Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Paldies par ieteikumu un nesavtīgajām rūpēm. Ja pareizi saprotu, tas radies no kādas pozitīvas pieredzes tajā iestādē... spriežot gan pēc tavas žults, neizskatās, ka tev tur kāds ir spējis palīdzēt. Bet var jau būt, ka tas ir viens no terapijas veidiem - izgāzt savus iekšējos atkritumus un caureju interneta komentāros pret nepazīstamiem cilvēkiem.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā, Ziemeļkorejā Dižais Vadonis un Strādnieku partija arī tiek ievēlēti pilnīgi demokrātiski ar 97% tautas atbalstu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un interesanti, ka tik daudz plusu pēkšņi pa vienu nakti uzradās tieši Shiirs pirmajam komentāram... skaidrs, kurš te uzdarbojies... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā, es pats šorīt pārsteigts biju. Tik daudz sākuši vērtēt tieši manis rakstīto (es gan domāju, ka tos mīnusus ir licis viens cilvis), apspriež manu personību, it kā es kaut kāda slavenība būtu... :D Nē, nu, var jau cilvēcīgi saprast dažus... ne visi spēj objektīvi izvērtēt savu rīcību, un tad nu aktīvi brūk virsū tam, kura pateiktā taisnība ir iekodusi acīs... tipiska nedrošības un par sevi nepārliecinātības pazīme.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Smirdīga propoganda" nāk no abām nometnes pusēm. Kāpēc tu saskati tikai vienu? Par to pārvietošanos starp teritorijām - ja ar to domā ceļošanu, vai tu gribētu, lai uz Latviju brauc inficēti tūristi un ievazā šeit vēl vairāk to zarazu? Un kā savādāk atdalīt labos tūristus no inficētajiem? Cik reizes šeit pat kovidpretinieki nav rakstījuši, ka jāslēdz robežas un nevajag laist iekšā zaraznijos. Un tāpat katri valstij ir tiesības noteikt, kā aizsargāt savus iedzīvotājos no šīs zarazas (tāpat no teritoristiem un citiem drošību apdraudošiem faktoriem). Līdzīgi kā man savās mājās ir tiesības tev prasīt, lai tu nemoci manu kaķi un nešņauc degunu aizkaros. Turklāt, "paklausīgie", ja ar to biji domājis vakcinētos (ļoti gan šaurs skatījums, bet, nu, labi) nav vienīgā grupa, kurai būtu atļauts "pārvietoties starp teritorijām". VIsmaz pēc šī brīža retorikas šāda atļauja būtu arī pārslimojušajiem un tiem, kuri var uzrādīt negatīvu testu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nav jau arī... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Joprojām esi uzmetis lūpu, jo patiesība acīs iekoda? Bet tā divkosīgi sanāk - ja es tos, kas brīvi izvēlas nepotēties, saucu par antivakseriem un plakanzemjiem (tie gan ir tavi kārtējie meli - es par tādiem saucu tos, kuri izplata visādas muļķības par vakcīnām, līdzīgi kā tajos linkos, ko ieliku augstāk, nevis tos, kas brīvi izvēlas nevakcinēties... jēdzienu "plakanzemis", man šķiet, es te vispār neesmu pieminējis), tad es esmu deģenerāts, bet, ja tu tos, kuri izvēlas vakcinēties, sauc par ar galvu nedomājošiem, tad tas tā kā ir OK? Un vēl ironiskāk ir, ka šāds cilvēks man pārmet "visai šauru redzesloku". Bet laikam man jājūtas glaimotam, ka veltīji manas necilās personības analīzei tik garu komentāru...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pirmkārt, es neesmu mācījies Turībā; Otrkārt, tavu skatījumu jau arī pārsvarā veido sabiedrības slānis, ko veido pārsteidzoši vienādi indivīdi, turklāt, ar daudz zemāku izglītības līmeni, un liela daļa no tiem pat vārdu "nav" pareizi neprot uzrakstīt. Par vecumu gan kļūdies - gan kovidticīgo, gan noliedzēju vidū ir pilnīgi visu vecumu "pārstāvji"; Un treškārt, ja par domājošiem un pakalpiņiem - kā viens profesors izteicās un tavs komentārs ir apliecinājums tam - domāšana ar savu galvu ne vienmēr ir uzticamākais veids, kā iegūt zināšanas. Un pakalpiņi nav tikai tie, kas "atbalsta oficiālo viedokli". Pilns ar tādiem pakalpiņiem ir arī pretējā pusē - Gobzema elektorāts un tamlīdzīgi... Un vispār - saderam, ka tos mīnusus (pēkšņi tik daudz vienā lapā) ir salicis viens cilvēks... Man jau pie kājas, smieklīgi tikai, ka pēkšņi maniem necilajiem komentāriem kāds tādu nozīmi piešķir.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es tā ātrumā pārskrēju pāri virsrakstiem 3 galvenajos ziņu portālos - tvnet.lv, la.lv, lsm.lv... nevienā no tiem neatradu norādi uz to, ka "tie divi idiņi jau sapņo par vēl stingrākiem grožiem". Jā, kaut ko runā tikai gadījumā, ja rādītāji pasliktināsies. Nav gadījumā tā, ka tu pats meklē apkārt to negatīvo, lai pēc tam par to sūkstītos? Teicu jau reiz - aiziej pie kāda psihoterapeita. Tas negatīvisms no tevis pa visām porām spraucas ārā. Agrāk tāds žultains nebiji.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu, daudziem šķiet stulbi tas, ko dari tu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

No šī izriet, visi "dzīvos mierā katrs ar savu pārliecību", bet ar to uzbāzties "FB profilā un citādi" drīkst tikai nevakcinētie un kovid noliedzēji... Es pareizi sapratu? Un ja tiek izsmiets kovid noliedzējs vai antivakseris, tad tas ir slikti, bet, ja vakcinētais, tad tas ir pieņemami un atbalstāmi? Amizanti, protams, ka kāds mēģina cenzēt un norādīt, ko likt vai nelikt savos FB profilos...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kurš te kaut ko minēja par diskrimināciju pēc (ne)vakcinācijas fakta... antivakseru dubultā morāle. twitter.com/i/status/1385225348300906499

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kaut kas līdzīgs šim www.mirror.co.uk/news/weird-news/can-you-guess-how-street-7264117

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Volx, tu vecs laikam paliec, laiks pensijā. Galīgi vairs neesi uzdevumu augstumos. Kāpēc neesi kolektīvu vēl iepazīstinājis ar jaunāko antivakseru šedevru? www.facebook.com/groups/150340393678149

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja nemaldos, tas bija Kanādā, kur kovid upuriem pieraksta arī tos, kuriem ir pozitīvs tests, bet kuri, piemēram, iet bojā auto avārijās. Šķiet, ka ar vakcīnām būs tas pats - ķipa, ja iauto kolektīvs uzzinās, ka esmu nokritis pa trepēm vai nošāvies, kā te viens man vēlēja, tad Vakcīna būs vainīga. Un studijā nākamā pērle www.facebook.com/vakcinrealitate/photos/a.515788258906833/1104028910082762/ Izrādās, ka pie nevakcinētu sieviešu menstruālajiem traucējumiem (un covid izplatības vispār) vainīgi vakcinētie... Interesanti būtu saprast, ko domā tie 59 cilvēciņi, kas ar šo ziņu dalījās. Un komentāri vispār iespārda...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šorīt man nāca atklāsme (kā Gobzemam). Ātrumā pārejot pāri pēdējām lappusēm, ir redzams, ka šis topiks ir pārvērties par miskasti, kurā daļa no mumsīm ir sākuši močīt apmērm šādi www.youtube.com/watch?v=E0zx8GIBI_Y . Kaut kad tas kovids taču beigsies un būs jādzīvo tālāk, un gan jau aktīvākie foruma biedri, kuri nemeklē šeit iespēju izgāzt žulti, satiksies kādā pasākumā vai testā, kad tas būs atļauts. Un ko tad? Sāksim skaidrot attiecības un viedokļus par kovid? Vai arī teiksim Mārim - es ar to tur nesēdēšu vienā mašīnā, jo viņš ir/nav vakcinējies vai ir kovidlohs/kovidiots? Sabiedrība ir ļoti saškēlusies un mēs šeit to šķeļam vēl vairāk. Šajā topikā izvillojamies par kovidu, un blakus, it kā nekā nebūtu bijis, iesakam, kādas mašīnas iegādāties. Un otrādi. Sviests, vai ne? Un, kā saka, ja vēlies mainīt sev vidi apkārt, sāc ar sevi. Tāpēc, ja kādu esmu aizskāris vai esmu kādam uz3.14rsis citāda viedokļa dēļ, es publiski atvainojos. Ar šo es nedomāju tos dažus personāžus, kuri te vienkārši meklē kašķi un atvieglojas, gāžot otram savu caureju un mēģina izrādīt pārākumu. P.S. Es negatavojos iet klosterī vai kā savādāk tīrīt karmu. Es vispār karmai neticu; P.P.S. Es negatavojos gulties penālī. Ne nošaujoties, ne kā savādāk;

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Turpini...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Iekoda acīs, he-he? Tu jau droši vien zini, ko saka par tādiem, kuri grib, lai "atkārto šito klātienē", vai ne?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

www.facebook.com/photo?fbid=5604284312930130&set=a.101744523184164

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nevar pēc devas grādīgos lietot. Bet smieklīgi, kā centies kaut ko iefļūtīt... tas nekas, ka kaut ko pilnīgi bezjēdzīgu. Bet, nu jā, alkoholisms un mazvērtības kompleksi dara savu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

He-he, nupat atcerējos, ka man tak šodien softvēra apdeits... jopcik, gandrīz aizmirsu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Protams, ka "netaisies pierādīt". Kāds pārsteigums! :D Tu pats atzini, ka neesi šeit, lai "argumentēti runātu", bet lai meklētu kašķi un parādītu savu pārākumu. Ko arī pierāda vairums tavas caurejas šeit ne tikai ar mani. Būtu gan interesanti palasīt, ko biji domājis ar manu "politisko pārliecību"... bet nu jā, tu jau tikai proti, kā veca plate, ļurināt vienu un to pašu. Turklāt bez seguma. Tukšpļūtis.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Normālā sabiedrībā gan ir pieņemts, ka pierāda tas, kurš apgalvo... bet, nu, jā - tu un "normāls", kā redzam, ir diezgan nesavienojami jēdzieni. Šobrīd izskaties pēc puišeļa, kurš ir piedirsis bikses un, tā vietā, lai pa kluso tās novilktu un to dirsu nomazgātu, tu tāds apdirsies skraidi apkārt, vicini savu brūno substanci citiem gar degunu un lielies, kāds tu kruts. Redzams, ka ne uz ko vairāk kā prastu lamāšanos spējīgs neesi. Un es jau cerēju, ka vismaz kaut ko būsi uzracis... nu, vismaz kaut ko tādu, ko varētu no konteksta izraut un, kā tirgussieva, to iztulkot pa savam. Bet, nu jā, ar to tu riskētu sevi par vēl lielāku apsmieklu padarīt. Viss, man apnika, turpmāk vari atviegloties, cik gribi, tavu sūdu nelasīšu... neesi tā vērts.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu, nu, pastāsti, kurš "Vadonis" tas bija un kurā vietā konkrēti tas tika teikts? Ar atsaucīti, lūdzu... Vai arī turpināsi melot un gāzt savu žulti, kā līdz šim... Bet vispār smieklīgi - pusijam atkal tvaiks pa ausīm nāk ārā, kā gribas ar mani kašķi pamklēt. Cui, sunīt, cui!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es ierosinātu tevi iedzīt koncentrācijas nometnē un izdomāt, ko ar tevi darīt. Daudzi "saslimt spējīgie" sabiedrības labā ir izdarījuši daudz vairāk kā tu... Kurš Vadonis četrdesmitajps dzina koncentrācijas nometnēs tos, kuri neatbilda viņa izpratnei par pareizo cilvēku?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti