paneļa varētu mētāties pat kāda mīkstā manta!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Kanibaals

Jauniem auto tā ir ne tikai apsilde, bet ir arī atsevišķš kontūrs radio antenai.

======================

Dažiem "Opeļiem"tas bija jau 1970. gados :-)

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti