labāk būtu 3 mēneši ķurķī.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pieļauju ka tanī momentā viņš rakājās telefona kontaktos.
Tēma: Jums patīk?
Tas tiesa par slāvu avārijām,tur citi likumi uz ceļiem,ja ceļam ir divas joslas tad īstenībā trīs,vasarā brauc ar radzēm,krāsa luksaforā visiem zaļais,tā kā nav ko mums tur apspriest.Raksti gan šeit maz,ūdens smeļās mutē,drīz aizies pa burbuli.
Redzēsim cik ilgi tas verķis pa 100 EUR kalpos,nabags parasti maksā divreiz.A lai nebūtu baltie pleķi ar lupatiņu arī jāpastrādā.
Kanibaals,ja nešaubos tad NEvairāk kā 1 metru?vismaz padomju laikos tā bija,tagad brauc kā grib,viens otram blakus utt.
msh!ne viss nesadzird tavu taurīti bet neņem vērā!man jau rodas aizdomas ka Tevi māte stāvus dzemdēja jo Tu nesaproti ko Tev cenšas paskaidrot!padomijas laikos velo bija ar zvaniņiem,ārzemnieki ar zvaniņiem bet ne ar taurītēm,taurīte jau ir tjūnings tāpat kā tie ēzeļi kas saliek ksenonu tam neparedzētos lukturos uz žilbina pretim braucošos.
ak!kad no pasāta pārsēdos uz ibizu nejutu nekādu diskonfortu.
msh!ar ko asociējās zvaniņš,ar auto,ar moto?NĒ!ar VELO!bet uz taurītes skaņu var reaģēt negatīvi.
neko man nevajag,pūt vien savu taurīti,pielic vēl sirēnu.
zvaniņš ir vajadzīgs lai pabrīdināt gājēju ka tuvojās velo no aizmugures,man tak nav acu pakausī!
m368j!maz tādu velobraucēju kā TU un lielākā daļa nezin kam tas zvaniņš uz stūres vai vispār viņa nav.
msh!tātad visiem jāpavācās malā jo svētā govs brauc?koku Tev spieķos,priekšējā ritenī lai vēl kūlenis sanāk ![]()
Sūds par biļetēm,čalim mozgu vajag ievirzīt pareizajā virzienā!Nevar vienkārši kopēt rakstus no citiem portāliem,vajag arī izteikt savu viedokli bet nevis klusēt ar krupi mutē.Tāda sajūta ka viņam pie pakaļas ka šis portāls ir par auto,ka tik kaut ko uzskribilēt un piķis nāk no reklāmām.Ar pirmo reizi pietiks.
sirga!Negatīviem veicās tāpat kā Top gear,viņi arī ir diezko negatīvi bet populāri jo pakaļu nelaiza.iAuto vēl to nav sagremojis tāpēc tik maz apmeklētāju šinī sociālajā tīklā!
Tēma: Pardod Volkswagen Golf 5
2005.gadā nopirku Seat Ibiza 1.4l benzīns,1998.gada izlaidums,tikko no vācijas,ar noskrējienu 270k!Trijos gados nobraucu 40k,redzēju kā spidometrs atkal sāk skaitīt no nulles,trīs gadus tehniskajā apskatē ar pirmo reizi izgāju,ritošo ne reizi netaisīju.Stūres pastiprinātāja sūknis vienreiz noķīlēja un eļļa izgāzās ārā bet tā kā viņš ir čuguna tad viegli remontējams.Toreiz par remontu atdevu 50Ls ![]()
Tēma: Pardod Volkswagen Golf 5
nomiks!man vienam paziņam,pensionāram ir LADA 2106,pirkta 1990.gadā un nobraukums ir 50k! ![]()
Pārdod:vibrātors,20 cm,mazlietots,ideālā tehniskā stāvoklī. ![]()
Tēma: Pardod Volkswagen Golf 5
Uggga!manējā ir 2008 gada,pirku jaunu un nobraukums 125000!ko teiksi?
Tēma: Ceļu policistu manieres
Chankaishi!man ar gadījās krustojumu pabeigt pie sarkanā,apturēja,paprasīju kur steidzos,paraustīja drošības jostu un novēlēja laimīgu ceļu.Es domāju ka policisti zin(jūt) kāds izskatās ikdienas pārkāpējs.