KIA/Hyundai 2.2 (D4HB) dzinēja ķēdes maiņa Rīgā.

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023

Labdien!

Vai varat ieteikt servisu, kurā var pārbaudīt, un ja nepieciešams nomainīt ķēdi D4HB motoram Rīgā. Vēlams labajā Rīgas krastā.

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Mainīju ķēdi KIA Ceed Gross auto Ulmaņa gatvē

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 0 Atbildēt

Kāds jums dzinējs, un cik izmaksāja?

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 1 Atbildēt

Starp citu, kaut kā nesank atrast tādu servisu Ulmaņa gatvē. Vai nosaukums i pareizs?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Supermakaka rakstīja: Kāds jums dzinējs, un cik izmaksāja?

Man 1.6 dzinējs, bet darba apjoms jau no tā nemainās, ja arī tas ir 2 vai 2.5 dzinējs. Vienkārši tie ir cilvēki, kas pārzin KIA/Hyundai motorus. Tas bija pasen un baidos kļūdīties cik tas maksāja. Man liekas ar visām detaļam kkur pie 700. Atceries, ka tur nemaina pliku ķēdi, bet arī spriegotajus un vēl visādus sīkus sūdiņus

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 0 Atbildēt

Jā es saprotu. +/- zinu remkomplekta cenas, atliek tikai par darbu izmaksām uzzināt. Cik redzēju internetā - nav tas sarežģītākais variants ķēdes maiņā, pat dzinējs nav jāņem ārā. Man tieši to arī vajag - cilvēkus kas pārzin KIA/Hyndai motorus. Daudzos servisos kuros esmu bijis, diemžēl, maz saskaras ar Šāda veida auto, bet kad lieta iet par kapāšanos dzinējā, gribētos uzticēt darbu cilvēkiem ar labākām zināšanām.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Malacis, pareizi esi izpīpējis. Tas jau nav vācietis, kur pus mašina jājauc ārā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Pag, A kas tev vispār par problēmu? Man vienkārši pārleca ķēde un vsjo, iedarbināt nevar. Kas tev - baigi grab vai kas pa vainu?

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
1 0 Atbildēt

Man parādījās skaņa pie auksta dzinēja, kura ļoti līzinās ķēdes šalkoņai/graboņai. Vēl ir iespējams, ka kāds rullis vai kloķvārpsta ir pa galam, bet gribu būt gatavs dārgākajam scenārijam. youtube.com/shorts/K29317LrfdQ?feature=share

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu ir viņiem tāda savdabīga skaņa. Citur tak ir siksnas, strādā klusāk un cilvēks kas parsežas no tādas mašinas doma, ka gals klāt. Varbūt tev viss ok. Vienīgi ja nu tā skaņa pēkšņi parādījusies.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Supermakaka rakstīja: Starp citu, kaut kā nesank atrast tādu servisu Ulmaņa gatvē. Vai nosaukums i pareizs?

Tas Grosauto kaut kad nobankrotēja, pēc tam atkal atsāka strādāt, bet nebūtu brīnums, ja tā servisa vairs nav.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tur jau man liekas bija tas, ka ipašnieks uztaisīja pašnavibu, bet kkāda rosība jau tur notiek. Bieži braucu garām

Tas ir šeit Mārupe, Mārupes novads

maps.app.goo.gl/yEwbWQPMzPwB4ERQ6

Aizbrauksi tur un tad jau kāds pateiks kur tie vecie meistari strādā

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
1 0 Atbildēt

Liels paldies par informāciju!

Parokoties internetā sapratu, ka iespējams skaņa rodas dēļ beigta kloķvārpstas skriemeļa. Iebraucu tuvākajā servisā, un nomainīju - skaņas vairs nav.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti