Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..86
Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Es pats nebiju aizbraucis bet bija mans bracka vinsh laikam bija aizbraucis uz Autofavorīrs uz Deglava ielas

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Nu taads kas nava īpaši dārgs (normāla cena) un ari normali man vareetu salabot?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Normaala cena un kur kvalitaate mani apmierina ir Autostaars bergjos, par vinju vari palasiities volvokluba maajas lapaa sadaljaa servisu zinjas[addsig]

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

liels paldies tev Crash

MrSvensons Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Viesi, varu ieteikt Autogross - normaalas cenas un sakariigi meistari. Labojos tur jau vairaakus gadus, domaaju, ka tie vechi prot Volviki izjaukt un salikt ar aizsietaam aciim [addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Svenson tu vareeji sadzemdeet kaadu aprakstu par to savu Autogrossu, nu taa ar veseliigu kritiku , mosh ar pie reizes atlaides kluba biedriem sarunaat

Crash[addsig]

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Par tiem VOLVO 850 remontiem. Man ir 850 2.5, 20v GLT modeliitis. 170 Hp.

Izmeginajos visur, bet beigaas nonaacu viena vieta - Kantora iela. Tur ir gan jaunas rezerves daljas, gan var arii dabuut lietotas. Dzeki pashi jauc araa 850 un arii citus volvikjus un specializeejas tieshi shaja joma.

Man bija viena no tradicionalaam 850 vainam - saluzusi dzineja ventilacijas truba, kas atrodas zem kolektora motoriitim. Lai tam tiktu klaat, tad normaali bez maz vai jarauj nost kolektors ar visaam degvielas fiichaam. Dzeki noraava radiatoru un tika no saana klaat. Taja reizee samainiija ari dzineja augshejo spilvenu un vadiibas kompja elposhanas filtrinju un samaksaju par to cakareshanas 20 Ls par darbu un 20 Ls par materialiem. Leeti

Koleegei arii ir 850 un teceeja radiators - visi teica, ka jamaina bezotkazno, bet Kantora iela dzeki cakarejaas un lodeeja - nepleesa naudu.

Nu tas taaa - labs kantoris patrapiijas un apciemoju aizvien vinjus.

P.S.

kad pirku gaisa filtru, tad man bija izdegushas 2 panelja apgaismojuma lampinjas (2,5 Ls/gab Muusa) - tas man iedeva par velti

AutoNets, 6540919

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Kur ir taa kantora iela? Man liekas gan ka es par to kantora ielas servi esmu dzirdeejis cik labu tikpat arrii sliktu atsauksmju.

Crash[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nju vo atradu kas tas ir par kantori : sacaas RV-motors Kantor 68a, dimzheel neko labu pateikt nevaru, jo kad zvaniiju un intereseejos par detaljaam tad vinjiem cenas bija 2x augztaakas nekaa Shmerlja ielas volvo shrotaa. Taa kaa un vismaz attieksme pa telefonu bija taada nu taada nekaada.

Crash[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Njee nu varbuut ja pie shiem brauc remonteeties tad vinji runaa savaadaak.

Crash

P.S. A kaads zin kaut ko teikt par to shrotu Maarupee?[addsig]

MrSvensons Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Crash, buus briivaaks briidis, kersos pie dzemdésanas Bet vispirms gribu uzliimes (un biedra karti), lai varu paziiméties kaa LVK paarstaavis!!!! Tad arii var saakt runaat par atlaideem

Kantora iela ir Bierinji (Maarupes gals), esmu tur paaris reizu iegriezies, bet kaut kaa neaizkustinaaja... Izskataas paarlieku privaats iestaadiijums "prieks saviem comiem"[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

AAA nu tas tad laikam sanaak tas pats maarupes shrots, ja??

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Jaa, piekriitu, ka pirmaja reizee ta attieksme ne parak. Mani piesaistiija tas, ka pasaka reaali vai ar to un to vainu var braukt vai nee. Un ja var tad kadas buus vei nebuus sekas. Nav taa ka - o..shitais ir sapliisis, davai manam. Man dzuse 850 ar M burtu braukajot iz uz apmales padauziijusi lodveida balstu. Tas reaali ciiksteeja - it kaa butu jamaina, bet nekadas kustiibas ar uz sitiena nav. dzeki panjeema ar parastu sprici un iepuuta zem gumijas taja lodveida balsta ellju. Nu liidz apskatei rulleshu ar.

Veel viena fiska - paprasiiju, lai parbauda pusasu gumijas. Dzeki uzreiz pateica, ka ja buus cauras, tad obligaati jaskalo mirongalvas, kameer veel veselas. Domaaju, ka cita servii nu diez vai ar tadam 'mulkjibam' nodarbotos- nomainiitu gumijas i viss.

katraa zinja man patiik

AutoNets

P.S.

tajaa Maarupes shrota no 850 pamaz - vairaak ir 7 un 9 seerija.

ivka Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

Kāds var kaut ko pastāstīt par 850-to ar automātu?

Kāds tas ir automāts (neko vairāk, kā to, ka japāņu, diemžēl nezinu). Vai uzticams, ko no sevis izsaka 'ziemas režīms' utt.

Vārdu sakot būtu priecīgs, ja kāds padalītos pieredzē.[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Neatceros iisti bet man liekas ka bija viens vaacu arii, bet tas taa. Man koleegjis brauc ar 850 ar automaatu vispaar pats staavaa sajuusmaa. es pabraucu it kaa normaali aatrumi paarsleedzas miiksti, pasportot arii var, sporta rezhiims paarsleed robus labaak, ziemas rezhiimaa pie izspoleeshans samazina motora jaudu lai nespolee. Automaats ir vispaar kompja vadiits ar ljoti labu logjiku. Ja buus turbiinieks tad automaata kompis pirmajaa robaa atrubii turbiinu lai nespoleejaas.

tas i kaa viss ko zinu[addsig]

ivka Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

Izklausās cool. Starp citu, nav kādas idejas, kur vispār Latvijā lai ņem normālu 850-nieku par adekvātu ciparu? Ideālā kombinācija būtu T5+autom. 93-94g. (ja vispār T5 bija 93) varētu rullēt. It kā baigi briestu šim solim, bet kaut kā drosmes nepietiek. Baida nezināmais

Liriska atkāpe:

---

Biju reiz uz Provento aizbraucis - tīri sportiskas intereses vadīts, apskatīties tuvāk uz 850. Kas mani nošokēja - priemēram šis

(http://www.autonet.lv/viss.php?id=13960)

ir vairāk atliekas no mašīnas nekā kaut kas reāls. ABS bloks norauts, kondiška sūdīga (labākajā gadījumā spiediens javno par mazu), nobraukums pēc motora skaņas 200K+ (inž. kompensatori konkrēti grab, vibrē), paskatoties uz salonu visi 300K+ (pseido-koks nokritis, pakaļā pat salauzts, beņķi nodiluši līdz bezjēgai utt). Uz spidometra, protams, 140K. Nu, protams, apsēdos no cenas un tīri vai salikās, ka zem 6K EUR normāls 850 nespīd vispār, kamēr pilna CM-ka ar sludinājumiem pa 4K-5K. Nav laika un slinkums braukāt un pētīt

---

Vot tāda skarbā dzīves realitāte.

P.S. Crash - tu mani pazīsti. Anitas draudzenes Irinas dzeks

ivka Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

Ak jā - varbūt mazliet offtopic, bet tomēr:

Nesen ieķēru SAAB 9000 Aero '93. Afigel i ņe vstal.

Vai volvistiem ir ko teikt šajā sakarā?

Maksā tāds zvērs tikpat cik T5.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

TO: IVKA

Nedaudz laikam neesi kompetents shados tados jautajumos - nekaadi varsti jau tur negrab To skanju rada degvielas sprauslas, kuras nosegtas ar spiidigu metaala vacinju - rada tieshaam atbalss efektu un liekas, ka grab. Panjem ar vienu roku noruj to vacinju nost - tad paklausies savos varstos..pilniigi nekaa nebuus.

Ja no Vaacijas kondiska vispaar dveshs, tad tas jau ir sasniegums.

Maksaa 6000 $ un brauc ar normaalu 850, ko Tu luuri uz kaut kadiem 4500$?? Ja peerc leeti, tad nepuksti, ka visaadi sroti. Par to cenu jau arii sroti tik tirgojas, ko tad Tu gribeeji???

ivka Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

Sprauslas / vārsti - kāda starpība, ja domājam par vienu un to pašu

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Vobshem par to konkreeto exemplaaru, iisteniibaa vispaar uz provento neieteiktu braukt autinjus skatiities, jo tur baigi nojaatie, labotie utt meesli tirgojas. Ka tikai tas 850 nav slavenais valdiibas vaagjis ar 4xx tkm noskreejienu, kaut gan no vaacijas jau arii autinji naak ar 3xx noskreejienu. Maneejam 850 tagad ir 330 tkm un nekas ja auto pieskata tad tas normaali iet un nekaadu probleemu. Vispaar pirms pirkshanas autinju aizdzen uz MM vai AS tur tef pateiks gan reaalo noskrewejienu gan iedos slimiibas lapu ar visaam kjibeeleem, utt.

Nu a par SAAB Aero tipa T5 ir taads pats peec parametriem a ja gribi labaaku iesaku pameegjinaat T5R, 850R vai S70R( 250 Zs, 6,8s lidz 100)

Crash

Volvo 850 T5[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Aj tikai tagad ieveeroju vienaa comentaa ka es ivku paziistu . A ko Audjiks buus apnicis? Gribi ko labaaku?[addsig]

ivka Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

Vasaras dullums iestājies

Laikam līdz manīm neaiziet, ka ir dzīvē arī tādas labas lietas kā benzīna ekonomija, lēti remonti, mazi gabarīti utt. Audiks ir lieliskā stāvoklī un kalpo godam, bet ir KAUT KAS, kas viņam nav. Precīzi pat nespēju definēt - kas. Līdz ar ko prieka ar viņu braukāt arī nav. Un investēt viņā kāpostu (tipa tur audio ielikt, riepas jaunas nopirkt vai vēl kaut ko) vienkārši neceļas roka. Laikam neesmu es racionāls cilvēks...

Ā nu un čoma nopirktais Rover 3500 Vitesse arī laikam ir darījis savu

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

Sveicinaati Volvo useri

luudzu iesakiet, kur lai dabuu Volvo 850 20V, automat, ar kondishku vai klimu????????????

kopsh piektdsienaas braukaaju pa plachiem, nu nau nekaa interesantaaa.... mioz kaadam ir kaads aparac paardoshanai??????

PLZ mail to: alext10@one.lv

Liels paldies par atsauciibu[addsig]

ivka Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

CM-kas sludinājumos minētos aparātus neesi apskatījis?

Plačos toč nekā nav. Vieni šroti. Un 94+ vispār nevar sameklēt. Īpaši jau Rumbulas perifērijā.

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Par VOLVO no Vācijas var būt problemātiski.Kad meklēju savu Vācijā, tad piedāvājums neliels.Maz viņu tur un tie kas ar viņiem brauc negrib pārdot.Vajag painteresēties pie zēniem ,kas dzen no

Šveices.Būs labāka komplektācija.

1 2 3 4 5 6 7 ..86
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti