Ieteikumi jauna auto meklējumiem mazsaprotošai dāmai

PagaidaamK2 Reģ.: 21.06.2019

Laba diena, vīri un, iespējams, arī pa kādai sievai!

Es - sieviete, jauna - meklēju sev braucamo. Tā kā "jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas" nāku un lūdzu padomu jomas pārzinātājiem

Tātad, manas iespējas ir:

- Auto kopējā cena līdz 15 000 EUR

- Līzings (Finanšu. Operatīvo man sazinkāpēc mazliet bail ņemt). Turpinu cītīgi krāt pirmajai iemaksai.

Auto nepieciešams, lai es:

- Ikdienu brauktu uz darbu (18 km Rīgas ietvaros)

- Ik pa laikam aizšautu pie vecākiem uz laukiem - 50 km no Rīgas - normāls asfalts, nav bezceļu.

- Bērnu man vēl nav, pagaidām ikdienā braucu viena.

- Vispārīgi - dzīvotu diezgan ērti, bet arī ekonomiski. Četras durvis, normāla, ne milzīga izmēra salons. Principā, neliels pilsētas hečbeks.

Manas vēlmes būtu:

- Automāts. Patlaban braucu ar manuāli, bet labprāt pārietu uz automātu. Dažkārt man ir niķis slidināt sajūgu. Diemžēl.

- Žiperīgs (lasi - cik nu iespēju robežās - jaudīgs) auto. Iepriekšējais braucamais man bija 2000. gada Audi A3 (1.9 TDI) ar diezgan foršu uzrāvienu, tagad dienas aizvadu ar sazinkurāgada A6 universāli, kurš pie smagākas kājas aiziet diezgan smuki. Bet iekāpjot mammas Toyoya Auris (2007), pedālis grīdā un šķiet, ka mašīna vispār neiet uz priekšu. Ar šitādu man ietu ļoti, ļoti grūti.

- Bez kondicioniera, protams, nekādi

- Tīri sakarīga komplektācija. Pagaidām veiksmīgi parkojos arī bez visādiem pīkstuļiem, bet, protams, neiebilstu, ja tādi būtu. Un tāpat ar visām pārējām ekstrām - kruīzs, siltie logi, lietus sensori, utml - nav pirmā nepieciešamība it nemaz, bet, ja gadās, ka ir, es nesūdzēšos.

- Droši vien ne vecāks par 2015/2016 gadu. Nobraukums līdz kādiem 100k.

- Mazlietots auto. Ideālā gadījumā - no dīlera. Mazliet šķībi skatos uz ss sludinājumiem, kas pārdod no rokas mašīnu ar 40k nobraukumu. Man šķiet, ka kaut kas tur nav tīrs. Varbūt tikai mani putni.

Ko es patlaban esmu atradusi?

Apstaigājot dīleru lapas, man ir izkristalizējušies pāris kandidāti, kurus ielieku apakšā. Vispār mans sapņu auto ir Škoda Fabia, bet automāts komplektācijā man patlaban nav pa kabatai - viņiem te pārsvarā ir tikai manuāļi

Ļoti priecāšos, ja pakomentēsiet, kura no šīm kandidātēm labāk atbilstu iepriekšējam aprakstam un vispār ir sakarīgāks auto. Pagaidām uz testa braucieniem vēl neesmu bijusi, bet briestu.

1) mazliet.lv/lv/details/12

2) toyota.wess.lv/lv/lietots-auto?id=119169

3) mazliet.lv/lv/details/549

4) www.norde.lv/mazlietoti-nissan/show/offer3452.html?back_page=1

Eh, bija vēl viens pretendents, bet šis laikam jau nopirkts

Kādas ir jūsu domas - kurš no šiem četriem labākais? Un kāpēc - kam pievērst uzmanību? Es tiešām ļoti novērtēšu palīdzību! Paldies!

 
1 2
AnK Reģ.: 06.10.2014
9 0 Atbildēt

Ja Fiesta normāli komplektēta, ņemtu to. Reiz remontdarbu laikā man no apdrošinātājiem tika Ford Fiesta ar 1.0 Ecoboost turbodzinēju un automātu - ļoti patika ar to mašīnu braukt, iekšpusē arī vairāk vietas, nekā varētu šķist.

PagaidaamK2 Reģ.: 21.06.2019
7 0 Atbildēt

Paldies! Jā, es gudri pētu internetā par to Ecoboost, bet pie sludinājuma nekas par to nav teikts. Rīt pošos uz Inscape un tad jau noskaidrošu uz vietas.

Vai drīkst zināt - kas slēpjas zem "normāla komplektācija"? Man tiešām šajā pieredze maza :/

iciks Reģ.: 29.05.2013
11 0 Atbildēt

Īsti neizprotu, kāda jēga izzināt citu cilvēku vēlmes. Galvenais - lai patiktu Tev, jo Tu tak to auto lietosi, ne jau citi foruma lietotāji.

Man nevajag ne panorāmas jumtu, ne lietus sensoru, ne masāžas krēslu, bet noteikti te būs cilvēki, kas teiks - bez tā visa nebūs nekāda darījuma.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
6 0 Atbildēt

Pulsar vai Focus.

Focusa 1,6 ņiprāks, bet degv. patēriņš būs tāds pats, kā pulsara 1,2.

Focusam vērtības kritums, iedpējams, būs mazāks, nekā Nisanam.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
11 1 Atbildēt

Ja sapņi nesniedzas tālāk par Fabia, tad var droši ņemt jebkuru. Līdz šī "sapņa" izlasīšanai gribēju ieteikt kādu nepraktisku spridzeklīti, ko izbaudīt, kamēr vēl nav jādomā par ģimeni un kā auto ietilpināt bērnu ratiņus... Mazliet skumji, ka tāds auto, kā Fabia, tiek nosaukts par sapni.

PagaidaamK2 Reģ.: 21.06.2019
6 0 Atbildēt

A ko darīt, ja ne visiem dzīvē lielākais sapnis ir sēdēt pie Porsche stūres?

Labi, piekrītu - mazliet pārspīlēts par sapni - ne es ar Fabiu īsti esmu braukusi, ne iedziļinājusies. Ko tur slēpt - man vienkārši patīk tā mašīna - šķiet kompakta, izskatīga, ērta mašīna ar savu odziņu. Tas arī viss.

Es sapņoju reālistiski Bet, jā, jaunu Fabiu (automātu) no salona patlaban atļauties nevaru. A kam tagad viegli?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Es ieteiktu šādu spridzeklīti pabaudīt, kamēr var. www.ss.com/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/brera/behhf.html

Fabia - auto ar odziņu? Tad jau karbonādi ar vārītiem kartupeļiem un štovētiem kāpostiem var saukt par šefpavāra ēdienu restorānā.

Bet nu katram savs - var jau izgāzt 15k par dziļi praktisku un garlaicīgu auto tikai tādēļ, ka jaunāks.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

jo dziļāk mežā, jo resnāki Partizāni

Volx Reģ.: 22.11.2018
5 0 Atbildēt

Es jau ieteiktu Kia Rio sitada gadijuma. Jamekle tik pilnaka komplektacija, tad visas tavas velmes bus piepilditas. Parasti tas ir 1..4 benzins

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
6 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

ŠItas uz gaisu brauc

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 0 Atbildēt

Volvo vagons noteikti ir laba un prātīga izvēle jaunai, brīvai sievietei. Uz ko piedāvāsi to nomainīt, kad būs ģimene?

feciic Reģ.: 09.05.2008
5 0 Atbildēt

Neviens no tiem 4 nav nosaucams par dinamisku, būs tā paša auris līmenī.

Var skatīties uz to pašu golfu 1,4 tsi, ar 125 zs simtu skrien zem 10 sekundēm.

Īstenībā pēc tā vecā dīzeļa kampiena parasts ne turbo benzīns liksies ka neiet, kampiens nenozīmē ātri absolūtos ciparos bet sajūtās

VWfans Reģ.: 21.02.2004
6 1 Atbildēt

Par 13300 eiro pašlaik var nopirkt jaunu KIA-Picanto ar automātisko ātrumkārbu labā komplektācijā, bet, ja atļaujas iztērēt 13900 eiro, tad var dabūt klāt pat iebūvēto navigāciju.

www.kia.lv

seller Reģ.: 24.08.2001
4 0 Atbildēt

mazs veikls, visai aprīkots braucamais ir Seat Ibiza - jaunā VW Polo klons. Norādītajā ciparā tāds liekas ietilpst pat jauns.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
3 0 Atbildēt

Man šķiet ka ar piedāvātajiem nobraukumiem dīzelis nav izskatāms kā variants. Var meklēt dīleru salonos tikko pēc līzinga beigām vai jaunu. Benzīna toyota corolla vai no vag Polo, Golf. Protams vienmēr grūtā izvēle vecāku aprīkotu vai jaunāku plikāku. Piemērs no vag, ir automāts un beznzīns, LV mašīna: www.ss.com/msg/lv/transport/cars/volkswagen/jetta/gmojh.html

Interesants modelis arī sievietei Renault Captur, tik nezinu kā ar tiem automātiem. Jebkurā gadījumā jauns, lietots vai vecs būs papildus izdevumi un kaut kādas ķibeles ar to auto. Svarīgi lai tev kaut cik patīk tas ar ko čakarēsies!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 1 Atbildēt

Kāpēc ne Škodu

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/skoda/octavia/fhiln.html

vai šo, ja nobraukumam var ticēt

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/subaru/xv/bmfdgd.html 29 000 varbūt lielā loze

feciic Reģ.: 09.05.2008
3 2 Atbildēt

Pasarg dies, to xv ieteikt sievietei

MrBadman Reģ.: 09.02.2019
0 0 Atbildēt

Nav tas sliktākais variants pa galvaspilsētas ielām. Pietiekami vienkāršs, lai varētu uzticēt alternatīviem servisiem nevis oficiālajiem dīleriem. Labāk lai meitene ietestē drotu, tad saprot - vajag/nevajag, patīk/nepatīk.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 7 Atbildēt

Vācu auto vai citus VAG brīnumus veči iesaka savām meičām tikai viena iemesla dēļ - lai varētu iedot mutītē par auto nogādāšanu remontā.

feciic Reģ.: 09.05.2008
2 1 Atbildēt

Man vienalga no kurienes konkrētais auto nācis, prieku tur var sagādāt tikai pilnpiedziņa un klīrens, viss pārējais ir nožēlojams-neglīts, nebrauc, nestūrējas, neekonomisks, skaļš, lēts salons.

insekc Reģ.: 24.03.2003
6 0 Atbildēt

XV tiešām izskatās labs. Piemērots Rīgas kvalitatīvajām ielām. Varēs bez bažām gan pa sniegu braukt, gan uz trotuāra uzrāpties.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
10 0 Atbildēt

Tagad par 14,7 tūkst.EUR var nopirkt jaunu kompakto Hyundai-i20 vidējā komplektācijā ar automātisko kārbu un metālisku krāsu.

www.hyundai.lv/modeli/i20-hatchback/

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
7 0 Atbildēt

Un tā būs ok izvēle. Cena pret ieguvumu ir

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

brīnos, ka VW fans ko tādu iesaka. Es jau domāju, ka būs škoda, VW vai vēl kāds mēsls.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
4 1 Atbildēt

Retu reizi sakarīgi piedāvājumi/ieteikumi bet reti.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
7 14 Atbildēt

Vinai vajag stingru līko pakaļā, nevis mašīnu.

Janeks90 Reģ.: 14.01.2019
5 0 Atbildēt

Hyundai i20 līdz 15k€ var dabūt automātu un jauns ar 7 gadu garantiju. Brauc bez problēmām

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 2 Atbildēt

Meitenei es ieteiktu:

1) hjundai i20, ( baltā krāsā vispār būtu neko).

2) kia rio

3) Honda civic

Bet labāk, protams pirmo.

Es varētu ieteikt arī vēl ko interesantu, bet tad jau palielināsies iespējamība apmeklēt servisus, kas meitenei nav ļoti izdevīgi un smuki.

es ieteiktu obligāti ar aizmugures kameru ( jāskatās, jo piemēram, kia rio bāzes versijām tādas nav), automātu, lai smukāka braukšana, ideāla parkošanās, lai pēc tam neviens skauģis neteiktu - "ka bābietis pie stūres".

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Skatos ss.com, bet normālu i20 atrast nevaru...

visiem kaut kādas bomžīgas komplektācijas....

viens pat GT.

atradu kia rio, laba komplektācija, gandrīz jauns, demo auto, bet tam ir divas problēmas - nabagu kārba... un plēve

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/kia/rio/bdhxe.html

Man nav bijusi ar tādām lietām saskarsme. Vai to uzlīmi var dabūt nost?

Vari aplūkot vēl kādus krosoverus sekojošo kompāniju - hyndai, kia, toyota, ford. Izvēle tur plaša.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
6 0 Atbildēt

Par 15 tūkst.EUR Hyundai-i30 sanāk pat jauns, un ar automātu. Šis modelis pirms dažiem gadiem bija ,,Latvijas Gada auto,, .

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Ir jāņem šis

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/subaru/outback/effbx.html

Ietilpīgs, pilnpiedziņa, klīrenss, gāze, ekonomija, cena un sarkans. Un, ja kaut kas dzīvē mainās, nebūs tādēļ jāpērk cita mašīna.

82,- € mēnesī arī īpaši daudz nav. Var iekrāt kādiem remontiem, ja tādi būs vajadzīgi pie tāda nobraukuma pārsvarā braucot pa labiem ceļiem.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 1 Atbildēt

Nu tas ir "amerikānis" no izsoles. UN JĀSKATĀS, KAS IR BIJIS SISTS. No US nesistus auto neved. Nesaku, ka tāpēc slikts. Pats jau 2 gadus braucu ar Outback '15, kuru pirku Mažeiķos un esmu ļoti apmierināts.

arba Reģ.: 16.12.2002
4 2 Atbildēt

Kas var bus labaks vientulai meitenei par 911 porsche

996 var nopirkt zem 20

Labs uzticams ik diena normali lietojams auto

Cena nekritis , bet iespejams , ka pat augs

Apkopes, ka jau vw grupai retas un letas

Japerk pirmo izlaiduma gadu ar automatu - nebus problemu

Daži teiks , ka tas jau nav ists 911, jo salons divains un lampas nav apalas, bet tas ir tikai plapas , brauksanas ipasibas tam auto ir ka visiem 911

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

vientuļai meitenei labāks par porši var būt tikai liels, amerikāņu pikaps.

Tas būs lētāks ekspluatācijā, retāki un lētāki servisu apmeklējumi, praktiskāks, ērtāks, un ar savu vietu kaķim un mammai.

Un meičas var muldēt ko grib, bet zemapziņā tām patīk brutāli tēviņi, nevis pielaizīti homīši.

arba Reģ.: 16.12.2002
1 0 Atbildēt
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Skaists, lēts, bet ar tipsko šāda dzinēja defektu, ja seko tam, kas norādīts aprakstā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Porši, es domaju, varētu piedāvat msh, tas pārmetīs motoru no SEATa un vuaļā - gāzīs pa ciemu. Tik pazems, bišķu, tur ar kkas jāķīlē būs

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Rūpnīcas garantija, 40 000km, 15 500 EUR

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/mazda/cx-3/bpekhf.html

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/mazda/mazda6/eoexh.html lētāks un reāli sarkans Cherry Metalic, bet manuālā kārba

MrBadman Reģ.: 09.02.2019
1 0 Atbildēt

Korozijai mazdas garšo.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Un lasot meičas prasības, pilnīgi redzama VW grupas atstātā psiholoģiskā trauma - automāts, kondicionieris, parkošanās sensori.. pietrūkst - elektriskie logi, kruīza kontrole un citas pašsaprotams lietas citu marku auto pat vecāku gadu.

Man, piemēram, pēc maniem vēsturē bijušajiem amerikāņiem nemaz nav domas, ka auto kaut kā tāda var nebūt. Nē, es zinu, ka komunistiskiem sūdiem pat 2019 ir manuāli regulētāji un simboliski nepraktiski glāžu turētāji, bet tie man ir sveši, tāpēc es tikai zinu, kā tādi kaut kur braukā, dažreiz viņus pat redzu.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 2 Atbildēt

Kas te ir šodn,vai feikā profila autors apdzēries vakar,ka neko nav atbildējis uz tikdaudz vīriešu centieniem?Vistuvāk patiesībai te izskatās Shiirs, universāls ieteikums.

Tas kundajs vai jebkas pa to 14 jauns ir pliks bezpersonisks suuds bez nekaa- vnk demagogu jājamais.Ja sievietei tiešām pacmit k priekš tam ir, tad vismaz kādu 3008 vai HrV vai to pašu v60xc.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti