KASKO

riebeklis Reģ.: 02.08.2006

Kas jauns un interesants KASKo tirgū? Kurš apdrošinātājs (no iauto lietotāju pieredzes) piedāvā labāko price/performance?

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nav tāda vienota price/performance. Viss atkarīgs no markas/modeļa/īpašnieka/lietotājiem u.c. faktoriem...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Kad beidzot varēs apdrošināt tos riskus, ko vajag? Piemēram tikai zādzību / vandālismu? Neesmu gatavs maksāt par pilnu KASKO, lai dalītu CSNg risku izmaksas ar lohiem, kas nemāk braukt. Pietiek jau ar to, kas ir ietverts OCTA.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tad, kad būs pieprasījums un apdrošinātājiem rentēsies tādu izstrādāt un administrēt, tad arī būs. Un, pat ja ko tādu piedāvās, nebūs tā, ka, izņemot CSNg risku, cena samazināsies uz pusi.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Jautājums bija retorisks un atbildi negaidīju. Zinu, ka nebūs pieprasījums, jo cilvēki klausīs reklāmām un paklausīgi pirks to, kas ir izdevīgi apdrošinātājam.

Interesanti protams, ka kāds cits apdrošinātājs manam toreizējam auto, kas nepavisam nebija zādzības risku kategorijā, augsto cenu skaidroja tieši ar konstrukcijas īpašībām - t.i. daudz neaizsargātiem dārgiem agregātiem motortelpā, kas ciešot pat vieglās sadursmēs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, un kas tur tāds interesants?

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 1 Atbildēt

Tikai tas ka tavs "kolēģis" man stāstīja ka zādzību un vandālisma risks veidojot niecīgu daļa no prēmijas summas. Bet tu pat pusi negribi dot... Apdirsinātāji...

P.S. Smieklīgi, bet pat mana telefona autocorrect funkcija šo vārdu atpazīst kā "apdrošinātāji" ;)

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Neizdevās tev mani apvainot, lai kā censtos. Tikai pats savu zemo intelekta līmeni jau kuro reizi atklāji.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Apvainot? Būsi kaut ko pārpratis. Nosaukt par blēdi kādu kas cenšas citiem kaut ko viltīgi ietirgot nav apvainojums, bet vienkārši fakta konstatācija. Jeb tu par vārdu spēli, izmantojot vecvārdu no Endzelīna krājumiem?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Sanāk, ka nosaukt tevi par kompleksu māktu ībli arī būtu fakta konstatācija?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti