Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM močiem. Jūsu pieredze - kuri moči ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Karoče, sanāk, ka 3000 euro kategorijā sakarīgu tūrista moci nopirkt var... Te laikam jādara tāpat kā ar auto - jāpaņem kāds pazīstams specs līdz un jādo' tik vaļā...

Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta

Mēs runājam par gadījumiem, kad ir zināms vainīgais... ja tu atnāc un ieraugi, ka TL ir bojāts, nezinot, kurš to izdarījis, tad, protams, OCTA nesedz.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un pēc nedēļas, maksimums divām, atkal atjaunos... bet vakcinācijas procesam tik dārgās dienas un stundas tiks atkal padristas. Un antivakseri ar Aldi priekšgalā atkal bļaus, ka "Kariņš vainīgs".

Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta

Jā, tas ir OCTA gadījums. Nesen par šo jau rakstīju vienā no blakus topikiem - saskaņā ar ES tiesas lēmumu, jebkurš gadījums, kas var būt nodarīt ar TL, neatkarīgi no tā - bija kustībā vai nē, tiek klasificēts kā OCTA gadījums. Tāpēc arī gribēja ieviest apdrošināšanu arī sētās stāvošiem TL, par ko te bija tāda ņemšanās...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM močiem. Jūsu pieredze - kuri moči ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man augums 1.81 m

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM močiem. Jūsu pieredze - kuri moči ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu, lūk, ko tauta domā par kaut ko tml? www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transport/motorcycles/honda/jfndc.html#photo-5

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Loģistika un cena... bet, nu, kā redzam, pasūtījumi jau nenozīmē to, ka viss būs uz ūsiņu. Izskatās, ka AZ visvairāk arī uzmet pasūtītājus.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM močiem. Jūsu pieredze - kuri moči ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Starp citu, laba tēma... es kaut kā spriežu, ka beidzot vajadzētu šogad nolikt moča tiesības un tad uz nākamo pavasari varbūt arī iegādāties moci. Neko daudz no viņiem nesaprotu. Šobrīd ir ideja, līdzīgi kā ar auto - ieprikt kaut kādu lētuci, lai saprot, ko gribi, ko negribi utt., un tad jau skatīties tālāk. Domāju par kādu japāni ap 600 cc (Honda, Suzuki, Yamaha vai tml.). Ko tauta domā? Vai par kādiem 2000-3000 euro var ko sakarīgu nopirkt? Un kādi vispār močiem mēdz būt defekti? Nu, ja skatāmies, ka auto tur ritošās daļas, kārbas utt.? Močiem tas pats?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ziedojumu prasa :D :D :D pie tam, uz citas personas kontu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu galīgi jocīgs? Pēc kura tieši vārdu salikuma tu tādas muļķības izsecināji?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bija kaut kur arī vakar info par to, ka vairākas valstis esot atjaunojušas AZ izmantošanu... Bet vispār, šī ir ziņa antivakseriem, ka tomēr netiek noklusēts par vakcīnu blakusefektiem, un arī netiek par katru cenu vakcinēti ar "indēm"... kārtējā viņu sazvērestības teorija ir kaķim zem astes.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Laaaaabs!

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Pag, tev vairs Jaguar elektrobobika nav?

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Tipiska latvieša īpašība - lūrēt citiem kabatā. Kurš tev liedz strādāt big pharmā un braukt ar Ramu? (tas ezim)

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

smaidiigais rakstīja: es gan nelaistu garām, bet man droši vien spīdēs tikai ap Mārtiņiem Vakar sapotēja 90 gadīgo vectēvu. kas, tu arī tajā cenu kategorijā?

Ir viena zaraza kopš bērnības, kurai "pateicoties", skaitos riska grupā.

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Nuuu, Nissans agrāk solīja 8 gadu garantiju baterijām - tobiš, mainīt bateriju, ja tās kapacitāte pēc 8 gadiem ir mazāka par... tā, neatceros, laikam 70% bija. Interesanti, kā tiem Tartu takšiem veicas... tie savā laikā sapirka kaudzi ar Līfiem.

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

ŠIm var piekrist. Man darbā ilgu laiku bija vairākas P12 Primeras. Grabuļi jau pamarīgi, pie daudz kā piekasīties varētu, bet rūsēt nerūsēja neviena no tām.

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

imzz rakstīja: Vispār nupat parēķināju, pie kāda nobraukuma iegādes un degvielas , (enerģijas ) cenas izlīdzināsies starp elektrisko Škoda Eniaq iV 36K EUR un Kodiaq 24K EUR. Starpība cenā 12K, Un, ja ticam Elektrum, ka elektroauto vidējās izmaksas ir 2.50 EUR/100 km. tad nobraukums, pie kāda elektriskais Eniaq iV varētu sākt atmaksāties, nav nemaz tik liels: 155000 km

Vēl vajadzētu parēķināt, ka apkopju izmaksām vajadzētu būt lētākām - nav eļļas, siksnas, kādi filtri u.tml. loriņi. Bet... ir dārgāka KASKO apdrošināšana. Apdrošinātāji vēl tomēr diezgan piesardzīgi skatās uz EV. Pārāk maza pieredze ar remontiem.

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

nomiks rakstīja: Esmu vienreiz mēģinājis rēķināt, bet nekādi nevar tikt pie objektīva rezultāta, jo: 1) elektroenerģijas cenas var būtiski mainīties ik gadu; 2) šobrīd ir daudz bezmaksas uzlādes vietas (IKEA, Akropole u.c.), līdz ar to iespējama daļa uzlādes bez izmaksām; 3) nav īsti skaidrs, kāda varētu būt tālākpārdošanas vērtība, piemēram, pēc 5 gadiem, kas varētu būt diezgan optimāls vidējais lietošanas ilgums; 4) uzlādes izmaksas mājā un publiskā uzlādes vietā atšķiras. Bet mani pašu ļoti interesē šāds aprēķins, jo šobrīd esmu pārdomu procesā, vai vienu no saviem trim auto nemainīt uz EV. Pēc Gada Auto 2021 testiem man ļoiti iekrita sirdī Honda e. Mobile.de par 24-26 kEUR var atrast labus eksemplārus ar 4-6 tūkst.km nobraukumu. Bet nu distance 150 km pagaidām vēl neuzrunā

Ar EV "no Vācijas" ieteiktu būt uzmanīgam. Cik zinu, tam pašam Leaf atšķīrās Z/Eiropas+Baltijas versijas no R/Eiropas. Neatceros, kas tieši tas bija, bet kaut kas saistīts ar piemērotību skrabākiem ziemas apstākļiem.

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Krotow rakstīja: Uzskati ka neatmaksāsies. Vismaz līdz brīdim, kamēr msh golfa izmēra elektroauto ar nobraukumu no vienas baterijas ziemā vismaz 450 km un 100+ kW ātro uzlādi cena nokritīs līdz 20 k€ un zemāk.

Nekritīsies. 10 gadu laikā, kopš Eiropā ienāca Nissan Leaf, tā cena nav kritusies. arī konkurenti nav neko diži lētāki.

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Krotow rakstīja: Statoilcircle uz e-auto lādēšanas rēķina tiešām vinnētu. Taču tad viņiem uz ceļiem jātaisa lielās ēstuves kā Vācijā, Somijā u.tml. Un ko lai dara tie, kuriem nav paraduma ēst circlēs, taču gribas paēst galapunktā kādā omulīgā krodziņā, kur tuvākais lādētājs ir padsmit kilometru attālumā.

Būs jādomā par uzlādes iekārtām pie ceļmalas krodziņiem arīdzan. Patiesībā, to īpašnieki šādi varētu investēt un piesaistīt publiku.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Man bija iespēja pirms divām dienām ielaist to Geitsa čipu. Interesanti, ka pēdējā februāra dienā piereģistrējos manavakcina.lv, jau nākamajā dienā zvanīja ģmenes ārste un piedāvāja. Es jau nodomāju - jomajo, tad nu gan ātri info nodeva. Izrādās, "info" bija nevis no tās lapas, bet gan viņa vienkārši apzināja savus riska grupas pacientus un, tā kā es jau agrāk biju izteicis interesi, tad piezvanīja. Sākumā pateicu "jā", pēc tam tomēr pārdomāju, jo pieejams bija tikai Zenecas čips. Nobremzēja tas, ka revakcinācija ir tikai pēc 2.5 mēnešiem, pie tam, ārste pateica, ka ļoti iespējams, ka salīdzinoši zemās efektivitātes dēļ varētu būt nepieciešama arī trešā pote, bet tā jau ap rudeni. Da nu nah gaidīt tik ilgi līdz normālai imunitātei. Nolēmu riskēt un nogaidīt - varbūt aprīlī tomēr saņems tos miljons Corminaty... Tai pašā laikā, vakar runāju ar vienu pazīstamu ārstu, kurš bija kaut kur atradis pētījumu, ka AZ esot efektīvāka tieši pret britu un brazīļu mutācijām... da, HVZ...

Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta

Precīzi nepateikšu, bet no aprīļa plānoju veidot šādu statistiku līdz gada beigām. Tad jau redzēs, kas sanāks. Bet tas būs tikai starp maniem klientiem.

Tēma: Automašīnas transportēšana no Vācijas

Tamlīdzīga reklāma reiz bija no viena OCTA kalkulatora uzturētāja. Ķipa viens jautātājs uzdeva- kur var nopirkt lētu OCTu. Otrs (arī jauns iereģistrējies) atbild, ka "tur". Pirmais pēc brīža atbild - o, jā, točno, es nopirku "tur". Īsāk sakot, Kurbads, jums mārketinga speciālists jāsūta govis ganīt.

Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta

No apdrošināja prakses varu teikt, ka t.s. atnācu-ieraudzīju gadījumi ir TOP1 pašā augšgalā no visiem KASKO apdrošināšanas gadījumiem.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti