Mazda 5 for sale

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Tātad, ir nolemts pārdot ļoti uzticamo ģimenes minivenu.

Iemesls banāls - tikpat kā nelietojam (500km mēnesī).

Auto pirkts jauns Latvijā, no pirmās dienas līdz šim brīdim pilnīga apkopju un nelielu remontiņu vēsture pie Inschape, Mazda dīlera. Pilnīgi neviena defekta, var pārbaudīt pēc vēlmes gan pue dīlera, gan Heinrihs gāze

Mazda 5 2.0 benzīns + Stag LPG gāzes iekārta, automāts (liels retums), klimats, pilna elektropakete, elektriski ar pulti atveramas sānu durvis, navigācija ar skārienjutīgo LCD ekrānu, atpakaļskata kamera, oriģinālais xenon, ādas salons, 7 vietas, otrās rindas sēdekļi nolokāmi gandrīz guļus (izcili ērti bērniem), lietie diski r17 ar jaunām vasaras riepām, oriģinālā signalizācija pultī (2 atslēgas), oriģinālie sānu sliekšņu spoileri un daudz citu super patīkamu ekstru.

Auto vispār neplīst! Japāņu uzticamības kalngals.

Mazs oriģinālais nobraukums 158tkm.

Izskats perfekts un ļoti moderns.

Daudz ko stāstīt, bet tas viss labāk radāms un runājams aci pret aci. Papildus varu piedāvāt arī Thule alumīnija jumta stieņi ar 3 velo turētajiem par papildu samaksu, tāpat atsevišķi piedāvājums jauns padārgu ziemas riepu Dunlop Graspic DS-3 komplekts.

Diemžēl bildes neprotu te ievietot

Gribu par auto 6700 EUR.

Pirms pusgada BRC novērtēja daudz dārgāk, jo tirgū nav alternatīvu + auto ar caurspīdīgu vēsturi un mega aprīkots.

 
1 2 3 4
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

tak pieliec kadu pustukstoti klat, ja jau tads supadupa autiņs uz izķeršanu

berniem bonbongam

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Nezinu kā ir ar citām bet Mazdām ir viena laba štelle, ja visas apkopes ir ietas pie dīlera, tad jebkurā valstī pie oficiālā dīlera var apskatīties veiktās apkopes un nobraukumu, vajadzīgs tikai VIN.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man jau liekas, ka tas būs spēkā visiem auto dīleriem.

Priekšnieks atdeva darbam savu BMW, kas tika apkalpots Varšavā pie dīlera, palūgdams taisīt apkopes Rīgā līdzīgi. Tā es kļuvu par Wess autorizētā dīlera klientu Un caurspīdīgā ekspluatācijas vēsture saglabājas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

nomiks

Protams, ja nu tikai oficāli caur kontu ar 100% priekšapmaksu.

Negribas man sāli uz brūcēm kaisīt, jo esmu reiz savā mūžā kādam nigērietim ar Western Union uzdāvinājis ~ 800 lvl (ap 1150 eur)

Rezultātā palikdams bez potenciālā auto un bez naudas..

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

jau otrdienas vakars. supermazda vel nav pardota? kas par desaam? kautins pie csdd ari vel nav bijis. kautkas te nav tiirs. varbut pie vainas atkrukjiitais nobraukums. jeb jauno auto tirgotaju kartelis?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Atslābsti

Rīt, parīt Mazdai jau būs cits saimnieks.

Un pārdots auto būs praktiski tikpat naudās, cik gribēju

Žēl, ka te nepiedāvā tādu smiley kā uz augšu izstiepts vidējais pirksts! Tev, Shiirs

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tēma var tikt slēgta

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

praktiski tikpat naudās vai tieši tikpat naudās? te jau izklausās, ka nācās drusku nolaist. ruslana dēļ?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Apskatījos bildes no SS.LV. Auto izskatās baudāms.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

protams baudaams. koncha riktiigaa. tapec jau visi rindaa staav!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ir baudāms, ir

100€ atzīmēšanai un tikai tāds iemesls - pircējs no dīlera dzirdēja visu auto vēsturi un palika ļoti apmierināts.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

un tad pēc brīža auto sāks dalīties reizinātājos un sāksies visādi elektrogļuki. Jo jaunais ovneris taču nevedīs pie dīlera uz remontiem un apkopēm.

tā kā gaidām nākošo topiku ar tēmu Mazda 5 problēmas.

vismaz man tā bija kad pārdevu auto, tas sāka dalīties un nobirt visādas nesaprotamas lietas. tā kā auto pārdevu paziņam, tad satiekoties šamais paraud uz pleca.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es kad vienu no savējiem (toyotu) pārdevu draugam, viņš laimīgs vēl 5 gadus nobrauca.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Smieklīgi, bet izrādās, arī es pārdodu paziņam darba līnijā (sadarbības partneri mūsu uzņēmumi). Ceru, ka kalpos tikpat labi kā man kalpoja

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, iespējams ar feisliftēto modeli rūsas problēmas ir atrisinājuši. A tā - ja neturēs sausumā un caurvējā, kā tu... man 2 draugiem ir Latvijā pirktas 5. mazdas - abas ir diezgan papuvušas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kas to lai zin... Pircējs teicās uzreiz antikorozijas apstrādi taisīt, arī esot bijusi savulaik pirmā no ražotajām Mazda 5 ar slaveno rūsu. Man pagaidām nav nevienas rūsas uz bleķiem

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Tas joks par štukas uzdāvināšanu nigērietim izklausās vnk ļapesec! Varētu uzcirst velvienu topiku

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

eu nu pa cik tad aizgaja? vismaz 5,5 dabuji beigaas par to luzni?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man ne tuvu nebija lūznis!

Tev par īpašu prieku daru zināmu - 6900 kopā ar jumta velo turētajiem un stieņiem

Tas pierāda - nekas nav neiespējams

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

jaa juutos tagad kaa lohs. chempion, tev bija taisniiba! ;)

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Mythbusteros vienā epizodē šie konstatēja, ka arī sūdu ir iespējams nopulēt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kad tēmu izdzēsīs?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nevaimanaa esi tacu pardevis!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Neizdzēsīs nekad. Šis topiks paliks te mūžīgi kā "veiksmes stāsts"

Un pēc 3 gadiem atnāks VWfans un aktualizēs šo topiku

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kāpēc būtu jādzēš tēma? te ir forums, nevis sludinājumu portāls. Tēma joprojām aktuāla.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti