Lietota auto izvēle

MMX Reģ.: 03.03.2022

Pārmaiņas pēc paejot nost no politiskajām tēmām uztaisīšu tīri auto foruma topiku.

Tātad mans esošais auto - Opel Vectra pēc 8 gadu uzticamas kalpošanas beidzot ir sasniedzis to izmaksu slieksni kad remontēt ar jaunām detaļām vairs neatmaksājas, bet rakt šrotus man nav laika. Pēc izmēriem šobrīd skatos uz kaut ko hečbek/universālveidīgu ar 4 durvīm, pašreiz divi modeļi:

Opel Astra - ir pieredze ar šiem auto, nekas īpašs, bet uz priekšu iet + par manu budžetu sanāk tīri pajauni varianti.

Seat Leon - jau ilgi patīk marka un dizains, itkā VW grupa līdz ar to servisos tauta puslīdz saprot kas tas tāds ir, pašam gan pieredzes ar jaunākajiem modeļiem īsti nav. 

Teorētiski vēl ir arī Škoda Octavia, bet man nezināmu iemeslu dēļ minētais modelis īsti nesajūsmina, un VW Golf, kas parasti ir dārgāki par analogiem tīri bļembas dēļ un arī Opel Insignia, bet tur jau auto izmēri un nobraukumi ir lielāki, nezinu vai es atkal gribu vadāt tik daudz tukša gaisa.

Aptuvenais budžets -7000-8000Eur. Finanses atļauj vairāk, bet ir citas vietas kur ieguldīt naudu. Izskatu gan benzīna gan dīzeļa variantus, uz mazajiem motora tilpumiem (ala 1.4) gan skatos uz aizdomām, un šo loteriju īsti nevēlos spēlēt, it sevišķi jau kā 3-4 pircējs. Attiecīgi der viss no 1.6 līdz 2.0 gan benzīna gan dīzeļa izpildījumā. 

Vai kādam ir kāda reālāka pieredze ar 2012-2017 gada Astrām un 2009-15 gada Seat Leon, biežākie gļuki, varianti no kuriem jau startā izvairīties, utt?. Abi varianti faktiski nosedz divas modeļu paaudzes abām markām.

 
1 2 3
650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Reku normāls pipelkadets- lai paņēm miizingu un pērk/nost.35jā atlikumu varēs mierīgi nodot tollmetsā.Pārdevējs ar nava lohs. www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/grandland-x/cxheim.html

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Zināms cilvēks  pirka jaunu 2016 Astru.   Brauc vēl šodien

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Ierakstīs ka te kaut ko.

Interesē Audi ap 2003-2008 gadu ar VIENKĀRŠU motoru. 2-5 k €, ar 2k€ rezervi pirmajā gadā. Braukšanai kādus 3-4-5 gadus ar norakstīšanu, pārdošanu detaļās, pārdošanu kā braucošu.

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a4/hbggo.html

 Vecie, uzturētie Audi, ir vērts? Ir tādi?

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/quattro/bibcx.html

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/90/almmn.html#photo-4

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a6/exjch.html

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
1 0 Atbildēt

Var ņemt tikai jāskatās vai ar to mašīnu pirms tam nav braucis nepotētais pret COVID!

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
1 2 Atbildēt

650 rakstīja: -sūūdīg ir, kad/ja humor izjūta no dsas lien ārā (dsā neturās iekšā)

Abpusēji pajoliņ

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Atcūkājies, elektromiskasstniek ;))🍼

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
1 2 Atbildēt

Tencinu geyļa

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Kādas atsauksmes par lietotu Porsche Panamera 4S Diesel ?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Nu tak pārāk uzkrītošs, zems un dārgs- izstīsies pēc Loha

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jautājums par gadagājumu un  nobraukumu utt.,  vienubrīd skatījos ka O.Fiļs savu (vai arī dzīvesbiedres)  tirgo nost ar tā kā "siekala notecēja", bet nu kamēr domāju vai man tā īsti vajag - aizgāja ...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

wons rakstīja: Kādas atsauksmes par lietotu Porsche Panamera 4S Diesel ?

Es domāju, ka te svarīgs tikai viens viedoklis, proti, ko par šo teiks Iautofans.

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
1 1 Atbildēt

Viņam ir 80 tūkstoši? tiem kuriem ir, tie diez vai prasīs šitajā bomžforumā viedokli kādam, bet aizies un vienkārši tādu nopirks.

MMX Reģ.: 03.03.2022
7 1 Atbildēt

Forums bomžiem, bet Iautofans varonīgi šeit sēž un tērē savu augsti apmaksāto laiku lai visiem šo lasošajiem to atgādinātu. Kā tur tur iepriekš teici, tev nav jāatskaitās bomžiem, bet ar prieku izmantosi izdevību iekomentēt? 

Kā tu pareizi norādi, cilvēki, kas var atļauties auto pa 80K šeit viedokli neprasīs, bet ko tad tu mums te esi pazaudējis? Es vēl saprastu ja tu lielītos ar savu dzīvi, instagramu, liktu savas teslas bildes, prasītu kādas dārgā gala riepas uzlikt, jaunos diskus pa 900Eur parādītu, bet viss ko tu dari ir stāsti kādi mēs visi bomži.

Saņemies, parādi savu krutumu, liec mums tiešām sajusties kā bomžiem, vienkārši saucot cilvēkus par bomžiem tomēr nav tas asums.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Diski par 900 eirām Teslai ir bomžu līmenis Nesen bija gadījums - austrāliete nopirka lietotu Tesla Model X, aizbrauca uz apkopi, tur atrada diviem diskiem iekšējās kantes bik uzsistas, viņa piekrita remontam - divi jauni diski, divas jaunas riepas, darbs - 8,5k AU$, jeb ap 5k eur - tad nu tu pats saproti cik maksā pieklājīgs disku kompelts teslonim

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 0 Atbildēt

Tu dzīvo bomāru pasakā, diski teslai maksāja tieši 1900 eiro.

Ziemas riepas kaut kur 900. Ko vēl cienītais bomārs vēlējās uzzināt?

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Nu bet tu tak neparādīji kā uz teslas izskatās, es savam Bugatti vispār pa 100k Eur tikai diskus nopirku 😄 A tu pierādi, ka diski nemaksāja 90kEur. Te jau cilvēki vienkārši, rakstītam vārdam netic

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 0 Atbildēt

Nu skaties ja tev interesē, man kaut kā pie kājas tavas vēlmes. shop.tesla.com/en_au/product/model-3-19_-sport-wheel-and-summer-tire-package

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

To plastmassas suudu vaig aizliegt,- ..eilons maukss atteicās pieslēgt stārlinku krimas apkaimē priekš ukrauiņu burņotajiem speekiem..(tīkls vairākkārt pārtrauca darbories, Par!/to ziņo zeņūjork taims)

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 8 Atbildēt

Aizej pakaries, tavu kuiņu lasot smadzenes asiņo

650 Reģ.: 25.01.2017
6 0 Atbildēt

Tak kādu xxl pumperi nopērc/iebāz, lai mēbēles neaptraipo! Kuro tu gadu jau te ar to lietoto elektrokruppi braukā? 

Cik tev tur to ampēr nanometru palicis un cikās minūtēs tā instrumentukaste tev ieskrienās?

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 1 Atbildēt

5to gadu braukāju ar elektrokrupi a ko tāda interese, arī beidzot domā nopirkt mašīnu nevis naudas kapsētu? Apsveicami lingvist!

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Kaut/ko jau nāksies ņemt,bat tas elektrokruppis maniem apsstākļiem īsti neatbilst.Ta kāda tur naher naudasskapsēta, drīzāk ka ar laiku viss un jebkas tomēr apnīk.Tieši pēc 5g lietošanas var sākt braukt faktiski par velti.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

wons rakstīja: Kādas atsauksmes par lietotu Porsche Panamera 4S Diesel ?

Gāzi nevar uzlikt.

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

MMX rakstīja: Forums bomžiem, bet Iautofans varonīgi šeit sēž un tērē savu augsti apmaksāto laiku lai visiem šo lasošajiem to atgādinātu. Kā tur tur iepriekš teici, tev nav jāatskaitās bomžiem, bet ar prieku izmantosi izdevību iekomentēt? 

Kā tu pareizi norādi, cilvēki, kas var atļauties auto pa 80K šeit viedokli neprasīs, bet ko tad tu mums te esi pazaudējis? Es vēl saprastu ja tu lielītos ar savu dzīvi, instagramu, liktu savas teslas bildes, prasītu kādas dārgā gala riepas uzlikt, jaunos diskus pa 900Eur parādītu, bet viss ko tu dari ir stāsti kādi mēs visi bomži.

Saņemies, parādi savu krutumu, liec mums tiešām sajusties kā bomžiem, vienkārši saucot cilvēkus par bomžiem tomēr nav tas asums.

Ko Tu ņemies ar nelaimīgu cilvēku, kam dzīvē aplam neiet?

Viņš gan no sevis mētā diži laimīgu un pārticīgu cilvēku, bet kā uzvedas laimīgi un ar dzīvi apmierināti cilvēki? Pareizi, viņi nesāk gānīt citu, cik tie lieli lūzeri, cik viņš pats varens u.t.t. Nē, viņi ir laimīgi un bauda dzīvi.

Ja nu tomēr nav - te spilgts piemērs

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Man šobrīd jau vienkārši ir interesanti. Cilvēks sevi ir ierakstījis jau tādā purvā ar visu saukšanu par bomžiem un tamlīdzīgiem izteikumiem, ka vienkārši kļūst interesanti kā viņš plāno par šo visu bazaru atbildēt. 

Itkā jau no vienas puses ko tur atbildēt, forums anonīms un tā, rakstu ko gribu. No otras puses sadzīt tik daudz teksta vairākos topikos mēģinot pierādīt, ka visi apkārtējie ir bomži, šobrīd jau prasās pēc pierādījumiem, ka komentāru autors pats nav mazvērtības kompleksu mākts "bomzis". Pat anonīmā interneta vidē uzbrukt citiem lietotājiem nevar mūžīgi, ja nav pierādījumu autora viedokļa pārākuma pamatotībai, vienā brīdī tauta pazaudēs ticamību autora pārākumam.

Attiecīgi autoram ir trīs varianti:

1) uz laiku pazust no foruma, lai sūdi nosēžas

2) turpināt atbildēt ar apvainojumiem vēl vairāk pierādot to, ka autora izteikumiem nav fiziskā seguma

3) pārcelties uz jauno auto topiku, tur nākt klajā ar savas teslas aprakstu, un kādu laiku savu izteikumu segumu pierādīt tur

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Smieklīgākais ir tas, ka šams jau četras reizes no šejienes ir izbanots. Ir arī banots no citiem forumiem. Neviens viņu negrib, bet šams ar savu necilo personu bāžas visiem virsū. Bija te reģistrējies gan kā Shiirs, gan Dirshi, varbūt vēl kaut kas... un pēc kārtējā bana šams izmisīgi lien atpakaļ, lai "bomžiem" kaut ko pierādītu... Bet, nu, ik pa laikam te iauto kāds klauns uzrodas. It kā par garīgi slimiem cilvēciņiem nav labi smieties, bet, nu...

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
1 1 Atbildēt

Ja tu būtu dakter kurš mācētu uzstādīt pareizas diagnozes un vēl mācētu ārstēt tad nebutu tev kā plukatam jāiztiek.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Skatos, ka lepni esi izvēlējies variantu Nr. 2: turpināt atbildēt ar apvainojumiem vēl vairāk pierādot to, ka taviem izteikumiem nav fiziskā seguma. Nu čali, es tomēr gribēju tavas teslas aprakstu redzēt... cik žēl 😄

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 0 Atbildēt

Kādu aprakstu noziedo 200 eiro un panem nomā būs tev strīpa biksēs un nebūs vairs jāuzdod stulbi jautājumi.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Nu bet mēs taču šeit tevi apspriežam un tavu pārākumu, ko tad es 😄

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 1 Atbildēt

Jā to tu centies darīt, bet tev sūdīgi sanāk

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tev laikam taisnība - es īsti neprotu "uzstādīt parezas diganozes", jo ar katru nākamo postu tu parādi, ka ar tevi ir vēl sliktāk un nožēlojamāk, kā es esmu "uzstādījis".

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 1 Atbildēt

Ja? pēc kā tu to izsecini? tev tak ir cāļa smadzene, loģiski spriest tev nav lemts un galīgi nepadodās

Starp citu ko tu tā fano par mani sniegpārsliņ? Zilais esi? Man tevi jāapbēdina, esmu strait.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Neizskatās. Tu te visu laiku zilo tēmu pin iekšā. Laikam esi aizmirsis, ko drukāji ar manu niku, kad biji izbanots.

Un ne jau es viens to izsecinu. Kā redzi, to pašu te raksta vairāki. Bet, nu, tu jau vari domāt, ka esi vienīgais gudrais un pārējiem ir cāļa smadzene. Realitātē gan ir otrādi - tik sekla stulbeņa, kā tu, te nekad nav bijis. Bet tītars arī, uz sūdu čupas uzkāpis, domā, ka ir dikti varens.

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 1 Atbildēt

Atkal lēkme?

Paņem paskaiti pantiņu. 

"Dzīve veisksmīga dzīve

Es karaliene..."

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tas jau tev pienākas. Pieskaiti vēl klāt: "pārējie - bomži"

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

wons rakstīja: Kādas atsauksmes par lietotu Porsche Panamera 4S Diesel ?

Bija iespēja tikt pie 2015g, kajēna ar šādu matoru un pilnu faršu pa ļoti saldu cenu. Gandrīz paķēros, bet saliekot visus izdevumus pārdomāju...Lietots tur katra pozīcija pieskaroties 1K rēķinā 🙈 Paziņa gan pilnīgi jauno pasūtīja ar 3l beņdžu un hibrīdu. Tas cits stāsts un garantija.

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
1 0 Atbildēt

Topika galvenais Lohs ir bijis apskatīt kādu Opel Astru vai tālāp par slapināšanu un mogo procentu "aprēķināšanu" tā arī nav ticis?

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Pie tā cik cītīgi tu piedalies "bomžu" diskusijā, jau vajadzēja piefiksēt manis iepriekš rakstīto, ka vismaz līdz augusta vidum nekāda praktiska kustība šajā virzienā nenotiks. Gribi teikt ka tev ir ne tikai mazvērtības kompleksi, bet arī uztveres un atmiņas traucējumi 😄

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 0 Atbildēt

Es teikšu godīgi, bomžlohu slapjos sapņus lasu pa diagonāli.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Nu neesi jau tik pieticīgs, tev vienam pašam pieder paliela daļa šeit atrodamo komentāru un šī pat ir vienīgā diskusija, kurā tu aktīvi piedalies. Viss topiks stāv augšā tikai pateicoties tev 😄

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 0 Atbildēt

Nu paldies, bet varbūt kāds lohs uzrakstīs tev dīkdienim baiso palagu par opel astra lietošanu 10 gadu garumā? Paga ļauj padomāt. Ņehuja. Skarbā realitāte diemžēl ir tāda, ka tā nebūs. Ja tu esi slinķis, un tāds tu esi, jo visi bomāri ir sliņķi, tad tu varētu uzmest kūlen un iet nu tu pats zini kur, ar karotīti tev te neko neviens tavā taukainajā sliņķa mutītē nebāzīs ņem googli un smelies viedumu.

0pis Reģ.: 16.02.2023
1 0 Atbildēt

Es teikšu godīgi, parādi meistarklasi un iss no šejienes pa diagonāli. Nu vismaz uz nedēļu un tad atgriezies, lai var gardi pasmieties par dulburi kas rāpjas augšup pa ietaukotu bomi (literāri izsakoties) 😊

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Viņš jau to tāpat dara pēc katra bana.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

wons rakstīja: Kādas atsauksmes par lietotu Porsche Panamera 4S Diesel ?

Ja reāli. Tad zems un ar pārāk garu bāzi. 

Zināms cilvēks lokālo "guļošo" pārbrauc šķērsām.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Iautofans rakstīja: Nu paldies, bet varbūt kāds lohs uzrakstīs tev dīkdienim baiso palagu par opel astra lietošanu 10 gadu garumā? Paga ļauj padomāt. Ņehuja. Skarbā realitāte diemžēl ir tāda, ka tā nebūs. Ja tu esi slinķis, un tāds tu esi, jo visi bomāri ir sliņķi, tad tu varētu uzmest kūlen un iet nu tu pats zini kur, ar karotīti tev te neko neviens tavā taukainajā sliņķa mutītē nebāzīs ņem googli un smelies viedumu.

Man bija Astra diezgan ilgu laiku - 10 gadus nē, bet tuvu tam. Tas gan bija 99-tā gada modelis, līdz ar to nez vai autoram mana pieredze noderēs. Ja neskaita nepieciešamību griezt pulksteni līdz galam kaut kādas nebūt dinamikas iegūšanai (1.6 16v benzīns), citādi nebija ne vainas. Kaut kas jau lūza ik pa laikam, bet dzinējs uzticams. Beigās šausmīgi izrūsēja sliekšņi un arkas, kas sakrita ar nepieciešamību pārlasīt piekari, līdz ar to izlēmu netaisīt. Ar šodienas prasmēm un iespējām, iespējams, būtu taisījis.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Man bija tāds pārisgadīgs 90tā g modelis, tikai vectra.Pie tā laika ātrumiem tas nabaga motorīts gan smagi rūca, bet pilnīgi nekas tam nenotika.Pa 4mēn nobraucu 32k un pārdevu dārgāk kā nopirku,jo tas spiizdometra km ripulis saturēja tikai 5ciparus un nebij saprotams, kurš tur riņkis iet apkārt.Kad bremzēju pirms plača kur jau Pircējs gaidīja, pirmoreiz kalotkass "sadzirdēju" ;p

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti