Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... 149 >

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nodevējs

Tēma: Taurans problēmas

Kuri ir godīgie maizes tirgotāji?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Un pēc pāris mēnešiem čīkstēšanu, ka gribas kaut ko citu...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

3000 km ar Lodgy. Nav nekā ko piebilst. Tikko aizvedu 6 cilv uz prāmi. Patērē 4,66 uz simtu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

1 iemaksa bija? Nobraukuma km ierobežojumi? Cik no tiem 200 ir bankas%? Ir OK, ja ienākumi 2000 mēnesī

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

1 iemaksa bija? Nobraukuma km ierobežojumi? Cik no tiem 200 ir bankas%? Ir OK, ja ienākumi 2000 mēnesī

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ja ir 4000, tad par 4000 arī mašīnu pērc. Ja bail Eiropā palikt uz ceļa, tam braucienam īrē. Manas domas ir tādas - līzings un kredīts mašīnai ir pēdējā muļķība. Naudas izmešana pa logu. Vēlreiz - nevajag lēkt augstāk par dirsu. Ja naudas ir tik, cik ir, ir jāpielāgojas, nevis bankām, autoražotājiem, utt par prieku aizņemties, lai savās acīs pats izskatītos labāks, veiksmīgāks, bagātāks, nekā esi. Nekā personīga... bet padomā, cik gada, piecu, desmit laikā varētu ietaupīt?

Tēma: Auto iegāde - ko ieteiksiet?

Voyager veidīgie oir ar augstiem beņķiem

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ieliku osram night breaker lampas un visu var redzēt.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

msh rakstīja:

smaidiigais rakstīja: Neesmu redzējis ne vienus, ne otrus.

Attaisi kādreiz haubi vienam un otram un apskaties. Nevar jau tomēr močīt vairāk par 10 gadiem bez haubes atvēršanas... :D

Loganam lapmas deg ārā ne biežāk kā citiem vāģiem. Kāpēc man lai interesētu vadu resnums?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

ezis71 rakstīja: Cik tad maksāja un kāda komplektācija?

14000, cenu lapas cena ap 16000. Komplektācija? Skaties pats viņu mājas lapā, Laureate, plus šādi tādi sīkumi kopā ap 1000 vērtībā. Parasti viņiem mašīnas jāpasūta, piegāde pāris mēneši, bet, eiroauto pa burbuli ejot, ss reklāmā paši bija iemetuši pa lēto, lai tiktu vaļā.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

1. Dīzelis ņiprāks. 2. Ar gāzi 2x biežāk jāpildas 3. Konkrētais eksemplārs bija ar dīzeli, uzreiz un tagad ņemams, lēts

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Neesmu redzējis ne vienus, ne otrus.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

250000 km. Gan jau pārdot var. Pašlaik nepārdos im jo mājās lielais remonts, iet kā kravas auto

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Parunāsimies par JAUNIEM auto. Lētākā cena? Dacia Uzticamākais? Dacia - no jauna līdz 10 gadu vecumam ne reizi nav bijis kaut kur jāvelk/ jāved. Tikai degviela, eļļa, filtri, kluči, kāds lodbalsts, pirksts. Aizmugures atsperes mainīju. Pirms nedēļas nopirku jaunu. Ja pērku reizi 10 gados, tad izmaksā 1400 eur gadā. Apdirsināšana - ap 300e kasko, ap 70 octa. Nesparotu, kāpēc manu auto octas cena ir atšķirīga, ko es braucot ar Mini sataisu risku par 8 eiro, ar Volvo par 25 eiro, bet ar jaunu Dacia - par veseliem 70? Lodgy ir 7 vietas, arī 6. un 7. var iesēsties mana izmēra rumpītis (184 cm, 90 kg). 1.5 dīzelis, 110 zs. drive.google.com/file/d/0ByIZgiWMeqvXdzFTc2hZV0dSb3RQZWlEbmhoV3g5dlB0UVgw/view?usp=sharing

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

jau 3. gadu domāju, ka vajadzētu Daciju mainīt nost, bet, maita, neplīst! Nu jau 245 000 km. Vēl pie defektiem klāt - neiet ABS, beigts vadības modulis. Nestresoju, braucu tik tālāk.

Tēma: Ko darīt... jūk robotizētā kārba (fordam)

cēsīs dod garantiju. Manam vojādžerim kārba plīsa 3 reiz. Pirmo reizi sataisīja cēsīs, tad, nenobraucot ne 15 km nojuka vēlreiz. Bez vārda runas mašīunu savāca, priekšnieks (īpašnieks) pašrocīgi pazvanīja atvainoties, un kārbu samainīja. 3. reize bija pēc vairāk kā 100 ooo km un vairāk kā 3 gadiem, kārba nojuka. Kā viņi teica, nojucis diferenciālis, ko pirmajā reizē neesot labojuši (?) diskusijās neilaidos, jo viņi pieda'vāja salabot vēlreiz par 1/2 cenu, un galu galā, tā garantija bija = tieši 100 000 km. PN - voj'\adžeri pēc remonta nekavējoties pārdevu pirmajam perekupam. Apnicim man jams bija kā rūgta nāve

Tēma: Lattelecom TV pieslēgums pret Netlix TV, filmām un seriāliem. Kurš kuru?

man nav laika skatīties TV. aizeju uz kino, ja tiešām rāda labu filmu

Tēma: Ir uzskats, ka lētākā OCTA ir labākā!

piekabei pagājšgad 3.90, šogad 4.17. Pieaugums par 7.3%!!!

Tēma: Anti Vernona kampaņa.

Interesanti. Piekrītu gan DidzisKalnietis, gan Kanibaals. Secinājums? Abi vienā maisā bāžami, gan autobusa šoferis, gan poliči. Neesmu ne viens, ne otrs, bet uz ceļa līdzīgās situācijās esmu nokļuvis gan poliču, gan autobusa šoferu dēļ. Novēlu gan vieniem, gan otriem, gan visiem pārējiem uz ceļa vēsu galvu un resnus nervus.

Tēma: Jaunie Jaguar automobiļi

Paziņa anglis līzēja XJ. Pēc 1/2 gada ar skandālu atdeva atpakaļ. Tagad maksā nodevas par MB C..

Tēma: Ir uzskats, ka lētākā OCTA ir labākā!

man gan nav skaidrs. kā bonus malus saprot, kurš ir tas mudaks, kas juridiskajai personai sasit 4 mašīnas gadā? nekā. tad mudaks personīgo kasti brauc tikpat agresīvi, bet nazāk km gadā, un nekādi netiek fiansiāli ietekmēts.

Tēma: Ir uzskats, ka lētākā OCTA ir labākā!

Man 1 mašīnai octa 25 eiras, otrai - veseli 8. Astoņi. Astoņi eiro gadā.

Tēma: Latvija ir daudz grants un šķembu ceļi, kā tos uzturēt!

Anonīmiķi, Tu drusku šauj pār strīpu. Tad jau pensionārus, kas vairs neko nespēj, un kam nav naudas, arī eitanazēsim? Alkoholiķus neārstēsim, un plaušas nopīpētās arī lai katrs pats sev pērk jaunas?

Tēma: Kur rezervējam viesnīcas?

Galahotels ir turku. Uzreiz jāapmaksā.

< 1 ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... 149 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti