Lietots auto - kādu marku/modeli meklēt?

wexrtf Reģ.: 27.12.2018

Labs vakars, biedri.

Ir pienācis laiks mainīt auto, tomēr ir neizpratne, ko meklēt atbilstoši vēlmēm un vajadzībām. Auto paredzēts 80% pilsētas braukšanai - vairāki, īsi pārbraucieni Rīgā (līdz ar to korķi un viss pārējais pilsētas režīms), 2 reizes mēnesī pa garākam ~500km braucienam. Nobraukums gadā ap 25 000km.

No aprīkojuma:

- Motors, ņemot vērā ekspluatāciju, noteikti benzīns. Kaut kas starp 1.8 un 2.0, jo vienkāršāks, jo labāk (bez turbo, bez sarežģītām tehnoloģijām).

- Kārba manuālā. Esmu ikdienā lietojis automātu - nepatīk, tomēr priekšroka mehānikai.

- Virsbūve - sedans/hečbeks. Pēc lielas govs nav vajadzības, savukārt konservu bundžas ļoti nepiesaista.

- Viena no būtiskākajām vēlmēm - komforts un skaņas izolācija. Kaitina gan cieti, neērti beņķi, gan salona plastmasu grabēšana, gan tāds motora un riepu/vēja troksnis, ka nedzird savas domas. Nav prasības pēc premium kvalitātes, bet tomēr gribās ko sakarīgu.

Būtībā meklēju auto, kas ir pietiekami izturīgs un komfortabls mūsu ceļiem, remonti nebūs kosmoss un ļoti vēlams adekvāti nopakotu. Gadi orientējoši 2005-2007 un cenu kategorijā ap 4000Eur. Uz kādiem ražotājiem labāk skatīties, lai vismaz daļēji nodrošinātu visas vēlmes?

Paldies, jaukus visiem svētkus!

 
1 2 3
GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Mazliet atkāpe, par Megani runājot - vakar braucu ar taksi - iepriekšējās paaudzes Megani (2009.-2016.). Kas pārsteidza - autiņš, kā jau nejauns taksis, diezgan pabraucis jau bija, pogas izdilušas, otrajā robā normāli neslēdzās utt. Bet praktiski nekas negrabēja, tikai maziņš circenītis panelī uz bruģa. 2.paaudze, ko Iedzep reklamēja, bija diezgan grabelīgs auto, man vieniem draugiem tāds ir, plus agrāk vienā darba vietā arī tāds uz ofisu bija.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
1 0 Atbildēt

Megane 2 mēdz grabēt paneļa vidusdaļa uz bruģa, ne ko citu nenovēroju, kamēr šāda mašīna bija lietošanā (universāls). Galvenās šī modeļa problēmas ir ar elektroniku/virsbūves hermētiskumu. Pēc facelift daudz kas tika uzlabots, bet tāpat mēdz izbeigties priekšējo logu motoriņu vadības bloki, jo ūdens tiek durvīs un Temic ražojumi nav tie kvalitatīvākie. Kopumā es teiktu, ka defektu līmenis līdzīgs ar to pašu Astru.

Ap 2007. gadu Renault uzlaboja kvalitātes kontroli rūpnīcās, pēc neveiksmīgā 2000. gadu sākuma, bet tāpāt kvalitāte mašīnās ir diezgan mainīga.

Kopumā Megane jāskatās kā alternatīva korejiešu ražojumiem, dēļ cenu kategorijas.

Cik zinu, Megane 3 elektronikas problēmas jau ir novērstas, bet salona apdare šķita sliktāka.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Es atceros, ka toreizējam darba auto bieži durvju rokturis iesprūda un vienu reizi, kad taisīju vaļā bardačoku, man rokturis palika rokā

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Durvju rokturis gan tika mainīts pa garantiju, bet problēma risinās ar silikona pūšanu ik pa laikam. Es domāju te arī pie vainas ūdens nokļūšana durvīs.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Ja par takšiem, tad es arī nesen izbraucu ar Hyundai i30. Taksometru firma šamo esot nopirkusi ar 300 000 noskrējienu un pats šoferis vel 60 000 uzgriezis. Tikai viņš nav tajā cenu/gada sektorā, ko autors meklē. Tas bija kāds 11-12 gads, bet nu pateikt nevar, ka nobraucis gandrīz 400 tk.

Starp citu - arī slavenais 1.4 gamma motors. Tīra mašīna pilsētai.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Neaizmirstiet, ka viņš rakstīja: "konservu bundžas ļoti nepiesaista". Šāda prasība būtiski samazina rekomendējamo auto klāstu ;)

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 0 Atbildēt

Uh, jābrauc uz bulgāriju, tur pārdos izsolē 11 nebrauktus bmw, 94. gada izlaidums

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Lai auto pircējs nedzīvoti izlūzijās, ka par 4000 noskaidros marku, paskatīsies salonu(krutāko), izvēlēsies lielāko motoru un lieta darīta.

Labs apskats, kā izvēlējās Lancer ar 100+ nobraukumu(tas atbilsts autora parametriem)

Iesaku palasīt www.kolesa.ru/article/eto-vam-ne-evolyushen-pokupaem-mitsubishi-lancer-x-za-500-tysyach

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
1 1 Atbildēt

par tādu naudu tāda GADA normālu vidējās klases mašīnu būs grūti atrast, varbūt ja palaimējās varbu't var sameklēt kādu pabraugu avenssi, , domāju ,ka vācu auto točna nesanāks par tādu naudu, tad varbūt labāk varbūt ja brauciens daudz par pilsētu var meklēt no kompaktklases, varētu būt kāds piektais golpinš, vai seat leon, Altea, kas arī būs analogi, šīs mašīnas rt ar ļoti labu un konfortablu vadāmību, izturīgas , ilgmūžīgas un ar lētām ekspluatācijas izmaksām, un plašā klāstā pieejamām rezerves daļām, pat nezinu ko vēl var ieteikt ja grib tāda gada par tādu naudiņu

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 0 Atbildēt

Sanāk pa 2000-2500 audi ar gāzi un 1500-2000 kārtīgam remontam. www.ss.com/msg/lv/transport/cars/audi/a6/gfeox.html

www.ss.com/lv/transport/cars/audi/filter/

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Audi ar gāzi izklausās vis šausmīgākais variants Es jau kluseju par Golfu,Seat

Zino, ka tā ir kaprīza LUX klases mašīna, kam jāauklējas aopkār viss jāmaina laicīgi, ad ja gāze nav paredzea no rūpnīcas, tad jau tas autiņs nemaz 3 gadus neizvilks.

Cik sapratu auors izbvelejies 3 modeļus

Vectra - tā viņam jau sāks rūsēt visās malās un ja nemaldos tur stāv ecotec dzinēji, kas nu nav tie labākie

Acord - rīs eļļu bezjēgā, be pārējā ir OK

Civic - itkā OK, bet jāattzīmē, ka var ņemt japānā ražotos modeļus līdz 2007.gadam, jo vēlāk ražotni pārcēla uz Turciju un tur sākotnēji visādi brāķi gadījās

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Ja nemaldos, tikai Civic sedani bija Turcijā ražoti, hečbeki neatkarīgi no gada Japānā.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Piedod bet Civic arī būs pieskaitām pie konservu bundžas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tu jau ar Toyotu. Civic hečbekus ražoja Lielbritānijā, sedani - neatceros, laikam Japānā. Jāskatās pēc šasijas numura - ja sākas ar JH, tad Japāna, ja SH - tad UK. Turkiem šasijas nr. sākas ar N (Toyotām bija NMT...).

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 2 Atbildēt

kas tad tur ko klusēt par golfiņu vēl viena no retajām mašīnam kas ir tiešām v vēl izturīga un ilgmūžiga , lai gan nevaru spriest par bendzīna dzinēju resursu, , bet dīzeļīsiem 500-700 tukst km nobraukt nav problēmu ir zināmi kurriem tādi ir un ir apmierināti vienlkārš un izturīgs auto

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Par Vectru ne.irs... man sešus gadus bija, nekas tur nerūsēja.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Accord 2007, 200k uz spidometra. Eļļa nav jāpielej NEKAD. Nav pat bijis tuvu low. Šis modelis 2004-2008 IMO ir vispār tāds bezproblēmu modelis. Nekas nav jālabo

Vectra nerūsē. Tikai ļoti neestētiska.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Toties tas Accords, par kuru runā, rūsē gan Radinieks meklēja - visas Latvijas mašīnas bija ar dižo brūno... kam vairāk, kam mazāk... arī feisliftētajiem modeļiem. Bet citādi - jā, ļoti labs auto.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Šis gan ir.

Bet meitenes ar vasaras raibumiem patīk, mašīna nē?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vectra GTS versijā, man šķiet, ir ļoti estētiska... nu, vismaz priekš sava laika... Sākumā panelis likās briesmīgs, bet ar laiku pieradu.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
1 0 Atbildēt

Accord 2009. Benzīns 2,0. 160 uz tāfeles. Vienīgā problēma - aizmugures spārnu arkas draudzējas ar rūsu. Tehniski - tikai apkopes. Eļļu neēd ne grama.

Ļoti ērts auto. Skaņas izolāciju varētu vēlēties labāku, bet lieliskā audiosistēma ļauj šo faktoru vērā neņemt

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Mjā, pašam tagad arī līdzīga izvēle. Pārdevu savu veco dīzeļauto, uz rokas ap 5-6k. Uz kuru pusi, lai tēmē, nevar saprast? Varbūt jaunu līzingā vai mazlietotu vai no tiem pašiem 90. meklēt....

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt
GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 1 Atbildēt

laikam nepaskatījies cik tas auto makšā, te cik saprotu ,kas meklē auto operē ar citām summām, bet naudiņas ir tik ir ,bt šis principā tas ir jauns auto , vairāk ,kā trīs reizes dārgāks

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

eidis, gb12 - Vectra rūsē, tas ir zināms jebkuram, kam šāds autiņš bijis. Man pašam bija 98.g. astra, kas principā ir tas pats. Mašīnas apskati var sākt ar aizmugurējām arkam - 100% būs rūsa, mazak rūse priekšejās. Uz sliekšņiem ir antikorozijas apstrāde un liekās, ka viss ir OK, bet viņi rūse no iekšpuses un agri vai vēlu tu tos dabūsi metināt. Principā tapec arī pārdevu, pārak jau problēmisks palika.

Acords man nav bijis, bet tā stāstot par to eļļu. To esmu vairākiem JP autiņiem dzirdējis(Subaru piem.)

Ecotec dzinēji(kas ir Opeļos) arī rij, bet ne tik šausmīgi, kā veci JP brāļi.

GTD2 pats tu nestāsti šitos mītus! 500-600 nobraukums var būt 20 gadus vecām mašīnām, jo tak gadā nebrauc 60tk. Savukart autors mekle ap 2005.g., kas 5.paaudzes Golfs un tieši ar šo paaudzi vecie motori, kārbas tika izmestas un sākts likt FSI tiešās iemidzes dzinējs un DSG roboti. Stāstot šausmu lietas. Viens znakomijs arī šitā saklausījies un aizbrauca ar vācu mašīnu pie sadarbības partneriem Austrijā, atpakaļceļā kārba kirdik. Nomocījās to mašīnu dabūt atpakaļ uz LV, tagad kkādus lētākus franšus pērk. Esot pat aizbraucis uz VW cetru un izlamājis vāciešus

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kā jau rakstīju, man šāds autiņš IR bijis... nobraucu sešus gadus un nekas tur nerūsēja. Jā, uz pārdošanu pamanīju nelielu burbuli vējstikla augšējā stūrī. Bet, cik parunāju ar virsbūvniekiem, tas visticamāk dēļ nekvalitatīvas vējstikla maiņas (stikls 2 reizes manas lietošanas laikā tika mainīts). Viens no kantoriem (vai nu ARG vai Triplex) nolaida lažu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Redz, es arī mainīju stiklu, bet tur nekāda rūsa nebija(pieļauju, ka iet runa par priekšējo). Savukārt aizmugurē jau var kkādus pleķīsus sameklēt. Protams, es jau nesaku, ka būs viss izrūsejis . Kkkas būs pietaisīts, bet tāda problēma pastāv. Priekš tevīm speciāli samekleju vizuālo attēlu, kur viņas rūsē www.ss.com/msg/lv/transport/cars/opel/vectra/dnkbg.html tieši tas ko rakstīju - arkas un viss gar sliekšņiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Zaķīt, te vispār ir runa par auto kategoriju, kas atbilst C Vectrai, nevis B.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 1 Atbildēt

5golps ir pieejams aŗi ar parasto 1.6 dzinēju, laigan man viņš nepatīk jo diezgan gauss,es tādu nezvēlētos, par automātiem nezinu ,jo man kaut kā viņi nesaista ,man kaut kā vairāk tīk parastās kārbas, cik zinu ka pati kārba dsg ir izturīga tur vairāk problēmas ir viņām ar elektroniku, bet precīzi nezinu jo neintresējos par viņām, mani nesaista šīs kārbas, par resursu negribētu piekrist,ka jauniem auto vviņš mazāk, man pašam ir 2012 gada superb ar 1.6 dīzeli, drīz būs pusmijons nobraukts, ,pagaidām nekādas problēmas ne pašam auto ne dzinējam nemanu domāju ka vēl kādus 300 tūkst mierīgi nobrauks, bet to zināšu pateikt pēc aptuveni trīs gadienm kad būs saniegts tāds nobraukums

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Atkal pasakas stāsti? ss superbs ar lielāko nobraukumu ir www.ss.com/msg/lv/transport/cars/skoda/superb/bgimij.html

Tas ir gadā viņš ir braucis 40tk. Savukārt tev ir 500tk. un vēl stāsti, ka plāno nākošos 3 gadus nobraukt pa 100 gadā?!

Es jau te rēķināju kā lai dabū gada 60tk., ja nestrāda taksī. Tad ir jādzīvo Talsos(115km) un jāstrādā Rīga, 20 darbadienas x 230km x 12 mēneši = 55200 Bet tas tikai teorētiski viņš tā nobrauks, jo jārēķina āra svētku dienas un atvaļinājums, kad uz darbu viņš nebrauks.

Ja tu taisies gadā nobraukt 100tk, tad kur tad tu dzīvo un uz kurieni braukā - Daugavpilī?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kaut kur 2005. vai 2006. gadā redzēju dīlera mazlietoto placī 1,5g vecu Octaviju ar ~240k km, vēl rēķinājām, ka vidēji dienā nobrauc ap 430km, ieskaitot brīvdienas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Lūk, tas jau ir ticamāk. Cilvēkam izveidojās apstākļi, ka dabūja braukt dienā 400+, bet tas turpinājās 1,5 gadu. Tāpēc jau viņs jaunu mašīnu arī pirka, pēc tam viņš jau pārcēlās tuvāk savai darba vietai vai atgriezās sava ierastaja ritmā. Pēc km izliekas, ka braucis no Liepājas uz Rīgu. Tas tā var turpināties 1-2 gadus, bet ne jau 10 gadus pēc kārtas.

Tas mans teorētiskais čalis no Talsiem arī var sagriezt 100, bet tā dzīve viņam izskatās tuvu ellei. 6.00 viņš izbrauc no Talsiem, lai darba būtu pirms 8.00, tad viņš paņem kkādu kravu un brauc Jelgavu(45 km), pusdienlaikā atpakaļ Rīgā, pēcpusdienā viņs brauc uz Ogri(40km) 17.00 ir atpakaļ Rīgā un starte uz mājām, Talsos viņs ir pirms 19.00, ja paveicas.

Kopā gadā tas 45 000 Talsi -Rīga, un vēl pa 20 000 uz Jelgavu un Ogri. Teoretiski 95000, brīvdienās viņš dzīvojās pa servisiem - maina eļļu(9 X), kolodkas(2x) un vēl neskaitāmi gļuki ar mašīnu. Tad viņš kādreiz arī slimo, ir pohains un auto vadīt nevar. Un tā 8-10 gadus bez atvaļinājumiem

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
1 0 Atbildēt

kapēc lai stāstītu pasakas vidēji dienā nobraucu 400km , jo katru dienu sanaak braukt no ventspils uz Riigu, , ,veel paris reizes menesi sanaak brauciens no Rigas uz Daugavpili tie kilometri atri saskrienaas, , nu jaa tici vien ko raksta ss. par nobraukumiem ,kur lielakaa puse neatbilst isteniibaiun ir sakruķīti, tas vareetu buut auto nevis ar lielaako nobraukumu bet ar patiesaako un tad arii var buut, tici man neviens nepirks tik sameera dargu masinu lai ar vinu , nebrauktu un peec paris gadiem ar 150tukst.nobraukumu pardotu. . Starp citu ss piedavajumaa ir loti daudz superb takši, īpaši viņi populāri ir zvedrijā. Tie pārsvarā ir ar kādi 400 + tukst. patieso nobraukumu jo tad viņi no tiem takšdiem atbrivojaas uzskatot ,ka tie sevi ir atpelnijuši ,ja intresē tad varu palīdzēt tādu sagādāt , auto varētu būt 2013; 2014 gada, protams sādi auto ss ir ar jau 200tukst. nobraukumu

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Vienīgais opelīša pluss - lētas rezerves daļas, ja kkas arī salūzt, tad tas nesagāda lielus fin. ieguldījumus.

+vel lukturi viņam svīst, tehniskā nelaiā cauri.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 1 Atbildēt

Nē, viņam ir 2 plus - uz aptieciņas un akumulatora

WONDERWHY Reģ.: 02.12.2017
0 1 Atbildēt

Viss ko tev vajag ir golfs.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Atkal pasakas stāsti? ss superbs ar lielāko nobraukumu ir www.ss.com/msg/lv/transport/cars/skoda/superb/bgimij.html

Tas ir gadā viņš ir braucis 40tk. Savukārt tev ir 500tk. un vēl stāsti, ka plāno nākošos 3 gadus nobraukt pa 100 gadā?!

Es jau te rēķināju kā lai dabū gada 60tk., ja nestrāda taksī. Tad ir jādzīvo Talsos(115km) un jāstrādā Rīga, 20 darbadienas x 230km x 12 mēneši = 55200 Bet tas tikai teorētiski viņš tā nobrauks, jo jārēķina āra svētku dienas un atvaļinājums, kad uz darbu viņš nebrauks.

Ja tu taisies gadā nobraukt 100tk, tad kur tad tu dzīvo un uz kurieni braukā - Daugavpilī?

Neināk prātā ka visiem cilvēkiem darba vieta nav fiksēts darba galds pie kura jābūt no x līdz z stundām dienā?

Superb vēl tā bet ir redzēts trīsgadīgs LC200 ar V8 dīzeli un noskrējienu drusku zem 200k.

MrBadman Reģ.: 09.02.2019
2 0 Atbildēt

Necepšu jaunu topiku, šis būs piemērots. Ir interese studentam iegādāties auto, bet tā lai pats var braukt, šamam zaķis arī, vēl arī māte var izgāzt, kamēr students guļ. Prasības - dīzelis, automāts. SS protu, izskatīju, nekas jādzīgs nav. Budžets ap 2k € . Ko biedri iesaka?

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Re ku studentam stilīgs auto - nav štrunta golfs vai Astra:

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/saab/9-5/dccpx.html

Jāskatās tikai, vai nav totāli sapuvis. Bet nu skate uz gadu ir...

MrBadman Reģ.: 09.02.2019
1 0 Atbildēt

Modelis ir interesants, bet man pašam 2 zābi ir bijuši - 900 un 9000. Ar 900 problēmu nebija nekādu, 9000 bija bēdu ieleja, varāk negribu. Vajag kaut ko vienkāršāku, lētu ekspluatācijā, lai kādus 2 gadus var braukt, pēc tam kaut vai Tolmets. Paskatījos Ford, gadsimta sākumā bija darba auto, izņemot rūsēšanu lielu problēmu nebija, ss-ā daži ir, gan Focus, gan Mondeo. Nākamnedēļ jābrauc uz galvaspilsētu kāds apskatīt.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 1 Atbildēt

Garāža ir? Uz ielas turēsi? Par jaunu kaimiņu uz ielas esošie studenti nebūs priecīgi...

msh Reģ.: 16.04.2007
1 2 Atbildēt

Priekš kam to tomātu, tizluma ieaudzināšanas nolūkos?

anoagask Reģ.: 18.06.2019
3 1 Atbildēt

Dīzeļtomāts -abas lietas, kur pie 2k budžeta ieberzties.

Benzīns+mehānika, un ja baigi gribas gāze

MrBadman Reģ.: 09.02.2019
0 2 Atbildēt

Mehānika netiek izskatīta, jo brauks arī sievišķi, kuriem ir problēmas ar arhaismu, man ar riebjas, tagad pat komerctransports (jauns, lielais) tiek pirkts pārsvarā ar automātiem. Par dīzeli - gada nobraukums ir paredzēts 20+k, tā kā vieglā degviela neatmaksājas, ja nu vienīgi kāda mazmašīna, bet izvēles īpaši nav, izpētīts.

MrBadman Reģ.: 09.02.2019
0 0 Atbildēt

Ir doma jaunnedēļ dažas lamatas apskatīt. Kāda ir pieredze ar Ford Mondeo ap 2005 gadu, nav puveklis?

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Jāskatās ap kuru gadu sākas powershift divsajūgu kārbas, kas vismaz no sākuma ir tikpat problemātiskas kā DSG.

Ja baigi vajag premiumu - A3, 1series, būs ekonomiskāk un pontīgāk nekā mondeo

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nebūs īsti budžetā, bet varbūt var izskatīt šādu? www.ss.lv/lv/transport/cars/bmw/1-series/filter/fDgSeF4belM=.html

Vakar aizdevu savu GT čomam uz kāzām apmaiņā pret viņa šādu te, tikai ar manuālo kārbu. Godīgi sakot, biju diezgan patīkami pārsteigts par vadāmību, komfortu pie stūres u.tml. Jā, salons ļoti šaurs, 118 modeļa izpildījumā (2.0 dīzelis ar 90 kW) arī diezgan nīkulīgs uz apdzīšanu, bet auto diezgan stilīgs un, starp citu, arī ekonomisks... ap 5-6 litri uz 100. Tiesa, ar automātu noteikti būs vairāk.

MrBadman Reģ.: 09.02.2019
0 0 Atbildēt

It kā jau nekas, ja braukt gribētu tikai students, bet kundze ar šad tad grib izbraukt,mans mb esot par lielu, bailes, un izvēlē tikai automāts. Vēl papētīšu, kas vispār pieejams. Jau sākām nedaudz budžetu staipīt.

Janeks90 Reģ.: 14.01.2019
0 0 Atbildēt

Paņem Toyota Auris un miers. Tāpat pēc 2-3 gadiem sāksiet domāt par auto maiņu.

MrBadman Reģ.: 09.02.2019
0 0 Atbildēt

Kādā no iepriekšējiem darbiem koijoti bija dienesta auto, sanāca izbraukt ar trijiem aptuveni 9 gadu garumā, gorilla nemaz nebija ekonomisks, auris bija ok, bet šiem švaki ar automātiem. Ja pareizi atceros, tad bija kkādi pusautomāti, tipa DSG priekštecis. Vēl jau arī infa ka šie garšo korozijai, vismaz netā tādu infu var atrast.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Jebkurš auto garšo korozijai, cits drusku vairāk, cits drusku mazāk, bet rūsē visi. Ja vien nerunājam par Audi 80 Jebkuras markas 15+ gadīgs auto var būt izpuvis līdz Tolmetam, protams japānim šī iespējamība procentuāli būs lielāka.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Ja gadā paredzēts tik liels nobraukums, tad benzīnnieks ar LPG būs krietni ekobnomiskāks. Ir pārbaudīts uz vairākiem identisku auto pāriem (Voyager, SubaruOutback u.c.). Var pirkt gan pliku benzīnnieku, gan jau gāzētu. Benzīnnieks tādā cenu kategorijā noteikti ir drošāks pirkums par dīzeli.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti