Mazda 5 for sale

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Tātad, ir nolemts pārdot ļoti uzticamo ģimenes minivenu.

Iemesls banāls - tikpat kā nelietojam (500km mēnesī).

Auto pirkts jauns Latvijā, no pirmās dienas līdz šim brīdim pilnīga apkopju un nelielu remontiņu vēsture pie Inschape, Mazda dīlera. Pilnīgi neviena defekta, var pārbaudīt pēc vēlmes gan pue dīlera, gan Heinrihs gāze

Mazda 5 2.0 benzīns + Stag LPG gāzes iekārta, automāts (liels retums), klimats, pilna elektropakete, elektriski ar pulti atveramas sānu durvis, navigācija ar skārienjutīgo LCD ekrānu, atpakaļskata kamera, oriģinālais xenon, ādas salons, 7 vietas, otrās rindas sēdekļi nolokāmi gandrīz guļus (izcili ērti bērniem), lietie diski r17 ar jaunām vasaras riepām, oriģinālā signalizācija pultī (2 atslēgas), oriģinālie sānu sliekšņu spoileri un daudz citu super patīkamu ekstru.

Auto vispār neplīst! Japāņu uzticamības kalngals.

Mazs oriģinālais nobraukums 158tkm.

Izskats perfekts un ļoti moderns.

Daudz ko stāstīt, bet tas viss labāk radāms un runājams aci pret aci. Papildus varu piedāvāt arī Thule alumīnija jumta stieņi ar 3 velo turētajiem par papildu samaksu, tāpat atsevišķi piedāvājums jauns padārgu ziemas riepu Dunlop Graspic DS-3 komplekts.

Diemžēl bildes neprotu te ievietot

Gribu par auto 6700 EUR.

Pirms pusgada BRC novērtēja daudz dārgāk, jo tirgū nav alternatīvu + auto ar caurspīdīgu vēsturi un mega aprīkots.

 
1 2 3 4
AnK Reģ.: 06.10.2014
0 0 Atbildēt

" Tas var izbrīnīt, bet rūsas nav vispār." un skate nupat izieta kaut kā nesakrīt ar pēdējo e.csdd.lv tehniskās apskates protokolu:

601 1 Nesošās konstrukcijas stiprību neietekmējoši korozijas bojājumi.

607 2 Priekšējais tilts. Palielināta brīvkustība balsta šarnīrā. Kreisais apakšējais balsta šarnīrs.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

AnK

Sacītā ir taisnība. Virsbūvei nav rūsas

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

GB12

Viss ok Ko darīt, ja iekopējās no word dokumenta tieši šādi?... Reāli tas parādījās tikai pēc publicēšanas.

Teksts šoreiz ir pareizs, jo auto ir sterils, kādu citiem nav

Atšķirībā no citiem tirgotājiem man te nav nekādu makaronu.

Starp citu, otrdien pie dīlera atradīšu vienam reālam interesentam, bet otrdien vakarā - visnotaļ konkrētai paziņai (FB līdzēja). Tā kā drīz vairs nebūs aktuāli.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

a kas tie par jocigiem aizmugurejiem lukturiem? tadi vaitad naaak originalli?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

No 2008.gada nāk oriģināli LED diožu lukturi aizmugurē.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man jau 3 reāli interesenti

No kuriem visvairāk gribu pārdot māsas ģimenei ar 3 bērneļiem. Jebkurā gadījumā nākamnedēļ noteikti pārdošu un ar to tikai pierādīšu sev un citiem - ilgtermiņa apkopes pie dīlera un saudzīga ekspluatācija komplektā ar pilno aprīkojumu = iespēja pārdot arī virs tirgus cenas

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Protams, Mazda-5 ir vieglāk pārdodama nekā Opel-Meriva. Man kaimiņš jau otro mēnesi tirgo Merivu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Grūti apgalvot, ka VISAS Merivas slikti tirgojas.

Man liekas, ka VW Fana problēma bija krāsa un arī ļoti pieticīgais aprīkojums.

Kas attiecas uz manējo Mazda, var likties kosmoss, bet man ir 5 (!!!) gribētāji. Visi gala pircēji, ne pārpircēji.

Tagad komiska situācija, divi otrdien, ja bus aktuāli - divi trešdien un visbeidzot ceturtdien gatavs pirkt arī viens Polijas pilsonis, ar kuru telefoniski krietni ilgi norunājām It kā konkrēts cilvēks viņam te paziņa, kurš sludinājumu pārsūtījis.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Jaa mashina jau ir pardota ka redzu. Gribetaji vienkarsi rindaa staav. Iespejams ka bus kautins pie csdd del sitas perfektas mazdas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ironija nevietā. Punkts.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Bez pārmetumiem. Led lukturi ir no 2010.gada pēdējai šādai Mazda 5 modifikācijai.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man jau vienalga

Tu, cilvēks, ieliec te sludinājumu ar iespēju tomēr kādu ieinteresēt, nepavisam ne iesmērēt utt. Rezultātā tiec ap.tirsts no vairākām pusēm. Es pat gribētu, lai redaktors delistē manu topiku... Katrā ziņā, mērķis uzlikts notirgot nedēļas laikā. Mr. SHIIRS paziņoja, ka tas nemūžam nenotiks.

Tad lai izdodas tomēr parādīt kungam

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Pret konkrēto auto nav iebildumu, tiešām rets eksemplārs. Lai veicas ar tirgošanu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vispar ir jau pirmdiena. shovakar vajadzeetu buut degpunktaa sizhetam par to kaa barinsh laukju pluucaas pie csdd ieejas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ko streso?

Tev ēst prasa mana štelle? Gribas pasūtīt, bet lai nu paliek...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ta ir pirma mashina kuru tu tirgo internetaa?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Noteikti nē. Labākā (ieguldījums pret ieguvumu) - viennozīmīgi! Šonedēļ pārdošu, apsolu tevi te noinformēt

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

pa to cenu nepardosi. nesoli to ko nevari izpildiit!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tā noteikti būs!

6700€ auto un 300€ velo turētāji ar sķērsstieņiem

Un man tagad vairs interesanti, kurš nopirks, nevis "vai" nopirks?

Starp citu, ja pircējam būs vēlme noformēt līzingu, skaidri zinu, BRC novērtēs kā reiz manu prasīto summu bez problēmām.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man kaimiņam Merivu par 2000 nopārdot mēneša laikā neizdevās, tagad uzlicis cenu 1800...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Mani novērojumi auto tirdzniecības sakarā (ilgi nebiju to darījis).

1. Cilvēks piesaka skatīties un sarunā datumu un laiku, tā parasti - ir pārdomājis, bet pabrīdināt pat nedomā

2. Teorijā interese liela, līdzko nonāk līdz HOP (darījumam), tā aste starp kājām

Principā, pat labi, jo nupat atstāju auto pie dīlera uz piekares remontu (par ko mani izsvilpa TA nesen), paralēli papildus uz vakaru jau sarunāti citi interesenti, ērti - turpat tiekamies

Vispār interese ir ļoti liela. Katru dienu kādi 3 zvanītāji, kurus vairs nelūgšu pagaidīt pirmo dēļ. Un patīkami, ka zvana atkārtoti kā reiz tie, kuri sākumā tika palūgti pagaidīt līdz šodienai.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Interesanti, ka par piekares defektu un izsvilpšanu TA Tu sludinājumā un arī tepat forumā neminēji. Kāpēc pēkšņi tāda atklātība? Aizdzini uz pārbaudi un izrādījās, ka šādi tādi defekti tomēr ir?

Manā gadījumā, pārdodot CR-V, kurš pirmais pazvanīja, tas arī nopirka. Lai arī pircējs pusotru nedēļu kārtoja līzingu, es pārējiem interesentiem atteicu, lai arī bija gatavi maksāt uzreiz naļikā un nemaz neatrādot auto, uzreiz braukt uz CSDD.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tāpat vien, jo pārdodu taču AR izietu TA un novērstu defektu potenciālajam pircējam (dīlera pieraksts bija vēlāk nekā nolēmu ielikt sludinājumu).

Reāli arī esmu vairākiem atteicis divu pirmo dēļ, tikai pozitīvi, ka citi neatlaidīgi nemet mieru un grib to auto nočekot tik un tā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kā jau minēju pirms kāda laika, viens reāls interesents ir arī kāds polis. Ja iesākumā skatījos uz to ar neticību, tad pats man zvanīja, ilgi runājām, tad vēl zvanīja viņa kolēģis (vai draugs, nav prinicipiāli) no Rīgas, gatavs apskatīt un nočekot, vai nav sista (ar krāsas biezuma mērītāju), polim esot gatavam uzreiz atlidot uz Rīgu. Te arī caurspīdīgās ekspluatācijas vēstures pluss, iedodu VIN numuru, auto vēsture redzama arī pie ikviena Polijas dīlera.

Tas viss tikai kārtējo reizi man apliecina, cena ir PAREIZA, un par tādu cenu arī auto tiks pārdots

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Tik uzmanies, ka tas polis nav uzmetējs, par kādiem pilns i-nets sarakstīts

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti