Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es te tā iedomājos - interesanti, kā Gobzems pulcētu savus kartu... es atvainojos, savu elektorātu, ja kovida šobrīd nebūtu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu lūk, kārtējo reizi pierādīji savu tirgus sievas līmeni un neprasmi lasīt. Nevis "pat tavu nevarēšanu", bet par ravu īdēšanu par nevarēšanu. Un arī par kovidiotiem ne jau tos, kuri nav apmierināti... par šo esmu jau rakstījis, netērēšu laiku un neatkārtošos, neesi tā vērts.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Par manu veikalu apmeklēšanu, neuztraucies..." (c) Vai vari nosaukt kaut vienu iemeslu, kāpēc lai es uztrauktos?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es nevienā vietā neesmu apgalvojis, ka šī brīža ierobežojumi ir pareizi. Izmēz tās zāģu skaidas no savām lauķa smadzenītēm un iemācies lasīt. Bet, nu, jā - valdība pie visa vainīga... tipiska lūzera domāšana. Starp citu, tev šitā bļeģoties tavs mācītājs iemācīja? Kristietis, jopcik! :D

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Aga, tieši tāpat.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un arī tas vēl esot "elastīgi".

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

A kurš gan cits, ja ne "tauta"? Vīruss pats no sevis, tā vienkārši pa gaisu neizplatās. Vai uz Latviju kāds cittautietis šobrīd diži braukā un staigā pa striptīzbāriem Vecrīgā? Toties cik ilgu laiku visi tie britu ieceļojušie tiešām atsēdēja tajās viesnīcās? Cik katru nedēļas nogali tiek sāktas lietvedības par visādiem klaidoņiem, kas neievēro ierobežojumus un staigā apkārt tusēdami? Un tie tūkstoši ir tikai Aisberga redzamā daļa. Es pats personīgi pazīstu divus cilvēkus, kuri inficējās, tusējoties Ziemassvētkos. Un vēl divus, kuri arī ļoti iespējams tieši tāpat. Protams, nevar noliegt, ka gan jau kāds ievazā arī, bet, ja rudenī vēl varēja teikt, ka vīruss pamatā te tiek ievazāts, tad šobrīd jau sen ir otrādi. Protams, ka Jaunzēlandei ir savas ģeogrāfiskas priekšrocības šajā ziņā, plus slēgtās robežas, bet, ja nemaldos, līdzīgi šobrīd ir arī Taivānā un Vjetnamā (laikam). Toties Jaunzēlandē tika karantizētas veselas pilsētas (pamēģini tevi ieslēgt kaut kādā Nīcā, varētu ilgi ierēkt par tavu īdēšanu iauto, ka nevari uz depo aizbraukt), viņiem tāpat bija jāvalkā maskas un bija pulcēšanās ierobežojumi, tāpat bija pašizolācijas prasības jebkuram, kurš ieceļo. Un jā, cilvēki tos ievēroja. Nepatika, protams, bet ievēroja - tur ir mazāk visādu bļauru, par to liecina kaut vai vēlēšanu rezultāti. Protams, bevar noliegt, ka arī lēmumi viņiem bija loģiskāki, bet mums līdz daudziem neloģiskajiem nemaz nebūtu nonākuši, ja ne tādu kā tu. Un, starp citu, ja gribi tuvāk, Somija un Norvēģija, kur arī ir mazāk tev līdzīgu kovidiotu, daudz veiksmīgāk tiek galā ar kovidu - ir mazāk mirušo, labs kumulatīvais, un tas viss arī bez stingriem ierobežojumiem. Starp citu, kad vasarā biju Norvēģijā, tur sabiedriskās vietās (veikalos) vairāk cilvēki staigāja maskās, pat kad tas nebija jādara. Kāda starpība, kā dēļ valkā? Runa ir par to, ka valkā vairāk, arī bērni, un nav nomiruši, un nečīkst, kā mūsējie pļaviņveidīgie tūdaliņi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nabadziņš"! Spiests viņš esot! :D :D :D Interesanti, kurš tad tevi piespiež? Vari netērēt laiku, nelasīšu tāpat. Ja arī tāda prognoze piepildīsies, šobrīd top plāns B.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu vari netērēt savu laiku, stulbības rakstot. Es tavus skricelējumus tāpat nelasu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tad, kad ar Covid iemācīsies sadzīvot, tad arī tā būs. Tak atslābsti beidzot. Pret gripu jau sen ir vakcīnas, kas noteikti pasargā daudzus no saslimšanas, tāpat ir medikamenti un gripas slimnieki nenonāk tik daudz slimnīcās, tāpat pēc gripas arī sekas nav tik smagas un tādā vairumā. Kad tā būs ar Covid (un tā agrāk vai vēlāk būs), tad arī "neapturēs ekonomiku un nečakarēs nevienam darbības jomas". Līdzīg kā Jaunzēlandē, kuri Covidu ir uzveikuši un ir pamatā atgriezušies normālā ikdienā. Bet, nu, tur arī nav tik daudz kovidiotu kā pie mums. Es nesaprotu, kas šeit ir tik sarežģīts un grūti uztverams! Un Āzijas valstīs "ar lupatām uz sejas" staigā pat ārpus telpām. Un neviens tādu paniku par to neceļ, nebļauj, un nepīkst kā nabadziņu cilvēktiesības, redzies, tiekot pārkāptas. Mums tie vīrieši ir tādi nīkuļi un čīkstuļi, jopcik!

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Neapšaubu Multivan komfortu. Bet 2 gadu laikā cena nokritusi par apm. 40%. Da nu na... tādu jaunu...

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Deskters nesen piedalījās vienā iepazīšanās šovā. Izrādās, arī ar trešā bērna māti nekas nav sanācis. Sveists diezgan aktīvs feisbukā. Pirmais? HVZ... feisī it kā reģistrējies ir, bet tikai 14 draugi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šad tad? Iepriekšējā posta pēdējā teikumā nebija neviena. Tur nav nekāda "pamukšana", tu varbūt jēdz "iesist 3 naglas kokā", bet elementārā gramatikā esi tups kā zābaks. Jau tas, ka raksti forumos ziņas, braucot ar mašīnu, daudz ko pasaka par tevi. Kaut gan, visticamāk tā ir muldēšana, lai kaut kā atrunātu savu neizglītotību. Bet vispār smieklīgi - tik svarīgi ir kaut ko atbildēt, ka pat pie stūres raksti... :D Un vēl saki, ka esot pajāt, ko par tevi domā. Nu, kā par tādiem klauniem var nesmieties!?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nupat viens klients nopirka jaunu Traficu - pilnāko, arī kaut kas no Multivan tipa sērijas - ar komforta paku, galdiņiem, automātu (laikam arī divsajūgu) un bla bla... ne ar tik jaudīgu dzinēju, protams (kaut kādi 170 ZS laikam bija). Un maksāja 39000 euro!!! Es, protams, saprotu, ka VW jaudīgāks, labāki apdares materiāli, aprīkojums utt., bet 25000 euro starpība!!! Da nu na...!!!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Var jau braukt arī pa Mūkusalas - Dienvidu tilts - Lubānas - Juglas... protams, Ziemeļu koridors būtu labāks bijis, to nevar noliegt.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu nu... Igaunijas jau nemaz nav daudz labāks).

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un atkal - citus par aprobežotiem sauc cilvēks, kurš raksta augstāk iekopētos komentārus. Arī es varu ieņirgt. Īpaši par tādiem kartupeļiem kā tu, kuri sevi uzskata par gudriem un domājošiem, bet pat komatus nav spējīgi salikt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ironiski, ka kādam intelekta trūkumu pārmet šādu komentāru autors: "Klīst nepārbaudītas ziņas, ka zinātnieki ir atklājuši, ka milzīga kovīdiņa koncentrācija ir uz kaunuma apmatojuma, ar kura palīdzību viņš arī tiek pārnēsāts. Kā izeja tiek gatavots lēmums ka visiem Latvijā dzīvojošajiem šis (kaunuma) apmatojums ir jānoskuj un pēc pirmā varasiestāžu pārstāvju pieprasijuma ir jāuzrāda šī (kaunuma) apmatojuma neesamība. taaneko 26.12.2020 17:32 Litri: 1235, Līmenis: 5 Reģ.: 30.07.2008 36Atbildēt GB un Smaidīgais, jūs kā kārtīgi dirslaižas varētu nemaz negaidīt oficiālo daļu. GB- noskuj kūsu ap savu ozolzīli un droši uzrādi darba augļus visiem PP, CP, VP, MP, VID, PID un citiem darbiniekiem."

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Jo?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jap, nu jau kādu laiku ir zem 10m tas priecē... cerams, ka tas jaunais britu paveids neizčakarēs visu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Ārsts visdrīzāk būs ārsts, ne vadītājs un to tiešām var redzēt veselības nozares sniegumā" Vēl uzskatāmāks piemērs tam ir Zatlera prezidentūra.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Starp citu, man arī nav izglītības, kas būtu saistīta ar apdrošināšanu (ekonomika, finanses u.tml.), he-he... bet brokera sertifikāta eksāmenu nokārtoju bez kļūdām.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Ambiciozi muļķi" ir visas pasaules problēma, tā nav Latvijas unikāla iezīme. Tādi ir visā pasaulē. Paskaties Ukrainu - aktieris par prezidentu. Reku, ASV - aktieris par gubernatoru. Ja būtu laiks un vēlēšanās, atrastu jebkurā valstī tādu, arī Rietumeiropā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Veselības ministram nav obligāti jābūt ar medicīnisko izglītību. Tādam pat obligāti nebūtu jābūt medicīnas iestādes vadītājam. Ministram un vadītājam būtu jābūt citām prasmēm un spējām. Lai pārzinātu nozari, nav obligāti jāoperē vai jāreanimē, priekš tam ir ārsti. Tikpat labi jau varētu teikt, ka Rīgas Satiksmes vadībā arī var likt tikai cilvēku, kurš pirms tam ir vadījis tramvaju un ir ar tramvaja vadītāja apliecību. Kā piemēru varu minēt savu mammu, kura visu dzīvi ir strādājusi dažādu veselības aprūpes sistēmas iestāžu administrācijā, bet bez medicīniskās izglītības. Un esmu diezgan drošs, ka viņa nozari un tās problēmas pārzina daudz labāk par lielāko daļu ārstu. Atgādināšu - neaizstāvu Pavļutu un jau pašā sākumā arī šajā forumā nobļaustījos par viņa nominēšanu šim amatam.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja tu par Pavļutu, "pianista izglītība" nav viņa vienīgā. VIņš ir Londonā studējis kultūras vadību un viņam ir arī Hārvardas diploms, un ne jau pianista. Protams, šis vairāk velk uz to, ka DP būtu drīzāk piemērots kultūras ministra postenim, bet, nu, tāpat varētu jautāt, cik viņš bija piemērots ekonomikas ministra amatam Dombrovska valdībā. Neaizstāvu Pavļutu, man viņš nekad nav paticis un piekrītu viedoklim, ka šajā laikā viņš nu galīgi nav piemērots veselības ministra amatam, bet kā argumentu izmantot pirms vairāk kā 20 gadiem iegūtu bakalauru, neņemot vērā vēlāk iegūto, plus, pieredzi, ir stulbi, lai neteiktu vairāk...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti