Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jjjap... Precīzi!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nepiekritīšu viedoklim, ka viņi domā, "kā piesmiet tautu". Es domāju, ka tie "vieni" vienkārši nezina izeju no situācijas, tad nu grābstās un agonijā mēģina kaut ko darīt ar cerību "a ja nu nostrādā"...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

It kā nākošnedēļ domāšot, ko ar skaistumkopšanas nozari darīt... Tikai nākošnedēļ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vsipār jā - līdzīgi kā uz auto testiem, varētu pieteikties visi, atlasītu piecus ar lielāko litru skaitu, un tad izlozētu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es par Branti pirms pāris dienām ierēcu, kad viņa uz Preses Klubu atnāca ar savu šuneli - pudeļbirsti. It kā juriste - izglītots cilvēks, bet ar tādiem putniem galvā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pardon, mans kasjaks. Bet patiesībā, tam nav lielas nozīmes - līdz valsts proklamēšanai "vadība" bija vai nu krievs, vai vācietis. Vai kādu no tām varēja saukt par sakarīgu? Bet tie vīri cīnījās par ideju, un tieši tāpat būtu jādara šodien. Neapgalvoju, ka visiem obligāti būtu jāvakcinējas, bet mēs katrs kaut ko varam darīt, lai šie sūdi ātrāk beidzas. Sēdēt internetā un pie savas neizdarības vai nevēlēšanās neko darīt vainot kaut kādus ārējos spēkus vienmēr ir vieglāk...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nav jau runa par piespiedu dīkstāves gadījumiem... mūsu ideja bija dot visiem, nešķirojot - esi dīkstāvē vai nē.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Tiem cilvēkiem" valdības nebija vispār... tas nu tā. Par pārējo - katram laikam ir savas īpatnības. Valstīs, kurās ir "normāla valdība", lai kas ar to arī nebūtu domāts, tāpat uz tikai savu komfortu vērstu egoistu netrūkst. Bet vainot valdību pie tā, ka esi egoists un domā tikai par sevi un savu komfortu, ir stulbi, lai neteiktu vairāk.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tas brīdis, kad alkāns ar nodzertām smadzenēm tik izmisīgi vēlas kaut kur kaut ko iefļūtīt, tas nekas, ka ne par tēmu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es vairāk par to, ka vakcinējoties katrs, kurš to dara, dod savu ieguldījumu vīrusa ierobežošanā, apkarošanā un attiecīgi kāda dzīvības glābšanā un iespējā visiem pēc iespējas ātrāk atgriezties normālā dzīvē. Pat, ja rezultāts beigās tomēr nebūs tāds, kā cerēts. Es domāju, ka ļoti liela daļa vakseru uzsaka līdzīgi kā es - ka paša pasargāšanās no komplikācijām un smagas slimības gaitas ir tikai viens no lēmuma vakcinēties apsvērumiem. Ka daudz būtiskāks par to ir tieši augstāk minētais. Bet, ja par "vīriem nebūtu jābaidās" - es teiktu, ka tev ir ļpti izkropļota izpratne par vīrišķību (tas nav uzbrauciens, nepārproti). Kā daudziem padomju laikā augušajiem. Tas ir tikai aizspriedums, ka "īsti vīri" nebaidās. Domā, ka vīri, kas piedalījās, piemēram, Ziemassvētku kaujās, nebaidījās? Tāpat baidījās.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šodienas antivakseru un raustīgo attieksmi un retoriku par "eksperimentālo vakcīnu" un "lai tie citi uz sevi izmēģina, es pēc tam, ja viņiem nepieaugs aste" var salīdzināt ar 1918./1919.gadu. Ja to laiku puiši un vīri ar tādu pašu attieksmi pieietu cīņām par neatkarīgu Latvijas valsti (nu, no sērijas - nevar zināt, kā tas beigsies, eeee mmmm, lai tie citi pakaro un, ja viņus neapšaus, tad varbūt es arī aiziešu kaut kur drošā attālumā pastāvēt), tad, visticamāk, neatkarīgas Latvijas nemaz nebūtu bijis.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Berlīnē vienu redzēju... nu labi, gan jau 730 bija, nevis 740 ir. Arī S klases takšmerši ir redzēti.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu, tirdzniecības pārstāvji diez vai braukā ar šādiem auto.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vācijā tas nekas tāds nav - izdalot 100 tūkstošus gadā uz apmēram 300 dienām (neskaitīsim īpaši brīvdienas, bet gan jau tas auto tiek lietots arī tajās), tie ir 330 km dienā, 160 km vienā virzienā. Normāls stundas brauciens pa bāni starp divām pilsētām.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pirmkārt, 740 liek trīslitrīgos. Otrkārt, apskaties otrajā linkā - oriģinālais nobraukums tam auto ir apm. 400 000...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tikai bieži vien dzīvē notiek otrādi - te raksta par lietotiem, bet tur - par jauniem.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

A kāpēc nepamēģināt?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Daļa nogaidīs kādu brīdi, kad tā lapa sāks normāli strādāt. Steigas jau nav, ņemot vērā to, ka vakcīnu nav.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Precīzi nepateicu, tikai spriedelēju... šo to var, protams, samainīt, bet ne jau tā, ka pusi mašīnas. Tad būtu jāmaina stūre, pogas, sēdekļi un vēl viskaut kas, kas nolietojas. Bet ne par to stāsts... pat ar visām "mīkstajām advokāta biksēm" diez ko labi tas pasākums neizskatītos.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/740/aoipp.html#photo-30 www.facebook.com/100011114524494/posts/4022476334439634/?substory_index=3 Tā odometra tīšana, protams, ir traka lieta, bet priekš tāda nobraukuma tas auto izskatās ļoti labi. Šaubos, ka tur ir mainīti sēdekļi, pogas utt. Varbūt vienīgi stūres apšuvums, bet arī izskatās pēc oriģināla. Kā pēc šāda nobraukuma sasniegšanas izskatītos jebkurš japānis, korejietis, amerikānis ,francūzis un liela daļa vāciešu?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jo?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu varētu sākt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tas tev maksās 10 dienas mājās pēc tam, vai ne? Man Tallinā patīk Scotland Yard - labs ēdiens (tiesa, izvēle nav dikti plaša) par normālām cenām foršā atmosfērā. Tas gan nav īsti restorāns, vairāk pubs, bet, nu, kad esmu Tallinā, parasti turos pie pārbaudītas vērtības un eju tur jau 12 gadus. www.facebook.com/ScotlandYardTallinn/

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es labāk nobumbulētu. Pēdējā laikā tik maz bumbulējamā laika, dažreiz tā pietrūkst. Bet, ja cilvēkam patīk ar to ņemties, why not?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Dkurs rakstīja: Ja pērc ss lietotu auto, tad apzinies, ka 90% izcelsme viņam ir Rumbula, Tukums vai Vācijas turku placis... Vienalga, ja pārdod privātais...

Es savu auto pirku Tukuma placī. So what?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti