Specieluugums SAABiem

MrSvensons Reģ.: 30.05.2003

Labdien! Latvijas Volvo klubs priecaasies redzét apaljos braaljus SAABus muusu ziemas pasacienaa 14./15. februaarii kaut kur Latvijas sniegotajaas aarés! Programma vél top, bet pamatideja ir dienaa pajaaréties pa sniegu ar un bez auto un vakaraa mazliet atpuusties

Siikaaks info www.volvoklubs.lv un Volvo zonas diskusijaas attieciiga nosaukuma topicaa.

Pavisam detalizeets info un loti sapraatiigaas izmaksas - kaut kad uz janvaara beigaam. Apdomaajiet nu, bet ne iipasi ilgi, lai varam skaitiit daliibniekus! [addsig]

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11
Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Flints rakstīja:

Arnijs rakstīja: Vareetu jau arii aizbraukt!

Tev no Cēsīm sanāk "tālu". Varēsi pie viena Unguru dopu izbraukt!

Caur Rubenes diikjiem

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

IeviSh_850 rakstīja: Volvo kupenu līdzināšana Ladiņos!

Kamēr vēl nav sācies siltais laiks un zemi neklāj ūdens peļķes, ir piedāvājums mums visiem šo svētdien 05.03.2006. aizbraukt pie Udensputna un paslidināties pa vairāk vai mazāk visiem zināmo trasīti!

Trase atrodas ~60 km no Rīgas uz Valmieras šosejas, aiz Inciema. Izbraukšanu varētu organizēt kā atsevišķi, tā kopīgi, kā paši vēlamies. Šoreiz tiek ievākta simboliska maksa par trases izmantošanu - 2 Ls no braucēja. Trasē uz vietas paredzēta tāpat kā pagājušo reizi- tēja, kafija. Līdzi atliek paņemt kaut ko iekožamu.

Izbraukšanas laiki un vieta nemainās – 11.00 no Juglas Centra Rimi

Lai nepiemirstas

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

nu riepas jau sildat?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Skardnieks rakstīja: nu riepas jau sildat?

jā jā sen jau, un ar lodlampu!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Paldies Volvo klubam un it īpaši tā aktīvistiem Gvido, Ievish, un protams Udensputnam , par iespēju jauki pavadīt svētdienu.

Žēll tik ka Saabistu šajā pasākumā bija pamaz, treji tik....

Bet nu, vismaz daiļslidošanā uz ledus, kaunā nekritām, a Ārnijs vispār visiem Volvistiem demonstrēja pareizas braukšanas skolu!!

Tā lūk!!!

DAGS Reģ.: 25.03.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Paldies Volvo klubam un it īpaši tā aktīvistiem Gvido, Ievish, un protams Udensputnam , par iespēju jauki pavadīt svētdienu.

Žēll tik ka Saabistu šajā pasākumā bija pamaz, treji tik....

Bet nu, vismaz daiļslidošanā uz ledus, kaunā nekritām, a Ārnijs vispār visiem Volvistiem demonstrēja pareizas braukšanas skolu!!

Tā lūk!!!

Nu ļoti,ļoti neatlaidīgi demonstrēja!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

DAGS rakstīja:

Sviestc rakstīja: Paldies Volvo klubam un it īpaši tā aktīvistiem Gvido, Ievish, un protams Udensputnam , par iespēju jauki pavadīt svētdienu.

Žēll tik ka Saabistu šajā pasākumā bija pamaz, treji tik....

Bet nu, vismaz daiļslidošanā uz ledus, kaunā nekritām, a Ārnijs vispār visiem Volvistiem demonstrēja pareizas braukšanas skolu!!

Tā lūk!!!

Nu ļoti,ļoti neatlaidīgi demonstrēja!

nu pastāsti, kā ta viss beidzās...

Es jau biju spiest ātri imigrēt.....

kas ta beigās parādīja labāko laiku

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Uhhhhh.... Beidzot esmu atpakalj! Sanaaca taads kaa ilgais celjsh kaapaas.... uz Ceesiim caur Riigu Paldies Volvistiem par pasaakumu un visiem pacietiigajiem hronometreetaajiem par izturiibu uznjemot n-tos paarbraucienus. Par cik ar muguras smadzeneem jutu, ka shis ir viens no peedeejiem (ja ne peedeejais) ledus puleeshanas pasaakumiem, tad arii centos izvingroties taa, lai pietiek ilgam laikam. Nosprausto meerkji taa arii iisti neizdevaas sasniegt, bet taa tuvu tuvu pietuvoties gan! Un suminaajumi uzciitiigajai skolniecei, kura otrajaa braucienaa speeja uzraadiit ljoti atziistamu rezultaatu

Uudensputns par lauksaimnieciibu tajaa zemes plekjii shovasar var nesapnjot Zaale tur neaugs!!! (un nevajag ar! )

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Shodien, kaa izraadaas, Gotfriida kausa gadadiena!

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Vienmēr laipni!

Nākamā sestdiena SAABiem aizņemta, bet ja māte daba nenopostīs trasi, pilnīgi iespējams, ka sekos atkārtojums slidošanai.

Sekosim termometra stabiņa rādījumiem un ja Jums pietiks veselības, tad nākošajā svētdienā tiekamies atkal.

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Tikai nevaig d.....ēt!Augs un kā vēll!Uztaizīs vien duļucīņu gonku,a pēc tam zubotņiks(kodiens)-stādīsim zālīti...

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

DAGS rakstīja:

Sviestc rakstīja: Paldies Volvo klubam un it īpaši tā aktīvistiem Gvido, Ievish, un protams Udensputnam , par iespēju jauki pavadīt svētdienu.

Žēll tik ka Saabistu šajā pasākumā bija pamaz, treji tik....

Bet nu, vismaz daiļslidošanā uz ledus, kaunā nekritām, a Ārnijs vispār visiem Volvistiem demonstrēja pareizas braukšanas skolu!!

Tā lūk!!!

Nu ļoti,ļoti neatlaidīgi demonstrēja!

nu pastāsti, kā ta viss beidzās...

Es jau biju spiest ātri imigrēt.....

kas ta beigās parādīja labāko laiku

Traktors...Jams gan man pēc tam paldies par dzīšnu trasē vis nepateica...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Uudensputns rakstīja: Tikai nevaig d.....ēt!Augs un kā vēll!Uztaizīs vien duļucīņu gonku,a pēc tam zubotņiks(kodiens)-stādīsim zālīti...

Kodiens... tas ir labi!!! Nesaprotu tikai, prichom te veel zaaliites staadiishana! Ja nu vieniigi iepiipeet.... peec kodiena

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Uudensputns rakstīja: Tikai nevaig d.....ēt!Augs un kā vēll!Uztaizīs vien duļucīņu gonku,a pēc tam zubotņiks(kodiens)-stādīsim zālīti...

Kodiens... tas ir labi!!! Nesaprotu tikai, prichom te veel zaaliites staadiishana! Ja nu vieniigi iepiipeet.... peec kodiena

Arnij - izrādās, es Tevi nemaz nepazīstu

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Uudensputns rakstīja: ,a pēc tam zubotņiks(kodiens)-stādīsim "zālīti"...

A es savukaart domaaju, ka nepaziistu Uudensputnu

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Ūdensputns jau tiem pilsētniekiem var sastāstīt visu ko, gan par stādīšanu, gan ravēšanu un retināšanu

Ka tik zubotņiki, (kodieni)

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Uudensputns rakstīja:

Sviestc rakstīja:

DAGS rakstīja:

Sviestc rakstīja: Paldies Volvo klubam un it īpaši tā aktīvistiem Gvido, Ievish, un protams Udensputnam , par iespēju jauki pavadīt svētdienu.

Žēll tik ka Saabistu šajā pasākumā bija pamaz, treji tik....

Bet nu, vismaz daiļslidošanā uz ledus, kaunā nekritām, a Ārnijs vispār visiem Volvistiem demonstrēja pareizas braukšanas skolu!!

Tā lūk!!!

Nu ļoti,ļoti neatlaidīgi demonstrēja!

nu pastāsti, kā ta viss beidzās...

Es jau biju spiest ātri imigrēt.....

kas ta beigās parādīja labāko laiku

Traktors...Jams gan man pēc tam paldies par dzīšnu trasē vis nepateica...

Lielais paldies par izvilkšanu no kupenas. Man jau tā negāja, bet ja nebūtu tavs traktors, tad es būtu laikam palicis līdz pavasarimtur dzīvo un to lauku līdinātu!)

IeviSh_850 Reģ.: 26.11.2004
0 0 Atbildēt

Audik! Man jau liekas, ka tevi tur pa detaļām iznestu!

Palikt līkumā, kur liela daļa ieslīd kupenā- būtu grūti

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Lai VOLViste Nezinīte tik ripina!

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Šodien netieku... Tāds jautājums, lai zinātu nākotnē... Ielūgums spēkā tikai kluba biedriem vai visiem, kas ar SAABu braukā?

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Ok... Skaidris...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Lai VOLViste Nezinīte tik ripina!

es jau tad tikai volvo komandā

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Es būšu!!!!!!!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

PS - lai kāds mani kaut kur nepieskaita - es nebūšu, tas bija tikai atcirtiens Kredokam Tā kā SAAB nekur nav no manis aizgājis, tad pēc patikas un ar prieku piedalīšos gan SAAB, gan VOLVO pasākumos

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

-> Nezinīte

Nu gan viltīgi... SAABs saabistu pasākumos, VOLVO volvistu pasākumiem...

1.. 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti