Interesanti auto

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014

 
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Vienu tādu redzēju, ar baltkrievu numuru

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Šāds salikums, kad elektro un iekšdedzes dzinējs atsevišķi ir praktisks variants. Īsie gabali ar elektrību bet ceļojumā var pēc vajadzības.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Dizains (ārpuse) - atzīšu ir pat ļoti simpātiks, bet hibrīds un no Ķīnas - labāk lai robežai nemaz pāri nebrauc.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jā kadam ir kādi iebildumi - paņemat nopērkat jebkuru aziātu auto kas nav Japāņiem piederošs brends un pamēģinat pasūtīt kādu orģinālu detaļu šeit LV ( varētu kā piemēru elektroinstalāciju vai tās daļu, jo nez vai eksistē aftermarkets tādai)

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kko muldi. Man ir KIA, tīko pasūtīju priekšējos šarnirus. Pat 2 variantus piedāvāja, Korejas un spāņu ražotos. Ķīna arī visu var pasūtīt. Tas vienkarsi kādam lauku veikaliņā ir sadarbība ar kādu eiro izplatītāju, bet tas nenozīmē, ka nevar dabūt. Šodien visu var dabūt. Cita lieta ja tu jau meklē lielgabarīta detaļas. Tādus motorus, kas tai autiņa salikti gan būs neizdevīgi pasūtīt., bet gan jau arī var.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Man kolēģim KIA nostāvēja pie sētas mēnešus ( virs 2 noteikti, ja ne 6 - bet negribu samelot, jo neatceros), un viens cits paziņa savai KIA vēl kaut ko tur mēnešiem gaidīja, tie nebija tavi šarnīri - kas principā jebkuram auto ir "širpotrebs". Vienam tā bija grauzēju sabojāta elektroinstalācija, otram vairs neatceros, vai tik nebija kaut kas no oficiāla atsaukuma detaļām. Abi dīlera gadījumi, nevis "lauku veikaliņa", jo tur tās lieta dabūt principā nevar.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, pie dīlera tā var būt, bet ne jau tāpēc, ka tā ir KIA. Hyundayam arī dīleris kādu elektroniku gaidija mēnesi. Viņiem tak ir centrālais izplatīšanas centrs Beļģija, ja nemaldos. Tikpat labi jebkuram ražotājam noliktavā var nebūt tas daikts un tad kad viņš uzrodas, tad vēl kamēr atgada līdz lv dīlerim.

Bet tā pati detaļa ir tak brīva pārdošana un tu vari viņu sameklēt ātrāk kā dīleris. Dīleris tak nepirks to daļu no interneta veikala Ritenis, vai vienalga kā sauktu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

KIA parasti pēc garantijas laika beigām braukta vairs netiek ( nu vismaz man zināmie cilvēki to nedara), un kā domā ir iespējams saglabāt garantiju pērkot elektrosistēmas daļas svalkā ?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Pag, es ir nezināms? Kāpēc tā es to KIAs testu veicu? Viņa man nestāv pie sētas un detaļas netiek pirktas svalka. Tev stāsta, ka dīleris ņem detaļas tikai no savas bāzes vietas, kas atrodas kkur Eiropā. Savukārt citur tu vari dabūt tādu pašu detaļu +,vēl analogu.visticamak tas arī ir lētāk. Nekā caur dīleri

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nu mums te k-kada galīga nesaprašanās, kā īsti tu esi iedomājies alternatīvu ražojumu KIA orģinālajiem motors uz ECU vadiem, kas ir viena būtiska elektro sistēmas daļa, tāpat vai tiešām eksistē alternatīva motora vadības blokam ?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Gan jau ka ir arī šitie dikti, jo visu tak ražo Ķīna. Es piemēram uzliku neoginalo šarnirus., jo spāņu bija ar skrūvēm, oriģinālie - bez. Tāpat vārstu vāka blīve Karl Reinz oriģinālas vietā. Ne jau vienmēr oriģināls ir labāks.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Man VW pirms gada vajadzēja 2 durvis, gaidīju vairāk nekā mēnesi. Tā kā tas ir normāli ja pie dīlera ilgi jāgaida nepirmās nepieciešamības rezerves daļas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU īsti normāli gan tas nav, īpaši VW, ar Toyota nekad tik "gara pieredze" ar orģinālo daļu gaidīšanu nav bijusi, bet nu mazums.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

100km cena 1000eur

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jā cilvēks tajā pašā laikā nopelnījis pāris miljonus, vai tāpēc būtu jābrauc ar auto kas izmaksā ~ 30EUR /100km ( tā apmēram izskatās jaunas CR-V vērtības kritums 3 gadu laikā). Katram savs.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti