BMW

BMW lūka tiek atvērta automātiski bez iemesla

ShawHale Reģ.: 26.04.2021

Es tikko nopirku savu 2018. gada Reksu. Problēma notiek jau divas reizes, es naktī novietoju automašīnu ar aizvērtiem visiem logiem un jumtu, piemēram, turiet atslēgas bloķēšanas pogu, pat salocīju sānu spoguļus. Un tad nākamajā dienā no rīta tiek atvērts lūka. Varbūt kāds var teikt, ka tas nejauši turēja atslēgas atbloķēšanas pogu, taču tas atvērs visus logus, ne tikai jumta lūku. Kādam ir tāds pats jautājums ar mani?

 
darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Velns, bet šādu stāstu es toč esmu dzirdējis, tikai ne par lūku, bet logiem. Kā no rīta atnāk, tā logi vaļā. Neatceros tikai, kas par auto un kāds bija risinājums.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

kas tie par topikiem uzradušies, kā caur tupu tulkotāju izgremoti?

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Tas jau arī ir caur tupu tulkotāju, jo tas ir spams no ārzemēm.

People Reģ.: 28.09.2020
1 0 Atbildēt

Da viss elementāri, Bavaria rādžiņi tā uzlādējas no mēnessgaismas. Das Aliantech.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
3 0 Atbildēt

Diez kur eksperts palicis?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

www.autodna.lv/blog/kam-japievers-uzmaniba-perkot-lietotu-auto-bmw-x5/

spoki.lv/automoto/BMW-viltibinas/711109

www.santa.lv/raksts/autobild/lietots-auto-_bmw-x3_-0310--ekspertu-atsauksmes-10368/

google - BMW lūka tiek atvērta automātiski

Kaut ko tie elektroinženieri tur ir saprojektējuši.

google - BMW lūka atveras

www.bmwpower.lv/forum_topic.php?topic=13561

E91 pre-FL panorāmas lūkas problēma - diskusiju ...

2020. g. 13. okt.E46 jumta lūka iestrēgusi - diskusiju tēma ...

2011. g. 29. aug.Panorāmas lūkas problēma - diskusiju tēma

2010. g. 22. sept. X3 panorāmas lūka neveras ciet - diskusiju tēma ...

3er.lv/forums/viewtopic.php?t=233&start=80

e46.lv/forum/viewthread.php?thread_id=831&pid=13703

www.bimmerfest.com/threads/windows-and-sunroof-opened-by-themselves-when-car-was-off.437009/

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 1 Atbildēt

jā....bet kāds ir papētījis sīkāk? varbūt kaimiņu puika no sava aifona ar aplikāciju no bmw visu laiku uzjautrinās un taisa vaļā to lūku attālināti

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Man ar Volvo līdzīgs prikols divreiz bija. Pirmo reizi Itālijā mazpilsētā pie īrētā dzīvokļa šis pats atvēra abus kreisās puses logus, labi, ka dzīvokļa saimnieki piefiksēja un pateica man.

Otrā reize - šoziem pie mājas atvērās bagažnieks. Ziemā šis bija kādu pusotru mēnesi stāvējis, akumulators bija gandrīz nosēdies, laikam deva zīmi, ka jāpalādē.

Un vēl - daudz gadus atpakaļ bija Jetta, lietus laikā arī mēdza logus attaisīt. Dzinu uz Krasta ielu pa garantiju - neko neatrada.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti