Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..86
MrSvensons Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Pavisam iisi par 940 - vienkaarss, uzticams un izturiigs auto. Siis triis iipasiibas pilniibaa atbilst manai pers. gaumei. Miinusi - mazliet robusts un neveikls, bet Volvo tas ir piedodams Kaa nekaa - tanks frakaa

Braucu kops decembra, buutiskaakie izdevumi sajaa laikaa - vajadzéja jaunas ziemas un vélaak arii vasaraas riepas; jauns sajuuga komplekts (Ls 93). tas arii viss. Lielaakaa aktuaalaa probléma - Latvijas neceljos sabeigti amortizatori, buus driizumaa jaamaina.

[addsig]

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

man 800 labāk par 900 patīk - izskatās mūsdienīgāks...[addsig]

LARRY Reģ.: 27.02.2003
0 0 Atbildēt

es dotu priekshroku 850 - kruts autinjsh[addsig]

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Ej user kur tu taadas cenas njeemi?? Nu ja tu esi gatavs pirceejs es pat ieksh MM nopeerkot daljas un tev pa to cenu ko nosauci varu paardot ar 200% varku un remonts ar tik daudz nemaksaa... vieniigais kur tu gandriiz traapiji cenaa ir LAMBDA zonde taa maksaa ~100Ls

Taa kaa domaaju ka esi smagi piechakareets....

Crash

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Arii tas ka 9xx un 850 ir dazaadas elektronikas nav gluzhi taisniiba jo dazhi modelji ir pilniigi vienaadi citi astshkjiriigi, piemeeram 9xx ljoti biezhi ir 6 cilindru motori. Katraa zinjaa 9xx ir lielaaki par 850. Par izturiibu nu man skjiet ka taa arii ir vienaada.

Katraa zinjaa dotu prikshroku 850 jo 9xx man nav kur likt tik lielu

Crash

Volvo 850T5

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Par "autonets:

tiešām tik lētas tās ritošās daļas VOLVO 850?? man sencim arī 850GLT 2.5 20v un aizmugurē bukses - 300Ls orginalas, zonde izpūtējā - 120Ls, ABS remonts - 100Ls un sajūga remonts 100Ls...

nezinu, nav tik lēti.."

Jaa, ja tu remontee Muusa Motors, tad jaa. Piemeeram luktura augstma korektors ar tur maksaa 120 ls. Bet taja pat laika lietotu lukturi ar visu korektoru var nopirkt par 80 Ls.

ABS remonts?? Kaads remonts - deveeju vajag pieraguleet un tads lietots maksaa 20 Ls. atkal visu pirki un remonteeju Muusa Motors???

Panjem kaut vai telefona trubu rokaa un pazvani uz to pashu Kemi - cik tad iisti stabilizatora bukses un atsaites maksaa - KAPEIKAS!!!

Es remonteejos kantora iela un man tur patiik, jo piedava nevis pirmaja variantaa visu mainiit un jaunu, bet:

1-meginaat saglaabt vai saremonteet jau esoshu.

2-ja to nevar izdariit, tad mekleet lietotu

3-ja nav lietots vai arii ir detaljas ko lietotas neliek (siksna, bukses), tad jaunu cena ir tieshaam daudz letaak kaa Muusa Motors.

Nav jau maksla izmest nez kaadu summu par remontiem. Un biezji vien servisa skatas, ja no kada var nopleest naudu, tad to dara ar uzviju.

AutoNets, Volvo 850 GLT 2.5i 20v lietotaajs

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

USER, varbuut varam tadu lietu sarunaat, ka es dabuuju par savaam normalam cenaam shadas tadas lietinjas un tirgiju Tev talak par Tavaam nosauktajam kosmiskajam summam. Ko, var taa??

AutoNets

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Starp citu reklaamas pauzei - man nesen generators aizgaaja pa pieskari un apmainiija man pret citu (35Ls) Kantora ielaa. Tagad iepreikshejais ar atremonteets un varu par tadu pashu summu notirgot jau ejoshu. Kam interese-6540919

AutoNets - Volvo 850 GLT, 2.0i 20v

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

to autonets:

nee to darbs apmaksaa, taapeec pofig kur remontee.. tikai domaaju, ka baigi daudz sanaak!!! bet jaa tas viss laikam arii ir tur labots..[addsig]

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Nu tad darba shefam jaapastaasta kaa autoparka priekshnieks sho kaash.. Draazt taadus shoferus...

Crash

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

a tas ir valsts darbs... taapeec shefam arii pofig..[addsig]

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Kaadi darbinieki taada valsts, kad beigs viens otru chakareet tad arii saaksim normaali dziivot.

Un veel pasaki ka tev arii pofig ka valsts dazhaadu idinju deelj kuriem vajag naudinju, valstij nav kur naudu njemt...

Crash

Shaut taadus ...

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

man nav pofig.. bet ne jau tur aiziet laielaakaa nauda..

katru kadu ap 100 000 000, kas ir kaad 6% valsts budzeta aiziet PVN sheemaas.... un 100 miljoni jau ir vairaak kaa taadi siiki suudi

tas pats, kaada jeega saspringt, ka ministriem algasaplielina?? uz kopeejaa fona jau tas nekas nav..[addsig]

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Labi, lai ievirziitu topika galveno uzdevumu atkal gultnee => sarunas par VOLVO 850 remontiem utt., tad pateikshu to, ka mans pirmais shoks, kad saskaros ar dargo remontu bija gaudojoshs gultnis. Domaaju,ka buus taa pat kaa 525 BMW, ka izsit gultni, tad nomainju pats bez maz uz celma var veikt un gultnis maxaaja nieka 18 ls. Tad VOLVO 850 tas mainaas kopa ar stupicu un maksaa 75 ls. SKF gultnis. Jaa, man piedavaja arii korejieshu pa 40 ls, bet domaaju, ka skopais maksa direiz un uzliku tomeer parbaudiitas vertiibas - SKF. Braucu veel tagad

AutoNets - Volvo 850 GLT

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu nu SKF gultnis maksaa ap 55Ls un origjinaalais gultnis maksaa 85Ls

Crash

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Aizmirsu piebilst ka volvo 850 gadiijumaa tas nav tikai viens gultnis, bet tas ir kopaa jau ar stupicu ABS gredzenu utt

Crash[addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

saljut!

taads jautaajums

it kaa atradu VOLVO , kaadu mekleeju, gribas atdziit uz MM uz diagnostiku, bet tiem ir iespeeja izdarit to tikai 2 . septembrii.....

bet ka vienmeer laika nau ((

ko teiksiet par Autostar???????

Vai labaak uzgaidiit liidz septembrim????????????????

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Droshi, vinji ar tur diagnosticē un aparatūra tur ar aptuveni taadaa pati. Aa vinjiem tur ar kaut kaadi volvas staav salonaa

Crash

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Vai kaadu interesee ja vebaa iemetiishu 850 elektriskaas sheemas ? PDFos

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

To: Crash

Interesētu gan. Es vispār labprāt kaut kur palasītos 850 TDI rokasgrāmatas informāciju, jo sanāca nopirkt auto bez auto grāmatas. Caurskatīju V70 rokasgrāmatu, bet tajā ir ļoti skopa info, pie tam daudz kas atšķiras no 850. [addsig]

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

chau crash shei J. Taurenis nevari pateikt aptuveni cik maksaa volvikim nomainiit bremzu ellu? Un cik var izmaksaat prieksheejo amortinu nomaina?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu no galvas nepateikshu, bremzhu elju nomainjai tur ir vajadziigs laiks jo jaalaiz visa leenaam araa tad pakaapeniski jaalej iekshaa jaatgaiso utt. Amartinju nomainja var pavilkt nu taa amartinja cena plus nomainja, darbam nekam daudz tur nevajadzeetu buut jo tas ir sameeraa vienkaarshi izdaraams. Nu amartinji maksaa nu kaadus izveelies koni prieksheejie ap 80 un aizmugureejie ap 45. Bilstein aptuveni taapat, Sachs vai boge buus leetaak plazu prieksh 850 nav nu a kaut kaadus tur KYB vai gabriel neieteiktu [addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Ko es ar to visu gribeeju teikt pazvani uz AS paprasi cik maksaa pazvani uz MM paprasi tad ar zinaasi no galvas nepateikshu taas cenas [addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

a kapec, autostaraaa diagnostiku veic 3 ar pus stundas????[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Man liekas ka ieksh MM bija ar kaut kas ap 4 stundaam. Nu tur tipa piesleedz pie kompja, visa piekare, bremzes stuure salons utt. Vismaz cik atceros jamie uzraksta pat ja kaada lampinja zem sleedzha vai kur nedeg. Nu tipa liidz peedeejam siikumam

[addsig]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..86
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti