Iesakiet virsbūves remonta meistarus

HondaDriver Reģ.: 29.12.2023

Labdien! Iesakiet, kur var kvalitatīvi salabot virsbūvi, priekšējo bamperi, nomainīt priekšējos drošības spilvenus. Honda Cr-V neveiksmīgi satikās ar mežcūku...

 
GK1968 Reģ.: 14.11.2018
3 0 Atbildēt

Mežcūka saskaņoto neparaksta?

Esi Rīdzinieks, vai?

Avocar, Ropaži, Jānis.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
5 0 Atbildēt

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

LKB serviss, Ventspils iela 59, Rīga 22068777

Zināmam cilvēkam sasistu Volvo tikko sataisīja ļoti kvalitatīvi un diezgan ātri. Par spilvenu maiņu gan nezinu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es savu 2018. gada CR-V pēc Stirnas laboju pie Sigma motors:

www.sigmamotors.lv/

Apdrošinātāju atzīts un labi vērtēts kantoris. Vienīgi tas ka šādam gadam un jaunākiem tāpat būs jāsūta orģinālās daļas 90% gadījumu - var būt ka izmaksas tādas pat kā pie dīlera sanāks ! Man 3+K par vesala bufera, lukturu utml., divu radiatoru un visādu kronšteinu un plastmasa sūdu remontu. Un bija gandrīz 2 mēneši kamēr visas daļas sagādāja ... 

P.S. tas bija brīdī kad autoindustrijā bija sācies sux ar daļu piegādēm ...

HondaDriver Reģ.: 29.12.2023
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Es savu 2018. gada CR-V pēc Stirnas laboju pie Sigma motors:

www.sigmamotors.lv/

Apdrošinātāju atzīts un labi vērtēts kantoris. Vienīgi tas ka šādam gadam un jaunākiem tāpat būs jāsūta orģinālās daļas 90% gadījumu - var būt ka izmaksas tādas pat kā pie dīlera sanāks ! Man 3+K par vesala bufera, lukturu utml., divu radiatoru un visādu kronšteinu un plastmasa sūdu remontu. Un bija gandrīz 2 mēneši kamēr visas daļas sagādāja ... 

P.S. tas bija brīdī kad autoindustrijā bija sācies sux ar daļu piegādēm ...

Paldies! Jums drošības spilveni un siksnas bija kārtībā? Buferi mainījāt vai labojāt?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Spilveni un viss bija vesels, bumpera lielākā detaļa arī vesela un no bumpera apakšējās dekoratīvās maināmās daļas uz leju ( miglas, 2 vai 3 radiatori beigti, logu škidroma bāciņa un lērums kronšteinu pa "kāju" ... kalnas ar orģinālajām Honda detaļām bija jāsūta + pašu bumperi krāsoja pilnībā.

HondaDriver Reģ.: 29.12.2023
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: LKB serviss, Ventspils iela 59, Rīga 22068777

Zināmam cilvēkam sasistu Volvo tikko sataisīja ļoti kvalitatīvi un diezgan ātri. Par spilvenu maiņu gan nezinu.

Paldies!

HondaDriver Reģ.: 29.12.2023
0 0 Atbildēt

GK1968 rakstīja: Mežcūka saskaņoto neparaksta?

Esi Rīdzinieks, vai?

Avocar, Ropaži, Jānis.

Paldies!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti