Kārtot: Augošā secībā
Clayman 18.03.2003 15:58

To: robchix

Man nav ne jausmas par stundu likmi, jo tam nepieversu tādu uzmanibu (slimības lapa ari pazudusi), jo manam auto bija javeic paris sarežģītas operācijas, kuras dažos kaktu servisos notāmēja daudz augstāk un biju rēķinājies ar lielāku summu, bet šamie neizdomāja mani izģērbt, cena par paveikto un kvalitāti man likās vairāk kā pieņemama.

Clayman 08.03.2003 15:20

Kādu laiku savus auto remontēju dažādos mazos servisos pie sportistiem, bet ar laiku problēmas uzradās arvien vairāk un vairāk, tāpēc sapratu, ka pienācis laiks meklēt kvalitatīvāku servisu, kur ir labi meistari un pietiekami liels tehniskais nodrošinājums. Aptaujājot draugus, nonācu līdz servisam zem motormuzeja, kur kā izrādās vairs nav Auto Rīgas serviss, bet gan neatkarīgs serviss.

Sākumā pie viņiem veicu motora regulēšanu, bet pārējos darbus gribēju veikt mazākos servisos, bet tad kad mazie servisi sauca nesamērīgas summas un kratijās vaļā no grūtākajiem darbiem, aizbraucu atkal uz motormuzeju un džeki izdarīja visu nepieciešamo, kā arī atrada daudzas lietas, ko citos servisos nebija pareizi uztaisījuši. Domāju, ka rēķins būs attiecīgs, bet mans rēķins bija pat mazāks nekā to nosauca mazajos servisos. Esmu apmierināts ar šo servisu un tādi ir arī mani draugi, kam arī ieteicu. Paldies šim servisam, varu tikai ieteikt.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti