Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kā? Ja tu pīķa vakarā no nobrauc tikai uz 40 euro? Juridiskajiem tāpat ir auto uzturēšanas izdevumi... OK, es piekrītu, ar trīslitrīgu behu tas noteikti nav rentabls pasākums, bet degviela jau nav vienīgais... kopumā tajā naktī es nobraucu biš pāri 100 km...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kungi, lūdzu, idejas studijā - kuram auto modelim nosaukumā ir skaitlis "700"? Ne 730, 750, 728, 760... Vakar nosvinēju savas kolekcijas 600. modelīti, ko atzīmēju ar šāda te iegādi www.youtube.com/watch?v=p9k6naeU3f0 jāsāk domāt par septiņsimto...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

www.la.lv/pirms-darbibas-sakuma-pie-atta-centra-veidojas-vakcineties-griboso-rinda Kurš te vakar teica, ka cilvēki neiet vakcinēties, jo "domājot ar galvu"?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es arī šo nesaprotu... laikam kaut kad jau rakstīju, vienā sestdienas naktī pirms 2 gadiem prikola pēc pats pamēģināju pabraukāt. Izgāju uz paneļa ap 22:30, braukājos līdz četriem naktī. praktiski nonstopā - pasūtījumi visu laiku bija, bet tādi jēdzīgi (Lidosta, Bolderāja) bija tikai 2, pārējie - mīcīšanās pa centru. Piemēram, vienam ārzemniekam no "Latvija" viesnīcas līdz Krastmalas kaut kādam tur krogam, utml. Par visu šo laiku, atrēķinot degvielas izdevumus, nopelnīju 28 euro. Kopējā bilance bija kaut kādi 42, mīnus Bolt komisija, mīnus degviela, pārējo pat nerēķināju. Da nu nah!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tūlīt pusijs izmetīs kreiceni, stāstot, ka ir redzējis, kā mirst cilvēki no citām slimībām, un piedēvēs tev, ka tu viņiem esi novēlējis nāvi...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tad skaidrs, no kā pusijs to iemācījās...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tieši tu to projicē uz citiem - tu man novēlēji nāvi un pēc tam savu "virsnieka godu", kura gan tev nekad nav bijis, aiztāji ar "zemisku izlocīšanos" - sāki kaut ko varneša stilā taisnoties, ka novēlējis "mēslam ne cilvēkam", jo "tavās acīs es neesot cilvēks". Ar to jau var jebko attaisnot - izej uz ielas un nosit kādu ar attaisnojumu, ka viņš jau taās acīs nav cilvēks, tāpēc tā drīkst. Un tagad jau jauna versija - "tikai piedāvāju uzņemties atbildību". Pašam smiekli par savu izlocīšanos nenāk? Un "virsnieka" cienīgi ir par saviem vārdiem atbildēt. Tu to joprojām neesi izdarījis. Tā vienā kārtējā "zemiskā taisnošanās". Es jau gan pieļauju, ka tu šobrīd ej cauri visām 65 lappusēm, mēģinot kaut ko uzrakt, ko pēc tam tam pārinterpretēt savā pusija stilā, uzdodot vēlamo par esošo. Lai nu kā, vari tuprināt drukāt, ko gribi - no patiesības neizmuksi. Es nevienam nāvi vēlējis neesmu, tu esi. Esi izdarījis tieši to pašu, par ko tu mani par mēslu nosauci. Pats jau to esi sapratis - tik stulbs jau arī neesi, tāpēc mēģini te histēriski kaut ko lavierēt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es nevienam nāvi vēlējis neesmu, atšķirībā no tevis. Turpini tik melot un sev iestāstīt mītu par to, ka es it kā "esmu vēlējos nāvi citiem", lai attaisnotu savu zemiskumu un mēģinātu sevi pārliecināt, ka neesi izgāzies. No otras puses - nu jā, tā jau ir viena no psihiskas saslimšanas pazīmēm - iztēloties to kā nav un kultivēt to savā atmiņā, pārliecinot sevi, kā tā ir bijis...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Toties briti atceļ lokālos ierobežojumus. Izraēļi tāpat. Mamma strādā lielā medicīnas iestādē, kurā novembrī-decembrī personāls ļoti slimoja. Tagad tikai daži cilvēki. Jā, divi ir inficējušies arī pēc vakcinācijas, bet pārslimo ar nelielu temperatūru..

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tātad, pats atzini, ka neesi normāls, jo man novēlēji. Toties par to, ka "citu cilvēku nāves ir tikai argumenti" turpini melot "pareizā viedokļa stumšanai". Sanāk, ka pats esi mēsls. Gandrīz jau uzrakstīju, ka laikam kovids tavās smadzenēs kaut kādas izmaiņas būs izdarījis, bet tad atcerējos, ka tāds žultains īblis tu biji arī pirms kovida...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nuuuu, tu esi ar mieru būt tajā viena no simta grupā... tas ir vēl drosmīgāk.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pirmkārt, kāpēc šādam kompansācijas mehānismam būtu jābūt tikai Covid vakcīnām? Kāpēc ne visām? Un kāpēc tikai vakcīnām? Davaj, visiem medikamentiem lai valsts "garantē". Turklāt Covid vakcīna ir brivprātīga, bet, piemēram, potes pret difteriju, stinguma krampjiem u.c. zarazām - obligātas... Otrkārt, pat ja šādu mehānismu ieviestu, ir naivi cerēt, ka vakcinēties gribētāju skaits būtiski pieaugtu. Antivakseri lietotu citus "argumentus", lai skalotu smadzenes šaubīgajiem. Turklāt, jebkurā gadījumā, potenciālajam it kā no vakcīnas aizgājējam jau vairs neko nenozīmētu, vai un cik lielu kompensāciju saņem ģimene. Ja viņam ir bail no vakcīnas, ne jau tās bailes ir no tā, ka ģimene paliks bez apgādnieka.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nevarētu. VIņam problēmas ar risku izvērtēšanu. Viņš mīž biksēs par vienu gadījumu no miljona, bet par risku neuzskata vienu gadījumu no 100...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

... un heteroseksuālim. Bet vēl lielāks negods, izrādās, ir būt vakcinētam. Un tādam, kurš neīd, cik viss ir slikti... un tādam, kurš neredz pasauli tikai baltās un melnās krāsās... karoče, jāšaujas nost...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Melus izplati tu, apgalvojot, ka esmu izteicies, ka citi nāves iemesli nav svarīgi. Bet šorīt parādīji tikai to, ka esi ne tikai melis un divkosis, bet arī psihiski slims. Līdz ar to smieklīgi, ka tāds citus par mēsliem sauc. Normāls cilvēks otram nāvi nevēlētu ne pie kādiem apstākļiem vai antipātijām. Es gan tādiem vēlējumiem neticu un, ja arī izdomāšu nošauties vai kā savādāk Visaugstākais būs lēmis, ka jāstājas, tā teikt, Viņa priekšā, tas noteikti nebūs tāpēc, ka kaut kāds garīgi nelīdzsvarots un kompleksains internettrollis to novēlēja, līdz ar to man ir pilnīgi pie kājas, ko kaut kāds pshihopāts anonīmi ļurina. Varētu mēģināt izvirzīt domu tālāk, ka laikam neesi pamanījis, ka zaļās pases nav domātas tikai vakcinētajiem un vēl ir ļoti daudz neskaidrību arī par tiem, kurus nedrīkst vakcinēt. Bet, nu, tev, kā jau īstenam šizofrēniķim, taisnvirziena domāšana leik tikai saredzēt to, ko gribi saredzēt. Un jā, būtu interesanti redzēt, kā tu meklē kašķi ar to pašu lsm.lv vai "Pļūtu"? Vai arī tikai te tu tik drosmīgs un wannabe gudrs esi?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Atkal lien ar mani kašķi meklēt? Nu, nevari bez tā GB12... ko darīsi, ja izdomāšu klausīt tavam "padomam" nošauties? Spēsi ar tādu tukšumu sirdī sadzīvot? :D To tu vari Pļūtam prasīt. Bet, ja nemaldos, 18- šobrīd vispār nav paredzēts vakcinēt ne ar kādu vakcīnu, vai ne tā? Bet jā, "jebkurš" kategorijā visticamāk neietilpst arī nupat pārslimojušie, simojošie un citi kontrindicētie... šausmas, kā var tik ciniski melot?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

www.la.lv/nedelas-nogale-septinu-pilsetu-vakcinacijas-centros-ar-astrazeneca-vares-vakcineties-ikviens-iedzivotajs Beidzot!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

:D :D :D ā, nu ja "tikai mani" un "personīgi", tad jau laikam jāsāk pārdzīvot... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vai, vai, vai, ko nu lai dara, kaut kāda anonīma kompleksaina šļura - trollis par mani slikti domā... Kā tālāk dzīvot? Bet smieklīgi, kā kaut ko no pirksta izzīd un izdari kaut kādus sev vēlamus secinājumus. Un vēl smieklīgāk ir, ka tu prasi citiem par savu bazaru atbildēt, likt atsauces un līst mēslos, bet pats "netaisies meklēt un pierādit"... tāds pats divkosis. Bet ja jau tev no tā labāk paliek vari turpināt atviegloties un apmierināt savu nožēlojamo ego... nav man žēl.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

To saka kompleksains pajolis, kuram rūp tikai te demonstrēt savu "pārākumu". Bet par to "rūp tikai no Covid" tu jau, protams, varēsi parādīt vietu, kur esmu ko tādu apgalvojis, vai ne?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu esi tāds divkosis. No kovid, nesaņēmuši vakcinu, ir nomiruši jau gandrīz 3 miljoni (visticamāk, vairāk), Latvijā 2 tūkstoši, tas tev ir "no big deal", pats, kā vista, kladzināji - kam vajadzēs, aizies, galvenais, manu komfortu neierobežojiet un ekonomiku neaiztieciet, bet, kad daži no vakcīnas, tad sāc izlikties, ka tev dikti rūp cilvēki... Bet pēc tavas loģikas, šobrīd tad vajadzētu apturēt gandrīz jebkura medikamenta ražošanu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"ņirgājas par viedokļu līderiem - par Gobzemu, par Artūru Berni"... vēl viens narcisiņš... viedokļu līderi, ibio :D

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man sētā ir viena to pašu plus mīnus gadu Fiat Panda. Man laikam būtu jāpieņem, ka joprojām pilna Rīga ir ar pandām...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Toties Dacei var... viena kliente ap Ziemīšiem, kā pankūka, tika iespiesta starp diviem kraviniekiem. Pēc bildēm knapi varēja atpazīt, kas par auto - samīcīts galīgās lupatās. Sieviete tika cauri ar lauztu atslēgas kaulu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

GTD2 rakstīja: Lai gan i20 var salīdzināt ar Polo, kas ir vienas klases auto, i20 priekštgājēji getzinji nekadi izturigie nebija, nu jau lielakaa daļa sarūsējuši un uz ceļiem tik pat ,kā vairs nav manāmi. Bet pēc gadiem nemaz nav tik veci.

Vecākajiem ir 13 gadi (2008. beidza ražot). Es šad tad kādu uz ielas redzu. Ex-sievasmāte 11 gadus nobrauca (pirka jaunu). Kad tirgoju to mašīnu 2017.gadā, vienīgais no rūsas, kas bija, bija uz bagāžnieka vāka un vienā arkā burbulis. Tehniski tai mašīnai viss bija čikiniekā - remontos gadā 200-300 euro vajadzēja ieguldīt visādos hadenes sīkumos un auto gāja uz ūsiņu.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti