Kārtot: Augošā secībā
1 2
lynx85 24.11.2021 9:54

Nu ja, drīkst jau melot dajebko, lai tikai kāpinātu vakcinācijas procentus, ja?

lynx85 23.11.2021 13:19

Paskaties bildes, un pasaki, kuri divi tad bija ne baltie. Nudien interesanti.

heavy.com/news/criminal-records-rittenhouse-victims/

lynx85 10.11.2021 11:56

Nebūtu tik pārliecināts par to, ka sajūgus var tā mainīt no divmasu uz parasto. Attāls paziņa gribēja iepist centu, samainīja uz prasto - rezultātā motors regulāri dzīvoja pa limp mode - kloķenes devēji kautkā sāka rēķināt nevajadzīgus (neesošus) misfairus, un kad viņi sakrājās, tad auto gļukoja. Neatceros, vai to spēja tikai softiski izlabot, vai tomēr cilvēks dabūja maksāt vēlreiz par jaukšanu un maiņu. Vibrācijas, saproties, esot ne tādas. Kā tas ietekmē visās malās modernos demferus uz skriemeļiem, un siksnu mierinātājus, hvz.

lynx85 09.11.2021 23:09

Par piedziņām - mans pats pirmais savs auto, ko nopirku pēc tiesību iegūšanas, ar apskati (pirms tam bija dažāda pieredze) bija tieši pakaļpiedziņa. Jaunības dullumā tiku nēsājies arī 150kmh pa koplietošanas ceļiem, arī ne gluži vasarā. Atrasties grāvī, ka vajadzēja palīdzību no malas, sanāca vienreiz, visādi citādi tikai bauda braukt. Tālāk jau ar vecumu tika gādāti praktiskāki transportlīdzekļi, parasti priekšpiedziņa.

Māsai pirmais auto arī sanāca pakaļpiedziņa. Cilvēks, kas pirms autoskolas šofera vietā nebija sēdējis. Un neko, nobrauca ~6-7 gadus, auto nesasita, lielākais negadījums uz ceļa - nonesta stirna. Auto ap tonnu, ar 2l benzīna motoru. Mans personīgais rekords ar to mašīnu, pa poligona kāpām, 2km trase nepārtrauktā spolēšanā. Forši, nu ir tur savs kaifs. Arī nomainīts uz praktiskāku, arī uz priekšpiedziņu. Bet atmiņas tikai tās labākās.

lynx85 09.11.2021 19:49

Cūka mētājas Mālpilī. Aiz gateriem, no apvedceļa redzama.

lynx85 04.11.2021 9:31

"Sūdīgi tev "gali", ja nezini, kur vērsties... "

Nu un tev labāki gali? Vai tikai iedirst diršanas pēc?

P.S es arī esmu pie tiem lohiem, kas nezin, kur nopirkt kontrabandas dīzeli, un kam neviens nepiedāvā nopirkt vakcinācijas sertifikātu. Lohs kas lohs.

lynx85 04.11.2021 0:34

Nekrietnie trampisti un kremļa troļļi bija safotografējuši ka bidens ieradies tumši zilā uzvalkā, tad pusstundu aizkavējies no grafika (G20 lohi tikām lai pagaida) un prom devies jau melnā uzvalkā. Tīrākā sazvērestība, nudien. Termins "holy shit" uz brīdi twiterī bijis ļoti cieņā

lynx85 04.11.2021 0:06

Prevencija pret hospitalizāciju, un nav svarīgi, vai tu esi nevakcinēts, vai jau ar trešo devu. Kāpēc nepamēģināt ko tādu, kas var palīdzēt, tā vietā lai pasīvi, ar dumju nolemtību gaidītu, kad nu iestāsies sūdi? Visādi finansiāli ieinteresētie merki saka, ka nepalīdz, bet reizē arī nepasaka, ka paliek no tā sliktāk

lynx85 03.11.2021 21:47

Tev itāļu informācija vienmēr bijusi līmenī - ko tur saka par baumām ka Baidens piedirsa Vatikānu?

lynx85 03.11.2021 21:36

Domāšana taču ir tik smags darbs. Labāk lai to manā vietā dara valdība.

lynx85 03.11.2021 21:33

Nu varbūt vajadzētu tomēr aprast, ka ir medikamenti, kas, pielietoti agrīnā inficēšanās stadijā, tomēr palīdz. Un ir apritē daudz ilgāku laiku, attiecīgi, ir pārbaudīti. Tas pats ivermektīns NAV tikai un vienīgi ekskluzīvas zirgu zāles. Tas ir trollings to tā saukt. Un kāpēc jānosoda pieeja darīt kautko preventīvi pirmajās simptomu parādīšanās dienās? Vai tiešām labāk ir tupa kā klucim gaidīt, kad kājas paliek zilas un asinīs knapi 90% skābekļa, un tad tik ko domāt? Un es te nerunāju nemaz par vakcinēts/nevakcinēts. Visi slimo, un arī smagi. Kāpēc noliegt prevenciju?

lynx85 03.11.2021 21:02

Nu un vai merks ir vienīgais iespējamais ivermektīna ražotājs? Patents spēkā, kas liedz citiem ražot? Vai arī šī droga tiek ražota visās malās, pa lētu naudu? Atbildi sev uz šo jautājumu, un tad varbūt taps skaidrība, vai merkam nav rezona melot

lynx85 01.11.2021 22:52

Pašmāju bāleliņu/vasjuku kolhozs, vai tomēr ražotāja akceptēta prakse?

lynx85 27.10.2021 10:43

Operators nemet destination. To, uz kurieni ekipāža brauks, nosaka brigādes vadītājs (ārsts) atkarībā no pacienta vajadzībām. Nevis šoferis, nevis ārsta palīgs, nekāds ne dispečers vai kāds cits dakterings no malas. Tā ka vēlreiz aplauzies savos "pieņēmumos". Resursu plānošana ir. Varbūt ne tāda kā tev liekas/gribās, bet noteikti ne tik slikta, kā esi iedomājies.

lynx85 26.10.2021 23:28

Diskusija par assinsspiedienu un diabētu ir visnotaļ saprotama - vidējais statistiskais pislonis ir par nabagu lai labi, veselīgi ēstu un uzturētu sevi sportiskā, veselā formā. Te ir sen jau pierādīta cēloņsakarība, troļļot un apstrīdēt šo faktu īpaši nevajadzētu, tas diskusijai nekādu pienesumu nedod. Kamēr mēs sabiedrības līmenī noniecināsim veselīgus cilvēkus, kas nepotējās, un neko neteiksim tiem, kam divas pakas cīgu vai polšs šņabja dienā ir norma, tikmēr mēs nekur tālu netiksim. Un katram muļķim skaidrs, ka vārīti makaroni ar lēto mahimas desu ir ekonomisks ēdiens, nevis veselīgs. Te arī ir atbilde. Vai cilvēki var atļauties būt veselīgi. Daļa to vienkārši nevar, un nesāciet te tagad dirst ka vajag tikai pamainīt domāšanu. P.S protams, daļai arī domāšana ir tūplī, jo vajag jaunāko aifonu, bet ēdīs roltonus.

lynx85 26.10.2021 20:12

Raimi - uzskaite pilnīgi noteikti ir veikta. KAtru dienu par katru personu, kas ir inficējusies, ir informācija - vai cilvēks nevakcinēts vispār, vai vakcināciju nepabeidzis, vai arī pilnīgi pabeidzis. Šie dati ir, jo kā gan varētu pateikt, ka, piemēram,

"Pēdējās 24 stundās veikti 23 089 Covid-19 testi un reģistrēti 2117 jauni inficēšanās gadījumi. No atklātajiem inficēšanās gadījumiem 1521 cilvēks nebija vakcinēts pret Covid-19 vai vakcinācijas kursu nebija pabeidzis, bet 596 bija vakcinēti. "

Kas mani vairāk interesē - šajā piemērā tas 1521 - cik no šiem bija pavisam nevakcinēti? Cik tad paliek tie, kas nepaspēja pabeigt, jo jau saslima? Protams, var jau spekulēt, ka arī pa pusei vakcinētie slimo viegli, nevaru ne noliegt, ne apstiprināt, jo man tādu datu nav.

Bet vai piekritīsi idejai ka vakcīna tomēr ir slodze organismam? Jeb uzskati ka ietriekt faizeri vai modernu ir tāpat kā izēst čipsu paku un uzdzert koliņu, nekas īpašs?

lynx85 26.10.2021 19:41

Lai savakcinētos un dabūtu statistikas procentus, var arī kā tagad - pandēmijas epicentrā grūst šprices pa labi un pa kreisi, piespiedu kārtā.

Ja domājot par sabiedrības veselību, to visu jau vajadzēja padarīt, vēlākais, līdz septembra vidum. Kāpēc es tā domāju? Tāpēc ka vakcīna ir slodze. Reāla slodze organismam, kurš kādu laiku pēc tās ir novājināts un, kamēr pilnībā neatkopjās, tikmēr ir ar lielāku uzņēmības risku saslimt, tajā skaitā ar kovidu.

Kāpēc ziņās nesaka: iepriekšējā diennaktī saslimuši xx nevakcinēti, yy vakcināciju nepabeiguši, un zz pilnībā vakcinēti? Tāpēc ka šobrīd, ar diezgan augstu ticamības pakāpi tas yy varētu veidot lauvas tiesu no tiem saslimušajiem. Un tad izrādās ka žopu slimnīcās veido nevis nepotētie, bet tie, kam nav palaimējies pēc pirmās potes un tomēr ir atrāvuši to nelaimīgo kovidu...

lynx85 26.10.2021 18:18

Šis teksts tikai parāda, cik tālu autors ir no sajēgas par tēmu. NMPD ir operatīvās vadības centrs (OVC) ar atsevišķu ēku un personālu Duntes ielā, blakus NMPD apakšstacijai, kas arī koordinē dienesta darbību pa visu valsti. NEviens stradiņu glavvračš nevar uz savu galvu sadomāt "sasaukt mašīnas" vai dispečeris uz bobi kautko kur nosūtīt. Nevajag dirst ka nav automatizācijas vai resursu plānošanas. Pie sienas ir ekrāns, kur ir redzamas visas ekipāžas online. Kāpēc bija tas konkrētais stūķis, neesmu iedziļinājies, un man tas arī neinteresē. Bet, lūdzu, nedirst par to, ko nav sajēgas.

lynx85 25.10.2021 0:09

Kā man pazīstams ļaužs teica: "bagāts ir nevis tas, kam ir daudz, bet tas, kam pietiek" - lai labi ripo jaunais mazauto. Bez nekādas noniecināšanas.

lynx85 25.10.2021 0:06

Varu arī atskaitīties, kā man sestdien bija braukt uz lidostu pēc aizliegtajām stundām. Ap desmitiem pilna Rīga mentiem, kas visur braukā ar migalkām, visās malās apturēti auto, mani neapturēja, divās epizodēs apturēja man blakus pirmajā joslā braucošo. Savācu pasažierus lidostā, atceļā (jau pēc vienpadsmitiem) ielas stipri tukšākas, arī policijas auto jau vairs tik kādus 5-6 redzēju. Mājās braucot pat pāris reizes izdevās ieslēgt tālās gaismas.

lynx85 25.10.2021 0:01

Kanibaals rakstīja: Fiziku pamācies. Neko tā maska neaptur, bet ierobežo izplatību.

džīzasfakingkraist - tu trīs rēcošus smaidiņus neredzi?

lynx85 23.10.2021 17:52

Varētu jau pasmieties, bet es prognozeju ka tie paši idioti, kas tagad tā patvaļīgi kačā savu varu, decembrī pagarinās tām pašām stirnām medīšanas termiņus. Jo - uzmini nu, ja tiek aizliegts iet medīt daļai mednieku, tad limiti nez vai tiks izpildīti. Ja kāds tuvākā mēneša laikā dabū stirnu vējstiklā - sakat lielu paldies tiem idiotiem no VMD.

lynx85 22.10.2021 23:55

Nezinu par svecīti un masku, bet man bija tā - braucu liftā, iekāpj kautkāda blozga. Sabiedriska telpa, visi maskās. Palaižu kluso sīvo, šī sāk šķobīties - es prasu, vai tad tev maska nestrādā? Ja jau maska aiztur kovidu ,tad jau pirdienu arī vajadzētu...

lynx85 22.10.2021 23:50

www.copeslietas.lv/site/blogi/3314-precizeti-noteikumi-makskerniekiem-majsedes-periodam.htm

Ja esi makšķernieks - viss kas tev ir jāzin - copēt tu drīksti režīmā, kādā tu vari braukt vienā auto. Lasi - vienā laivā viena mājsaimniecība, vai arī divi cilvēki, katrs no savas mājsaimniecības. Mājās jāpaspēj atgriezties pirms komandantstundas, jo cope nav attaisnojošs iemesls vazāties apkārt vēlāk. Viss

Ja esi mednieks - tad tu nehuja nevari darīt bez čipiņa. Nevari individuāli aizbraukt apsaimniekot bebru postījumus. Nevari individuāli aizbraukt ūdensputnu medībās, tajā pašā laivā, kur makšķerēt tu drīkstētu ar savu kaimiņu. Nevari aiziet individuāli uz to pašu buku, kuru tu pēc tam apstrādā savā garāžā. Neko tu nevari bez vakcīnas. Un tests arī neder, tā ir pateicis VMD www.vmd.gov.lv/valsts-meza-dienests/jaunumi/aizliegtas-dzinejmedibas-bet-atlautas-individualas-medibas-personam-ar?id=12574

lynx85 20.10.2021 19:28

No raksta citēju: "Tie, kuri saņemuši divas vai trīs vakcīnas devas, veido ceturto daļu no hospitalizētajiem"

Ceturtā daļa slimnīcā ir ar 2-3 potēm. Te tev arī atbilde, vai vakcīna strādā. Pareizāk - cik labi strādā. Jo darīt jau kautko viņa dara...

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti