Vot šitais gan ir kruta!!
Vot tās tik ir balvas!!
Trešās vietas ieguvējai laikam aiziet pie friziera pirms apbalvošanas un vispār nokļut līdz apbalvošanas vietai izmaksāja drusku dārgāk, nekā pieškirtā prīze...
Bļā, nu kur var tā nirgāties par Cilvēkiem kuri mācā mūsu bērnus
















