Mazda 5 for sale

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Tātad, ir nolemts pārdot ļoti uzticamo ģimenes minivenu.

Iemesls banāls - tikpat kā nelietojam (500km mēnesī).

Auto pirkts jauns Latvijā, no pirmās dienas līdz šim brīdim pilnīga apkopju un nelielu remontiņu vēsture pie Inschape, Mazda dīlera. Pilnīgi neviena defekta, var pārbaudīt pēc vēlmes gan pue dīlera, gan Heinrihs gāze

Mazda 5 2.0 benzīns + Stag LPG gāzes iekārta, automāts (liels retums), klimats, pilna elektropakete, elektriski ar pulti atveramas sānu durvis, navigācija ar skārienjutīgo LCD ekrānu, atpakaļskata kamera, oriģinālais xenon, ādas salons, 7 vietas, otrās rindas sēdekļi nolokāmi gandrīz guļus (izcili ērti bērniem), lietie diski r17 ar jaunām vasaras riepām, oriģinālā signalizācija pultī (2 atslēgas), oriģinālie sānu sliekšņu spoileri un daudz citu super patīkamu ekstru.

Auto vispār neplīst! Japāņu uzticamības kalngals.

Mazs oriģinālais nobraukums 158tkm.

Izskats perfekts un ļoti moderns.

Daudz ko stāstīt, bet tas viss labāk radāms un runājams aci pret aci. Papildus varu piedāvāt arī Thule alumīnija jumta stieņi ar 3 velo turētajiem par papildu samaksu, tāpat atsevišķi piedāvājums jauns padārgu ziemas riepu Dunlop Graspic DS-3 komplekts.

Diemžēl bildes neprotu te ievietot

Gribu par auto 6700 EUR.

Pirms pusgada BRC novērtēja daudz dārgāk, jo tirgū nav alternatīvu + auto ar caurspīdīgu vēsturi un mega aprīkots.

 
1 2 3 4
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

2008. gads

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kā ar rūsu? Neesmu redzējis nevienu 1.paaudzes 5.mazdu, kas būtu pirkta Latvijā un nebūtu kā minimums pussapuvusi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tas var izbrīnīt, bet rūsas nav vispār.

Vispār sliecos domāt, ka tajā epopejā pie vainas labā ziņā ir fakts, ka auto nekad tā arī nav cietis avārijās un ka tiek likts stāvvietā zem mājas (sausumā un caurvējā).

Vispār jau man par konkrēto tēmu bija daudz sarunu mājās Kā nekā auto ļoti iemīļots un tik vien zināt, ka mega uzticama tehnika. Bet, nepatīk man izmest naudu vējā...

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Ļoti interesants piedāvājums. Pirms pāris mēnešiem meklēju japāni, benzīnnieku, Mazdas ļoti patika, pāris Mazda6 apskatīju, bet tā rūsa.... nopirku Toyotu beigās, ar tādu pašu skaidru Latvijas vēsturi. Kāpēc SS'ā vēl neesi licis, domā, ka tepat, iauto atradīsies pircējs?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pa to naudu sanāk labs Corolla verso dīzelis. nebūs ksenons, bet salons daudz ērtāks un transformējamāks nekā mazdai.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pagaidām vēl nelieku ss.lv

Bet gan jau drīzumā ieliksim arī tur (kaut vai jānomazgā un salons jāizpucē pirms tam).

Manā gadījumā nav steigas absolūti. Sāksim netipiski, ar iauto un ar varbūt arī FB, jo personiskāka pieeja cilvēkiem tīk

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Neesmu pat līdzīgi aprīkotu Toyota redzējis, tā kā - salīdzināt īsti nav, ar ko... Vācijā tāds sauktos "Vollausstatung", konkrētā Mazda 5 bija pirmā LV ievestais eksemplārs, kas stāvējis dīlera salonā kā "izstādes" eksemplārs.

Un jā, ļoti skaista krāsa - manā profilā var redzēt.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Tikai sportiska interese - cik konkrētā Mazda5 maksāja jauna?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es biju otrais pircējs Latvijā

Bet par jaunu pirmie saimnieki samaksāja ap 27k eur...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Lai veicas tirgošanā! Domāju, ka nākamais īpašnieks nenožēlos savu pirkumu

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Paldies

Viennozīmīgi nenožēlos! Brīnās visi, kuri pirmo reizi iekāpj auto, gan BRC, gan TA un pat dīleris

Jo tādu dotajā brīdī nemaz nav piedāvājumā.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tak atdod BRC lai tirgo. pasaki viņiem cik Teu vajaga un lai šamie sipās , viņiem labi izdodas .

pāris mani čomi mēģināja notirgot savus mazlietotos sporta un vasaras megarulzus , piegriezās jāties( kavēt savu dārgo laiku ) ar visādiem perekupiem utt prātajākļiem , atdeva BRC , rezultātā dabūja vairāk kā gribēja

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tak atdod BRC lai tirgo. pasaki viņiem cik Teu vajaga un lai šamie sipās , viņiem labi izdodas .

pāris mani čomi mēģināja notirgot savus mazlietotos sporta un vasaras megarulzus , piegriezās jāties( kavēt savu dārgo laiku ) ar visādiem perekupiem utt prātajākļiem , atdeva BRC , rezultātā dabūja vairāk kā gribēja

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Tieši tā. Tas ir specifisks auto, standarta ierindas pircējam to visu nevajag. pareizāk - paņemt jau paņems, jabūs divi par līdzīgu cenu un tavs biezāku aprīkojumu.

BRC ieklīst visādi un tur tīri uz emocijām var ieskapēt klientam to, ko šis pirms tam nemaz nav domājis skatīt. Uz to jau viņi pelna.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kas gan tur neparasts ierindas pircējam?

Ikdienas minivens, tikai atšķirībā no tirgū esošā piedāvājuma - perfekts stāvoklis, pilnīgi pārbaudāma vēsture un arī max nopakots (un tas mūsu pircējiem iet ļoti pie sirds, es to zinu)!

Domāju, ka notirgošu pats

Ak jā, aizmirsu piebilst, ka arī akustiski nopakots pie Incar audio instalētājiem par bargu naudu. Jo viss ticis darīts priekš sevis, nevis pārdošanai.

Brīvdienās sakopšu un uztaisīšu bildes.

Tad lieku arī ss.lv

Varat likt likmes, cik ilgu laiku man tas prasīs

Pārpircējiem nepārdošu principa pēc.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Es savu ex ravu netirgoju pats. Esmu pārliecināts ,ka pareizi darīju . Bet tajā pašā laikā ir cilvēki kam tirgošanās padodas labi .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Ko esi noskatījis vietā ?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kadas vel likmes cik ilgi prasiis? par to cenu neviens to mashinu nemuzam nepirks. paskatieties ss.lv cik maksa dargaka mazda 5...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tieši par šādu cenu arī pārdošu!

Kad vērtēju BRC pārfinansējoties, realā tirgus cena arī bija ap 2k EUR virs vidējā šrotu piedāvājuma reklāmā

Kā saka, kaķim nerūp, ko par viņu domā peles!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Cilvēks ir laimīgs divos gadījumos. Kad auto nopērk, un kad auto pārdod

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Bet, ja nopietni, tad vajadzētu pamēģināt. Ar benzgāzētu modeli seeeeeen nav braukts. Esi rīdzinieks?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Esmu rīdzinieks (Pārdaugava).

Ak jā, piemirsu savu tālruņa numuru uzrādīt.

29340489

Ir jāsaprot, ka šis noteikti nav parastais variants ar auto pārdošanu. Konkrēto auto esmu gatavs notirgot pat tuvam draugam vai radiniekam

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

jaajaa. tu un tava mazda juus esat iipashi

protams, ka pirceejam jaabuut arii "iipasham".

iipashiem cilveekiem, iipashaas cenas!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Atjaunošu topiku.

Ielikts sludinājums arī ss.lv:

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/mazda/mazda5/ffghb.html?0.030480224894406827

Ar katru dienu vēl mazāk gribas tirgot

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Neņem ļaunā, bet sludinājums, kurā puse teikumu sākas ar maziem burtiem, puse ar lieliem, Latvia, Eiropa - ar mazo burtu, izskatās pāķiski, lai neteiktu vairāk.

Plus, neskaitāmas reizes atlasītās klišejas "100% uzticams ekspluatācijā un nekad nepieviļ ceļā", "Ļoti iesakāms pirkums, nenožēlosiet viennozīmīgi" "Braukusi visu laiku sieviete, auto izmantots kā otrais auto ģimenē." drīzāk liecina par vēlmi kaut kādu iemeslu dēļ steidzami tikt vaļā no tā auto, nevis par "Ar katru dienu vēl mazāk gribas tirgot".

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti