Iekšdedzes dzinēju ierobežojumi Vācijā 2021

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017

Ir jau bijis, bet vēlējos noskaidrot pieredzi. Darba dēļ briest komandējums pa Saksiju. Cik īsti ir liela tā zemo emisiju zona Berlīnē? Kur un kā dabū uzlīmi LV reģistrētam auto? Vai to vispār kāds bauda?

www.berlin.de/senuvk/umwelt/luftqualitaet/umweltzone/en/fahrzeug_plakette.shtml

en.wikipedia.org/wiki/Phase-out_of_fossil_fuel_vehicles

 
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

tur tajā linkā taču viss ir izskaidrots.

Aizpildi online www.berlin.de/labo/mobilitaet/kfz-zulassung/feinstaubplakette/shop.86595.en.php un viss

Konuss Reģ.: 10.02.2015
1 0 Atbildēt

Kad man Vācijā vajadzēja, devos uz tuvāko TUV staciju, uzrādīju tehnisko pasi un samaksāju kaut kādus 14 EUR. Tās cenas tur katrā vietā atšķiras. Pretī dabūju uzlīmi, kur LV reģistrācijas numurs ierakstīts. Ar to tad visās pilsētās var braukt iekšā, ja uzlīmes krāsa atļauj.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Cik es saprotu, savu trīslitrīgo F07 man nāktos atstāt stāvvietā, ja ar to brauktu uz Berlīni... pareizi?

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

Nu tiem, kam nav urīnviela un Euro6 laikam tā sanāk. Man arī ir Euro5 tāpēc aktuāli. Iepriekš Berlīnē biju ar nomas Reno ar zaļo uzlīmi un ap litrīgo benzīnu. Tas viss ok.

Iekārtu servisa mehāniķis gan izstāstīja ka Frankfurtē ir gājuši tālāk un aizliedz ar Eur1-2 benzīnus. Viņam škrobe jo hobija "muscle car".

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad benzīnniekiem nebija aizliegts viss kas zem EURO 4?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nesen redzēju kā viens LV tirgo Euro3 dīzeli, jo Vācijā nevar piereģistrēt. Šams pārcēlies dzīvot un atiecīgi jāpērk jauns autiņš. Tāpēc jau to mūsu tirgu pārpludina tie vācu dīzeļi, jo nevar piereģistrēt.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Vispār bija runa par benzīnniekiem ne dīzeļiem. Es vispār sasmējos par to tavu tekstu; tu laikam nepamanīji ka problēma ir Latvijā reģistrētu mašīnu reģistrēt Vācijā; Latvijas tirgu pārpludina ne jau uz Vāciju emigrējošu rumāņu un bulgāru mašīnas [jo nevar piereģistrēt], bet mašīnas kuras tur jau ir piereģistrētas un ar kurām nevar kaut kur iebraukt.

Un vispār Latvijas tirgu vācu dīzeļi nepārpludina - tie to izdarīja pirms 10-15 gadiem kad Vācijā ekofašisms tikai sāka darboties - šobrīd vienkārši tiek noturēts līmenis autoparka dabiskās atjaunošanās ceļā.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

-jā, jau grenctālē to nāktos atstāt.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
2 0 Atbildēt

Passāts dīzelis, Zaļā uzlīme. Pasūtīju un pa pastu atnāca no Vācijas. Viss iespējams!

opelis Reģ.: 03.10.2005
1 0 Atbildēt

Volvo 2012.g. dīzelis, pirms pieciem gadiem sūtīju pa pastu. Tagad nomainīju stiklu, bet uzlīmi ņemšu pirmajā braucienā uz DE pirmajā TUV. Uz vietas pērkot cena ir no 5 EUR līdz 15 EUR (kā kurā vietā), pa pastu bija (ja pareiz atceros) - 30EUR, ja numuru uzdrukā un pāris EUR mazāk, ja uzraksta ar roku.

Bez uzlīmes braukt nebūs labi - par katru iebraukšanas reizi umweltzonē automātiski tiek piešķirts sods (atšķiras pilsētās), līdzīgi , kā Jūrmalā vasaras sezonā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti