Cirvim tik mazs vāciņš ka zem tā nevar iebāzt normālu uzpildes ventili? ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Cirvim tik mazs vāciņš ka zem tā nevar iebāzt normālu uzpildes ventili? ![]()
ValdisM rakstīja: bet vispār cik saprotu, tad tā msh problēma ir sekojoša.
Vajag auto lai braukātu uz darbu.
Patreiz esošais Audi 90 2.3 quatro auto ir pilnībā salikts, darbojas, braukā, bet jāiziet tehniskā.
Pēc tam jāiegulda vēl lati 400-500 lai nomainītu dzinējam iešprices sistēmu un uzliktu gāzes iekārtu.
Kā pats msh saka, braukāts tiks maz (tāpēc meklēt dīzeļauto nav jēgas).
No šī visa msh varu pateikt šādus manu secinājumus:
1. pat ja ieliksi gāzi, degvielas (gāzes un benzīna.. jā arī tas tērēsies iedarbinot aukstu dzinēju) izmaksu nebūs zem 5ls uz 100km nekādā gadījumā (5 cilindru arhaisks 2.3 dzinējs + quatro piedziņa.. zem 10l gāzes neieliksies)
2. ja braukāts tiks maz, kā plāno atpelnīt ieguldītos 500Ls auto gazifikācijā + tekošajās gāzes apkopēs ?
mans ietiekums:
1. Pārdod to savu audi 2,3 (re kur pat cilvēki gatavi maksāt 500ls par tādiem; www.ss.lv/... )
2. Uz kādu laiciņu noliec malā ideju par gāzi.
3. Sasummējot divus pirmos punktus kopā nu Tev ir apmēram jau 800-1000Ls.
4. Par puscenu no šis naudas var nopirkt lūk šādu te auto:
www.ss.lv/...
5. Uzliec tam auto 175mm platuma riepas, iekača tajās 2.5 atm. un brauc pēc CSN. Degvielas patēriņš būs stabili zem 5 litri degvielas. pats esmu daudz braucis ar šādu 1.8 mazdu. (ar normālu spiedienu riepās, 195mm platuma riepām un braucot pēc CSn auto tērēja šosejas režīmā 5.0-5.1l uz 100km. Pie tam tas tika rēkināts pēc odometra, kurš lielo riepu dēļ rādīja mazāku kilometrāžu, nekā bija patiesībā).
Par dinamiku nebēdā, tas 1.8 dzinējs ir tas pats 2.0 Chankaishi pieminētais, tikai ar nedaudz samazinātu darba tilpumu. Un velk tas dzinējs stabili labāk kā piemēram Volvo 2.5 5-cilindru benzīnnieks ar 136ZS.
Par caurgājamību arī nebēdā. Audi nācās ieviest quatro sērijveidā lai kaut kā risināju pār priekšas asi pārkārtā 5cil. dzinēja sačakarētās auto gaitas īpašības. Tā mazda ar pilnu bāku un vadītāju kopā svērs apm. 1150kg, ar labām 175mm platuma robaina protektora riepām tas auto izbrauks gandrīz visur kur var izbraukt ar audi quatrro.
apkopes tai mazdai ir krietni lētākas kā audi 2,3. Cilindru mazāk, eļļa dzinējā tikai 3.2litri, eļļas filtrs maksā 1.40Ls,u.t.t , elektronika strādā nevainojami un vispār nav jāaiztiek.
tā modeļa divas tipiskās vainas (bremžu suportu ķīlēšanās un rūsa) Tu pats bez problēmām novērsīsi savā garāžā paša rokām.
Izspēlējot šo scenāriju:
legāli braucams auto Tev būs jau rīt , nevis kaut kad .
Degvielas izmaksa Te būs tāda pat, ja ne mazāka kā 2.3 audi ar gāzi.
Auto būs lielāks, ietilpīgāks, lielāku gabāžnieku, komfotablākām gaitas īpašībām. (Tu protams neticēsi, bet pabraukājot ar tādām mazdām kaut pāris dienas, Tu saopratīsi, cik Audi 80 ergonomika un vadāmība ir kokaina un arhaiska) un priekšas plautku bukses arī nav katur gadu jāmaina.... viņas parasti vispār nekad nav jāmaina.
mazdas mīnuss - skaņas izolācija būs sliktākā kā Audi 80, bet ticu, ka Tu savāk rokām ar dažādiem šrotos pa santīmiem dabūnamiem salonu apšuvumu materiāliem to skaņas izolāciju vari uztaisīt labu labo.
Ej takš tu ar to savu mazdu
Ja man būtu vieta kur glabāt vēl vienu mašīnu, tad es nopirktu A corsu vai mk2 polo, tādā ieliktu 2.0 motoriņu un būtu baudāms aparāts. Ja man vajadzētu mašīnu tīri ar domu par ekonomiju, tad tas būtu B3 A80 ar 2.0 8v motoriņu, gāzi un šādām tādām modifikācijām šim nolūkam. Bet tā kā tas uzsvars nav tik briesmīgi uz ekonomiju [man pilnīgi pietiktu ar +/- tādām pašām degvielas izmaksām kā autobusa biļetes cena], tad es vēlos lai mašīnu arī varētu izbaudīt
Diemžēl mazdā nekā baudāma nav.
q izlaišanas iemeslu tu esi izzīdis no pirksta
- audī izlaida urku lai tiktu vaļā no sava õpīšu mašīnu ražotāja tēla un pēc tam, protams, šo [tam laikam] advancēto tehnoloģiju bija jāpalaiž uz leju, uz ne tik krutiem modeļiem. Par izbraukšanu es neuztraucos, arī ar bezpiedziņu es īpaši neesmu nekur palicis, braucot pa ceļu
Toties ar bezpiedziņu pa ziemu var gulēt mājās, bet ar q var paslidināties...
Un tie tavi mazdas ekonomijas cipari attiecībā pret audī - diezgan smags pārspīlējums - man tevi nāksies apbēdināt - tās mazdas naudiskais patēriņš darbojoties ar benzīnu būs lielāks nekā audī. Uz šosejas uz 90 kmph dakteris ir izrakstījis nepilnus septiņus litrus, par kāda patēriņa realitāti man šaubu nav - cilvēki ir arī dabūjuši zemākus patēriņus nekā ražotāja norādītie. Bet braukšana jauktā ciklā - vienam pazīstamam cilvēkam, kurš ikdienā braukā no nīcas uz darbu liepājā, tb tādā maršrutā, kāds man varbūt nākotnē būs jāmēro, B4 2.6q sedanam vidējais patēriņš bija 10,5l uz sotaku. Manam bezpiedziņas 2.0 A80 tādā pat režīmā bija 8-9l. Tā kā B3 A90q ir 200 kilo vieglāks un ar vienu cilindru mazāk nekā tas B4, tad es domāju ka 9-10l benzīna vai 10-11 l gāzes nav nekas nereāls.
Apcerējums par motoru arī bija labs
Tas motors ir ne arhaiskāks par to mazdas 1.8/2.0, bet toties izturīgāks gan noteikti - visādi feniņdrātes ir darbinājuši audī motorus ar pirmās paaudzes gāzes iekārtām ar kārtīgi nokruķītu liesu degmaisījumu [es tik zemu netaisos nolaisties] un tie motori to iztur, vārsti neizdeg - es baidos ka šķībaču brīnumiem tā vis nebūs
Ja par tā šprici - vienīgo mīnusu tajā saskatu to, ka nav sprauslu signāla priekš gāzes iekārtas, kāpēc tai būs jāsaka ardievas - tipiskās KE-jetronika kaites mani nebaida, jo tādi vienkārši instrumenti kā testeris, oscilogrāfs, manometrs un pāris pārejas man ir, un vairāk tur neko nevajag
Un tai sistēmai vēl piedevām ir milzīga izturības rezerve, jeb kā viens cilvēks salīdzināja, citēju "daudzi cilvēki braukā, nenojaušot ka viņu motora šprice ir avārijas režīmā, bet viss tik iet un iet, nevis kā japāņiem - piepeši vairs nedarbojas un tu pat nesaproti kāpēc".
Un ergonomika un vadāmība - var jau būt ka četru katlu mazdai ir labāka vadāmība nekā četru katlu bezpiedziņas audī. Nekad gan neesmu mēģinājis iet līkumā ar kaucošām riepām un neesmu redzējis ka kāds pensis ar savu mazdu tā darītu
Un ergonomika - varbūt tāda mazda spēj turēt līdzi kādam audī salonam, bet tas mazdas salons noteikti nav vieta, kur es gribētu atrasties. Ja tā mazda būtu tāda pasaka kā tu apraksti, tad ar tādu pabraucot mans secinājums būtu kā pēc pabrauciena ar veco džeri "viss ir jauki kamēr tu neskaties kādā musarā tu sēdi"
Visi tie tizlie, pretīgie zemas kvalitātes slēdži utt...
Ā, un cik bieži tāda mazda būs sastopama ar ādas salonu un klimata kontroli? ![]()
recluse rakstīja:
Gan izaugsi, ja ne ta mierini sevi ar domu, ka tas B2 ir autobūves vienīgais šedevrs.
P.N. Ir pamatotas aizdomas, ka gan deksters, gan crdi un pat pirmais ar shiiri var izdarīt tādas lietas, ko Tu nespēj, kaut blondīnes pie auto fočēt. Neviens cits publiski nav rakstījis - iedod naudu, uzdāvini utt. Atliek secināt, ka citi spēj nopelnīt paši un nav laika gāzes iekārtu šrotā meklēt (tikai Valtek sprauslas neņem), blondīnes jācērt.
P.S. Itkā tikai drusku izliecies, varbūt sāc strādāt un praksē savas zināšanas pierādīt? Zinu, nav viegli, bet arī ne neiespējami.
Zato es negaidu ka citi savus projektus izveiks piepeši, viena mēneša laikā, no viņiem to neprasu un nesāku dirst ja tā nenotiek Ir atsevišķi cilvēki kuri to spēj gan laika, gan finansiālā ziņā izveikt - mašīnu mēneša vai divu laikā uzcelt - pamatā arī viņi braukā ar dīzeļiem... ![]()
Pļa, konekcija raustās.
DekstersFF rakstīja: Nopērc veco 80. audi un restaurē to, uztaisi oriģinālu, smuki nokrāso, būs pačots vismaz.
A kā tas tavs "pačots" palīdz pakaļas pārvietošanā? Es neesmu mazohists, man vajag ērtības. B2 ir jauka mašīna un ar q gāšanai pa trasi ari ir vislabākais no visiem audī modeļiem, bet tur arī tas B2 jaukums beidzas - ķieģeļa aerodinamika, anāls salons [nu labi, kaut kā jau varētu ielikt jaunāku salonu, bet bail pat iedomāties cik tur daudz būtu jāmetina], vesela kaudze ar neesošām vai kosmiski retām ekstrām un tā varētu turpināt....
P.N. Ja es varu izdarīt visādas lietas, ko tu nejēdz, tad losis esi tu, nevis es.
Shiirs rakstīja:
lai palielinatu jaudu ir janoperk jaudigaks auto, nevis ar tadu domu jaliek vecam luznim gaaze un VEMS
vot tadi ka tu pilni paakji, nebrinos vairs ne par ko
Ko tu te murgo?
Es likšu gāzi lai celtu jaudu?!
Man ir 10v atmosfēra, kurai vienīgi varētu ēvelēt galvu lai uz gāzes oktānskaitļa rēķina kompensētu mazāku enerģijas daudzumu tajā, bet tam motoram nav nekādu problēmu attīstīt savu maksimālo jaudu ar benzīnu. Zato ļurbomotoriem tā smukā oktanskaitļa dēļ var iepūst vairāk un/vai uzgriezt agrāku aizdedzi - lielāks pūtiens - lielāka jauda, agrāka aizdedze - lielāks griezes moments ![]()
Shiirs rakstīja:
lai palielinatu jaudu ir janoperk jaudigaks auto, nevis ar tadu domu jaliek vecam luznim gaaze un VEMS
vot tadi ka tu pilni paakji, nebrinos vairs ne par ko
Ko tu te murgo?
Es likšu gāzi lai celtu jaudu?!
Man ir 10v atmosfēra, kurai vienīgi varētu ēvelēt galvu lai uz gāzes oktānskaitļa rēķina kompensētu mazāku enerģijas daudzumu tajā, bet tam motoram nav nekādu problēmu attīstīt savu maksimālo jaudu ar benzīnu. Zato ļurbomotoriem tā smukā oktanskaitļa dēļ var iepūst vairāk un/vai uzgriezt agrāku aizdedzi - lielāks pūtiens - lielāka jauda, agrāka aizdedze - lielāks griezes moments ![]()
Kazimirs_Skuja rakstīja:
paņem un šitādu uztamborē, un pēc tam te lecies..
i9.tiesraides.lv/...
A kur es tādu sūdu likšu?
![]()
DekstersFF rakstīja:
Pagājušajā vasarā man sašuva džipam visko, laba autoāda, dažādās krāsās. Kas tur tāds sevišķs??
Nu re - tev sašuva. Nevis tu sašuvi. Savādu iemeslu dēļ ļoti maz cilvēku ir spējīgi sašūt ko vairāk kā savas bikses... ![]()
Ā, un vispār gāzi var izmantot lai palielinātu jaudu - bet tavi paziņas laikam par to nav dadomājušies... ![]()
Jā, neliek - jo, cik saprotu, pa visu liepājas rajonu ir tikai viens fočētājs un tas pats cepistu, nevis privātais.
Ceļš ir pilnīga slidotava - pēc kādiem kritērijiem? Pēc vasaras riepu braucēja?
Ir bijušas pietiekami daudzas situācijas, kur es mierīgi pa šoseju rullēju uz 90-100, kamēr visādi žopelisti un būmeristi sit kulakā velkoties uz 50-70, kāda velna pēc, nezinu. Vai arī kur kaut kad pasen atpakaļ ar 1.8 A80 izbraucot cauri liepājai nācās pāris semakiem iet garām, jo šie hvz ko darīja ka bija jāvelkas uz 30.
Nav gadījies tevis aprakstīta puteņa laikā braukt, uz kādiem 70 varbūt atmestos. Cik sanācis miglu piedzīvot, varbūt bik atmetos, neatceros.
Iedod naudu. Ja es būtu tik bagāts kā dažs labs, kas mašīnai ar plānotu mazu nobraukumu blīkš blākš ieliek dīzeli, es nemaz par gāzi nedomātu...
Kāpēc lai smaka traucētu - tiem taviem paziņām tie motori ir līdz kliņķim nofisti?
Vai arī tu un tavi paziņas nekad nav redzējuši neko labāku par pirmās paaudzes iekārtu?
Ir tādi cilvēki, kuri pērk kaut kādu 10-15 gadus vecu audī ar 4.2 motoru jau ar domu uzlikt gāzi - lūk tas ir tāds interesants variants... ![]()
Diez kādu tu iztēlojies audī ar quattro kurš atvests [burtiskā nozīmē] no šrota - svaigi nomazgātu, novaskotu, ar divām beigtām buksēm piekarē?
Te ir latvija ![]()
CV = džeris?
Tādam arī nāca 2.0?
Ar tādiem pamatā braukā latvijas vidusdaļā dzīvojoši pārtikušāki cilvēki
Tāpat kā ar alfām ![]()
PN
Es vismaz esmu ticis no content9-foto.inbox.lv/...
content9-foto.inbox.lv/...
[tās divas bildes nespēj aprakstīt mašīnas stāvokli, tur vismaz sešas jāliek] līdz content22-foto.inbox.lv/...
un ticu ka vēl pēc mēneša beidzot sanāks uz TA braukt, jo pamatā iztrūkstošās lietas ir sapirktas [gan procesā nenociešoties un salasot pāris ekstras - ap ziemassvētkiem ieliku āra temp rādītāju spidometrā un drīz būs kruīza kontrole
], atliek tikai uzlikt. Cena gan par to ir bijusi smaga - pēdējoreiz legāli uz ceļa lietojama mašīna manā īpašumā bija 2009. gada 30. jūnijā... ![]()
Palaidniex rakstīja:
Vai nu nojātai vai vajag ļoti naudu... kas tur neparasts?
tipa nemēdz gadīties citām mašīnām šādi piedāvājumi?
Un jā - nav gluži golf ar bez turbo dīzeli, lai lielākajai daļai pakaļas pārvietotāju liktos ārkārtīgi pievilcīgs...
Mēdz gadīties. Bet tā paša gada A4 pa štuku aiziet momentā un nīkšanas cena tādiem ir ap divām štukām. Viens paziņa nesen pa štuku latu nopirka 1997. gada A4 2.8 30v quattro avantu ar tomātu - es varbūt būtu sācis apcerējumu par sūdīgo piekari utt, bet pie tādas cenas es tikai noteicu britu teicienu "daudz mašīnas par tādu cenu"
Bet tevis pieminētais golfs ir tas gadījums, kad es piekrītu Pirmā tekstiem par tādu aparātu saskrūvētajām cenām - es vēl saprotu ka normālā stāvoklī esošs divdesmitgadīgs passāc ar TDI varētu štuku maksāt, bet ne ka ne šāds ne tāds ar TD maksātu tuvu štukai - bet pa 700-800 lašiem tādus tirgo un ir pat kas pērk.
Nu bet tomēr - tikai 15 gadus veca mašīna, športiska kupeja ar turbo motoru, kas pat izskatās daudzmaz normāli [ja neskaita dizainu] - tikai 700 ls? Cik tad sliktai tai alfai jābūt?!
Šodien redzēju fotoradaru - kā parasti, vietā, kur tam nav nekāda sakara ar satiksmes drošību
- uz A11 paslēptu aiz bijušā kontrolpunkta būdas, notēmētu liepājas virzienā - laikam no nīcas puses braucošajiem šāva mugurā. Sargs brauca ar melnu B4, tad jau laikam cepistu nevis privātais.
Vēl viena populāra vieta kur to krāmu nolikt ir nīcā pārsimts metrus no kinga uz liepājas pusi, vismaz pāris gadus atpakaļ vēl tam draņķim klāja virsū kamuflāžas tīklu - laikam jau lai fočētu tos agresīvos pārkāpējus, kuri pie zīmes "nīca" uzreiz nemetas pa nažiem, tā vietā ripinot.
DekstersFF rakstīja:
Tu,reņģugalva, drīkst pārkāpt, bet tad ir jāmaksā. Tas tev nešķiet pareizi?? Tev ir grūti saprast, ko nozīmē atļautie 50 km/h ???
Nu labi, definēsim to savādāk - speciāli priekš tevis un palaidnieka - es vēlos braukt uz 50 apdzīvotā vietā un uz 90 uz šosejas, nevis ar 45 un 85 lai būtu garantija ka nesaņemšu sodu par 51 vai 91 kmph, kas var iestāties visādu ļoti vienkāršu iemeslu rezultātā. Vai tiešām mana vēlme ir tik ļoti savāda, neparasta un agresīva?
Kazimirs_Skuja rakstīja:
sūds
Uzšuj tādu, tad parunā ![]()
Ja es ietu uz dīzeli, tad es to pats ieliktu iekš sava A90q. Bet tad pāris noteikumi - 1) tikai pieci cilindri, tātad 2.5 TDI 2) netaisos čakarēties ar zagtu/kontrabasa/kurināmo soļķi - pirkt tikai lielos daudzumos un kaut kur glabāt kannas. Un pie kā tad mēs beigās nonākam? Ielikšanas pasācienam paceltos ap štuka latu [motors, dīzeļa kārba un vēl visādi nieki, kā arī lietas, ko motoram nomainīt - filtri, siksnas utt] , ko es varētu labu laiku krāt, un beigās nonāktu pie [pie noteikuma ka degviela maksā latu] 6-7 ls uz sotaku un visām dīzeļa neērtībām. Un pat ja čakarētos ar kreiso soļķi un izdotos dabūt soļķi pa -30 saņu cenu, tb 70 saņiem, tā ekonomija pie maniem gaidāmajiem lietojumiem būtu nu varbūt kādi 50 saņi uz sotaku mazāki nekā ar gāzi - pārmaksāt, teiksim, 500 ls, braukt ar dīzeli ar visām tā neērtībām - par 50 saņu ekonomiju? Tur paietu vairāki gadi kamēr tas dīzelis atmaksātos...
Bet variants "nopārdot esošo B3 un nopirkt B4 TDI" principā būtu vēl dārgāks.
Shiirs rakstīja: msh, kad es biju vel students, pat es izdomaju ka nopelnit gazes iekartai, lai man vinu uzliek autorizets serviss - jaunu.
a tu te ka kautkads bomaars pa shrotiem meklesi kautko, pats kautko liksi, pectam chakaresies ar sertifikaciju utt. + mashinai liksi elektronisko sprici. tev laikam galigi darit nav ko ar tadam mulkjibam nodarboties, ej labak atrodi normalu darbu...
Redzi, te ir vairāki sīkumi:
1) Protams, nauda - pat ja būs jāpērk viss jauns, kāds sotaks noteikti ietaupītos. Par to varētu nospļauties, bet tālāk seko nopietnākas lietas
2) Es vēlos saglabāt esošo motoru - nevēlos ne 20v atmosfēru, ne 20vt - cenas un citu lietu dēļ. Diemžēl audī visi 10v bija ar KE-jetronikiem, tātad lai uzliktu gāzes šprici, jāuzliek elektroniskā šprice. Tā kā gāzeniekiem darba ir daudz, bet potenciālo čakaru nevēlas, mani visdrīzāk pasūtītu nah - nesen audī stiliņā bija gadījums, kur cilvēku ar standarta 2.3 20v pasūtīja nah heinrihs - īpaši tādus neviens negāzē, pieredzes nav, profilaktiskos nolūkos atteicās
3) Kvalitāte. Es neapšaubu ka normāli kantori normāli saliks trubas, ieliks uzpildes ventili zem bākas vāciņa [to, ka ir iespējams ieinstalēt pilnā izmēra ventili zem vāciņa man iemācīja liepājas AGI centrs, savulaik tur ieliekot mana A80 ventili.], ja pieteiks ka nākotnē mašīnā būs klimats, reduktoru arī neieliks vietā, kur tam traucēs. Bet man nav ne mazāko šaubu ka vadus es salikšu daudz labāk par jebkuru gāzenieku - tā kā šprices dēļ man tāpat būs gandrīz no nulles jāuztaisa motora provodka, tad tur viss būs iekšā. Kaut kādā tizlā vietā neglīta slēdža vietā man arī būs viduskonsolē ielikts vai nu modificēts ABS slēdzis vai bloķa slēdzis ar FUNK slēdža priekšiņu un tālākā nākotnē viena esošā papildpulksteņa vietā vēl noteikti tiktu ielikts tāda paša dizaina tā paša VDO ražojuma degvielas daudzuma rādītājs. Var gadīties ka ja sprauslas būs pamazākas, es tās varēšu ielikt nevis uz ieplūdnieka, bet iekš tā līkuma, tādējādi gāzes iekārtu vispār padarot nemanāmu
ā, un CRDI - es toties pazīstu cilvēku, kuram ir kaut kāds 200 zirgu subārs ar gāzi. Kā tiem taviem paziņām gāzes iekārtas samaitātu baudu - balona svars izmainītu mašīnas smaguma centru?
Nekādu citu problēmu neredzu. Tieši tāpēc es arī eju uz elektronisku šprici un gāzes šprici - jo man ļoti patīk kā esošais motoriņš griežas un ja nebūtu iespējams to apvienot ar gāzi, tad es liktu dīzeli
Bet tā vietā iespējams ka ies vēl labāk nekā ar oriģinālo šprici un benzīnu.
Ideālā vadība tam pasācienam, protams, būtu VEMS, piedrāzt ka tur paceltos vēl 300 laši, bet tas nebūtu pārāk interesanti ![]()
Ja akurāt būs tā ka neko normālu atrast šrotos nevarēs, viss jauns droši vien uz kādiem četriem sotakiem varētu pacelties.
rudens68 rakstīja:
Tā jau laikam ir .
Par cik Ls liksi gāzi .
Man vektra A savulaik iekļāvās 260 Ls
Tad jau manīs. Vispirms būs jāuzliek motoram elektroniskā šprice, tas, domājams, nedaudz zem sotaka ierakstītīsies, pēc tam būs jāmēģina šrotos sameklēt galvenās gāzes iekārtas detaļas - palielāku balonu, pārsimt zirguspēkiem domātu reduktoru, kompi, domājams kādu staguci [ja vien līdz tam laikam nebūs atrasti pamatoti iemesli kāpēc staguci neizvēlēties], kas ar sprauslām, tad jau manīs, droši vien būs jāpērk jaunas kā arī reduktora remontkomplektu, trubas un tamlīdzīgus krāmus. Pēc tam līdz nākamajai TA padomās par sertifikātu.
DekstersFF rakstīja:
Seene, man sanāk kopā 6 ekipāžas pavisam.....
Seene rakstīja:
LV nedaudzajos kilometros toties sanāca saskaitīt vairāk par 10 CP ekipāžām, no kurām puse nodarbojās ar kaut ko nesaprotamu, vienlaikus rupji pārkāpjot CSN un apzināti traucējot satiksmi.
Tik grūti aptvert ka 6 varētu būt puse no 11 vai 12?
