Ilgtermiņa auto noma privātpersonām

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013

Pēdējā laikā redzu vairākus piedāvājumus īrēt jaunu auto uz kādu noteiktu termiņu. Viens mēneša maksājums,kurā iekļauts viss. Apkope,apdrošināšana, nodokļi,līzings un,protams,peļņa.

Kādas ir jūsu domas par šāda pakalpojuma dzīvotspēju tieši privātajā segmentā?

Varbūt kādam jau ir pieredze ar esošajiem pakalpojumu sniedzējiem?

 
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Šādi pakalpojumi, tikai savādāk nosaukti, eksistē jau kopš 90-tajiem gadiem. Sākot ar ss.com piedāvātajiem puslegālajiem skaidrā naudā pieejamajiem, līdz tādiem kā Sixt, Avis un Ald. Mans ieteikums, divreiz izlasīt noteikumus un fotografēt/filmēt auto (defektus) pie saņemšanas.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Es mēģinu saprast,vai tas ir izdevīgāk kā pirkt oplīzē.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Finansiālā ziņā lētāk nebūs. Pakalpojuma ērtuma ziņā noteikti izdevīgāk. Maksā un brauc, pārējais nav Tava problēma.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Vēl viens labus,ka īrei nevajag pirmo iemaksu.

core Reģ.: 03.01.2017
4 0 Atbildēt

Ja nevar sakrāt mašīnas pirmajai iemaksai, tad domāju šis variants arī būs par dārgu.

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Ja nomā uz sia, tad izdevīgāk, kā oplīzingā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Kas interesanti, tieši tā arī ir. Īsti saprotams kāpēc, man nav. Acīmredzot 2 faktori:

1. Iznomātājam ir ļoti labs finansēšanas reitings un secīgi ļoooootilēti resursi;

2. Iznomātājs visu bojājumu risku ir pārcēlis uz nominieku un starpību veido sagaidāmās auto cenas kritums dēļ lietošanas defektiem. T.i. būs rēķins par jebkuru sīkāko skrambu un pielietiem krēsliem

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
0 0 Atbildēt

Visi šie spicie ilgtermiņu nomnieki ir tikpat ''izdevīgi un draudzīgi'' ka nebanku kredīti.

Jeb gaida smaidīgi ar atplestām rokām tavu parakstu uz līguma, lai pēctam tu strādatu priekš viņiem, būtu viņu vergs un pie pirmajiem sūdiem, bez vazelīna varētu tevi .... pa pilnu programmu.

Ja tev nedod bankā, tad varbūt ir jauzlabo sava fin. situācija/ jāpakraj vairāk vai jāmērķē ir uz ko lētaku... Nevis skriet pie visādiem aizdevējiem un kredītiestādem, jo ļoti ļoti gribās to 'm paku' kredītā....

Tāds ir mans viedoklis.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Nejauc divas dažādas lietas. Šīs nomas vairāk ir maksātspējīgam klientam, kas ir gatavs par savām ērtībām maksāt. Es par to neesmu gatavs maksāt, bet ja kāds tā dara - nu tak lai. Neviens jau neapgalvo, ka tas ir diži lēti.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

kuras ir tās ērtības? Vai 'tas ,ka Tev visu laiku jaizpilsda līguma nosacījumus? Manā uzteverē ērtības ir tad ,ka es pats regulēju savas darbības. Gribu mani riepas negribu nemainu, gribu taisu apkopi negribu netaisu, gribu smēķēju salonā ,negribu nesmēķēju u.t.t. man viens zināms , kas perkot jaunu auto atsakās no garantijas, tā dabūdot papildus atlaidi un nav piesiets razotāja apkopēm

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Nav jādomā kādas ripeas likt, kuru eļļu vai filtru, kad octa/kasko beidzas un ar kādiem riskiem viņu pirkt, uz riepu maiņu nevis jāstāv garā gara rinda bet piezvana un piedāvā ērtāko laiku. Tā teikt īsts autoprieks kad tik lej un brauc nevis domā par visu pārejo apkārt.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

ta pat man viniem jazvana un japrasa ,ka elja jamaina, ,kada starpiba vai zvanu nomniekam vai pa taisno uz servissu, nomajot man jadomaa cik kilometrus nobraucu jo ir limits , vai es kaut ko nenoskrapeju , vai kaut kas nenolist salonaa vai bagazniekaa

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Tu vienkārši esi praktiskāks cilvēks, kā jau droši vien gana liela daļa te, bet ne visi tādi.

Nu tad iedomājies - kāda dāma, kas nez zina, ne jēdz kaut ko. Viņai tikai pasaka, kādu degvielu ieliet un kad iegriezties uz apkopi. Pārējais viņu nerausta, spēj tik maksāt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Privāti pieredzes nav, tomēr darbam šādi nomāti pat vairāki auto. Tā arī ir - ir tikai ikmēneša rēķins par nomu. Pārējais - iznomātāja problēma. Kad apkope, vedu atdot auto iznomātājam. Saņēmu jau pēc apkopes. Līdzīgi ar remontiem, to visu dara iznomātājs. Mīnusi. Saņēmu auto ar lētām atjaunotajām riepām… citādi bez problēmu pieredze (Eco Rent un arī Forum auto - jau cienīgāk).

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Ir taču arī pietiekami situēti cilvēki, kas dzīvokli nepērk, lai gan varētu atļauties, bet visu laiku īrē. Tāpēc, ka negrib nekādu atbildību un saistības. Gan jau ar to auto nomu līdzīgi.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

Lai būtu ērti, vajag lai tas iznomātājs ar savu servisu ir tuvumā, vai vismaz nomnieka regulārajā maršrutā.

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Kas interesanti, tieši tā arī ir. Īsti saprotams kāpēc, man nav. Acīmredzot 2 faktori:

1. Iznomātājam ir ļoti labs finansēšanas reitings un secīgi ļoooootilēti resursi;

2. Iznomātājs visu bojājumu risku ir pārcēlis uz nominieku un starpību veido sagaidāmās auto cenas kritums dēļ lietošanas defektiem. T.i. būs rēķins par jebkuru sīkāko skrambu un pielietiem krēsliem

no plusiem - 100% PVN; nav jāmaksā uzņemuma ikmēneša nodoklis; iekļauta octa un kasko.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Brīvas lietošanas nodeva man tāpat jāmaksā, bet mazāk kā oplīzē. Jo līguma summa sanāk mazāka.

Octa, kasko gan jau ir tik ļoti conditional, jo zemākā cena

Mainigais Reģ.: 13.12.2022
0 0 Atbildēt

Ir zināms ka pakalpojums Noma pats par sevi ilgtermiņā nav diez ko lēts prieks. Varbūt labāk tomēr izvērtēt iegādes iespējas. Kaut lietots auto, lētāks, bet tomēr pirkts un savs. vai uzņēmuma vai privāti bet tu pats par visu atbildi, seko līdzi un zini ka viss ir droši. Visu dzīvi esmu tikai pircis un neizprotu tos kas nomā par bargu naudu. Tad jau labāk iekrāt vai paņemt normālu aizdevumu un nopirkt. Ja godīgi ļoti forši un labi lietoti auto ir pirkti un turpināšu pirkt gan sev gan ģimenei.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Vispār šāda veida reklāmas mūsdienās jau ir kā antireklāmas.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti