Zāles pļāvējs

zekunde Reģ.: 02.01.2023

Labdien !

Varbūt kāds zin, kas varētu būt par problēmu, darbinot zāles pļāvēju padarbojas un noslāpst, citreiz var papļaut pāris minūtes un noslāpst .

 
1 2 3 4
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Varbūt arī šis kādam palīdz:

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
3 0 Atbildēt

Ja cilvēki ir tik stulbi ka prot tā sapist tehniku ka tekošs karbūzis aizlej karteri ar ūdeni(? - tā pēc video sapratu, ka 70% esot ar ūdeni), nu tad viņi ir pelnījuši ka no viņiem paņem godīgu naudiņu par stulbumu.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Šitam ir turpinājums:

P.S. varam nošpikot un reanimēt Rebir zīmolu ..

Nulles braucamais privātajam ir lieka naudas šķērdēšana.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Vēl mazliet par zāles pļāvējiem, kas "īsti" ir "lēti" :

Un eiropas cenās ir kautkas aktuāls? Ta pati huša detaļa taču te nemaksās 45eur, vai ne?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Husim no huša ir krāsa. Pārējo var sameklēt alternative low cost)

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu te lai man wala pacenšās atbildēt, savādāk nesaprotu, ko man dod kautkādas aizjūras lokālās lohu problēmas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ko gan tieši tu par šo gribēji dzirdēt? Vai pirmo repliku kas man ienaca prātā , ka vai tad tev internetu atņēmuši, vai Amazon, Ebay, vai Aliexpress nav pieejams ???

Bet ja tuvak tēmai, tad reiz(sen)  tepat iAuto vienam Probe īpašniekam ieteicu atveramiem lukturiem reflektorus utml. visu komplektu meklēt pie traktoru rezerves daļām, un tur arī atrada sev vajadzigo lietu (lētāk kā dažs labs cita kantoris vieglajiem). Pats sev FR-V droseli, no amazon Acura TL detaļu nesen sūtīju un braycu ar to bez bēda par 3dalu cenas utml.

Ja būs labojama problēma pašam ar savu Stiga vai tamlīdzīgi, tas vari rēķinaties ka nepirkšu to dārgāko detaļu, ja vien nebus butiski pārāka kvalitātē ...

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

Nu man diezgan violets, kā tu labosi savu stigu. Bet ja liec video no sērijas "kad auto piepīpētājs pa naktīm lādē aķi sausu, tad ieliekam masas slēdzi, nevis remontējam piepīpētāju" - tad man gribot negribot jājautā, kādiem lohiem tas paredzēts? Un nah tu tādu sūdu tiražē?

Tas pats par detaļu dārdzību - vai vai vai, asmens desmit bakšus dārgāks. Ārprāts ārprāts. Nekāda salīdzinājuma par kvalitāti, materiāliem, nekā. Ūdens karterī diviem lohiem no trim - nu jopcik, mums te ir tādas problēmas? Es to kautkā neredzu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ko tu īsti gribi dzirdēt ???

Bet citādi man prieks ka ne tev tadi video ir intersanti ne arī noderīgi,  es no tiem "paņēmu” lietas, kas noder man ...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

depiņa asmens kalpo to pašu ko huša. tas nu toč. tie udeņi ir gan ir jaunums. gan jau usa specifika. man raiders stāv vasarā vnk zem ābeles. viņam viss pofig

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

Tāpēc jau es brīnos, kas viņiem par problēmām, kautko līdz galam nepasaka, vai tiešām tādi sūdi un lohi. Nekad nekam neesmu lējis pa ziemu laukā benzīnu. pavasarī izleju no divtaktnieka kad maisu jauno kanniņu ar svaigu eļļu un viss. Rauj, lec un strādā.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Ir līdzīga pieredze. To 5-6 mēnešu laikā, kad Latvijā veģetācijas nav, nekas traks nenotiek. Pavasarī pašūpo, uzrauj un viss notiek. Veco samaisīto zupu sakrata un izpļauj. Tad uzmaisa un ielej jaunu un turpina. Viņam vai nu pļāvēja motors gadu gaitā izdilis vai zupa bijusi kaut kāda galīgi kreisā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 2 Atbildēt

Mums ir pilnīgi cits klimats un tad kad ir auksts pie mums 90% gadījumu ir zems mitruma līmenis, un caurmērā vispàr diezgan zems. Kad biju vasaras vidū Washington D.C.(t.i. Baltā Nama un Kapitolija apkàrtnē) tad 5 min. ārpus kondicionētas vides un tev prasās pēc aukstas dušas, pat rokas jau "līp" ...

Tā ka jā tas ir mazā mērā attiecinams yz mums, taču ir "spirtotai" degvielai šāds defekts, un maz/reti lietotiem un glabàtiem kā pagadas tā problēma mēdz būt . Bet citādi tas ir tikai aicinājums pieskatīt savu tehniku labāk un izprast par to drusku vairāk ...

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Tak beidziet atbildēt uz veciem postiem iepriekšējā lapā! Jau kuro reizi skatos, ka topiks pacēlies, bet neviena jauna ieraksta nav. :-/

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Nu vai zini. Kad atbild ar citātu tad nav labi, kad ar atbilldi tad ari nav labi. Hronoloģijas ievērošanai atbilde ir pareizāk. Pasūdzies Mārim lai topika linkā ieliek pēdējā komentāra vietu.

sabcat Reģ.: 14.12.2007
3 0 Atbildēt

Cirkle K automāts Maskavas iela 324, Rīga. 07. jūnijs 2023. Uz pistoles rakstīts "Arktiskā dīzeļdegviela".

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti