Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta

Tad, kad blakus esošais aizies no tava OCTA apdrošinātāja paprasīt atlīdzību, kā dēļ tev samazināsies BM klase un pieaugs OCTAs cena, diez vai tev būs pie dirsas.

Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta

O, jā... starp citu, man reiz atnāca rēķins no Europark, jo bija pārsniegts bezmaksas laika limitu par ... veselām 7 sekundēm!!!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Opel tagad ir PSA, nevis GM.

Tēma: Furgona pārbūve par dzīvojamo busu

Ne tikai tantes stāsta, tā ir. Pirms pāris gadiem nācās pirkt vinjeti, kad braucu ar kravas NV200 Nissanu uz leišiem. Tam PM bija kaut kur ap 2600-2700... neatceros, cik toreiz samaksāju - 15 euro lakam. Bet jā, tur tev taisnība - par šo aspektu neiedomājos. Ja vien tas netiek pārbūvēts un reģistrēts kā dzīvojamais. Bet pasažierniekam varētu būt problēmas ar apskati.

Tēma: Furgona pārbūve par dzīvojamo busu

:D :D

Tēma: Furgona pārbūve par dzīvojamo busu

Nu, vot, es kāreiz arī vecumdienās gribētu kaut ko tamlīdzīgu, nevis, kā piepe, sēdēt mājās un gaidīt, kad pienāks brīdis gulties koka penālītī...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tie paši, kas fanoja par zviedru piegājienu, kā rezultātā nomira daudz senjoru... tobiš, tie, kuriem nauda un komforts ir svarīgāki par cilvēku dzīvībām.

Tēma: Furgona pārbūve par dzīvojamo busu

Te ir tas moments - katram savs. Man patīk ceļot ar auto un neba tikai tāpēc, ka bail no lidošanas. Bet tas, ko Wala raksta - tu neesi piesaistīts nevienai vietai, brauc, kur gribi, paliec, kur gribi. Atceros, kā pirms pieciem gadiem nācās no Dubrovnikas Horvātijā pārgurumā pa tumsu vairākas stundas braukt uz Kotaru (vai kā tur sauc to pilsētu blakus tam slavenajam serpentīnam) Melnkalnē diezgan blīvā satiksmē, jo tur bija viesnīca rezervēta, kuru īsti atcelt arī nevarēja, un līdz pusnaktij bija jāiečekojas.

Tēma: Furgona pārbūve par dzīvojamo busu

Jā, tiešām "stāv". Es, kad vasarā braukāju pa Norvēģiju, satiku un parunājos ar vairākiem cilvēkiem, kas bija savus busus pārbūvējuši vai pārbūvē. Tie, kas bija ar vācu numuriem, pārsvarā bija Caravelles/Transporteri... vairums T5.

Tēma: Furgona pārbūve par dzīvojamo busu

Nezinu. Tāpēc šis topiks. Cik saprotu, tur pārbūves projekts vajadzīgs, vai ne tā?

Tēma: Furgona pārbūve par dzīvojamo busu

Es zinu čali, kurš pagājušajā vasarā 73 gadu vecumā ar moci aizlaida uz Rumāniju un izbraukāja turieni krustām šķērsām.

Tēma: Furgona pārbūve par dzīvojamo busu

Nu, lūk šis jau ir tāds, kā lai saka, klupšanas akmens tajā visā. Es tāpēc domāju par nevis pavisam lielo (Master, Crafter, Sprinter), jo tad tiešām - vai nu vinjete vai pārbūves projekta birokrātija, bet gan mazāku (Trafic, Vivaro, varbūt T5) - tovbiš, kaut ko ar PM līdz 3000 kg. Vienīgi nenāktu par sliktu atrast paaugstināto L2H2, bet tādi ir šaaaausmīgs retums.

Tēma: Furgona pārbūve par dzīvojamo busu

Kur ar kemperiem iebraukt aizliegts?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Sveiciens iauto dāmām! Laikam Māris tikai var pateikt, cik tādas šeit ir... Par Jums, lēdijas!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šie ir ziediņi, drīz uzradīsies BLM aktīvisti, kas bļaus, ka melnu dzīvnieku īpatsvars ir pārāk mazs, tad feministes, kas norādīs par pārāk lielu tēviņu īpatsvaru, pēc tam vēl LGBTQ+, kas ārdīsies par to, ka neveicina viendzimuma dzimumsakarus un liedz baudu homoseksuāliem ķenguriem...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

imzz rakstīja: "BMW Japan likusi saviem dīleriem pašiem pirkt mašīnas, ja tie nespēja tās pārdot"

Mmmm, šo es nesaprotu. Cik zinu, LV (un gan jau arī Eiropā) lielākā daļa dīleru mašīnas no importētājiem pērk, tikai pēc tam auto tiek piegādāti. Pie džepiem ir savādāk?

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Nu, labi, tika. Bet tāpēc jau saku - kā ar valdību un soc/partneriem. Daudzi izsaka, ka to vajadzētu, iauto uzklausa, bet pieņem lēmumu "nekā nebija, iztiksiet, plebeji".

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

2. izklausās pēc valdības sarunām ar sociālajiem partneriem - paldies par viedokli, jūsu viedoklis mums ir svarīgs, sarunas bija ļoti konstruktīvas utt... bet mēs to neņemsim vērā un tāpat darīsim pa savam. Tas par to bilžu pievienošanu. Par to tiešām jau daudzi ir izteikušies, bet kaut kā tautas balss sadzirdēta netiek.

Tēma: Tesla ASV tirgū apsteigusi Audi

Laikam subjektīvi, bet man šķiet, ka Audi nekad ASV nav bijis īsti populārs. Tur vācu premium fani tomēr vairāk tēmē uz BMW vai Mercedes,

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Paliek, bet ar gripu veselības aprūpes sistēma tiek galā. Kad tiks galā arī ar C-19, domāju, ka tad jau arī lietas savādāk notiks. Nu, vismaz es kaut kā optimistiski skatos uz to. Bet neizslēdzu, ka kļūdos...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu par vakcīnām aizmirsi... :D

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Paldies!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es tomēr gribētu ticēt un cerēt, ka pazudīs gan... tikai jautājums - pēc cik ilga laika?

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Visticamāk, uz otrdienu - 23.03, bet līdz svētdienai/pirmdienai padošu Tev ziņu. Uz iauto@iauto.lv rakstīt?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"biksēs"

Lasītākie raksti

Jaunie raksti