Vajadzīga palīdzība Bose pārveidošanā Alfa GT

CarsonGrey Reģ.: 08.05.2020

Tāpēc es vēlos uzlabot savu Bose sistēmu, lai tā būtu labāka. Es jau esmu pasūtījis pāris Focal PC165 koaksiālos skaļruņus kā aizmugurē un lietotu pāri Focal PS165FX komponentu skaļruņus priekšpusē. Man jau automašīnā ir uzstādīts Alpine Swe-815 sub, ko es izmantoju ārpakalpojumu cienījamam vietējam uzņēmumam. Šī apakšdaļa ir komplektēta ar pašu pastiprinātāju.

Kas man jādara, ir jāiegūst pastiprinātājs, kas var vadīt Focal skaļruņus ar aptuveni 75-80 W RMS. Īpaši interesants variants šķiet JBL GTR-7535, jo tam ir daudz jaudas un dažas jaukas iespējas. Alternatīva būtu JBL Club 704, kas ražo apmēram tādu pašu jaudu.

 
CarsonGrey Reģ.: 08.05.2020
0 1 Atbildēt

Tāpēc es vēlos uzlabot savu Bose sistēmu, lai tā būtu labāka. Es jau esmu pasūtījis pāris Focal PC165 koaksiālos skaļruņus kā aizmugurē un lietotu pāri Focal PS165FX komponentu skaļruņus priekšpusē. Man jau automašīnā ir uzstādīts Alpine Swe-815 sub, ko es izmantoju ārpakalpojumu cienījamam vietējam uzņēmumam. Šī apakšdaļa ir komplektēta ar pašu pastiprinātāju.

omegle.onl/ discord.software/

torkjis Reģ.: 05.10.2013
1 0 Atbildēt

I can't understand why you want to (Dzēsts) an amplifier?!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Bieži tāda patstāvīga pārbūve beidzas tā

Vai nav labāk nepisties, bet atdot auto speciālistam? Nu jā, santīmpiši tā domā ieekonomēt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bet jams tak raxta ka grib "iegūt", ieseksot utml.- tā ka viss kārtībā, a sekas kaut pēc 9. mēnešiem viņu (pagaidām) nesatrauc.

Bet no nopietnās puses ( tiem kam moš kādreiz uz šī tēmas "nodrebēs roka") - ja tev ir sabalansēta sistēma kas BOSE iekš auto visticamāk jau ir, tad bāzties ar Focal cilvēkam kurš nevar pats izdomāt ko tad īsti grib, vai ko ir gribējis panākt ... izmesta nauda un laiks + rezultāts būs sūds vismaz 95% gadījumu. Ja Bosei kaut kas ir slikts atgadījies ar skaļruņiem - tad aizvietot tos ar atbilstošiem, un ja gribas Focal, tad liek Focal , un par Bose aizmirst + brauc un "pinās" ar tiem kas auto audio liek, un/vai ar Focal jau ir pieredze.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti