Kārtot: Augošā secībā
PartySan 09.06.2012 18:43

Piedāvājam kvēpu filtru (DPF) restaurāciju un atjaunošanu, ieskaitot borta datora konfigurēšanu. Kvēpu filtra attīrīšana līdz jauna filtra stāvoklim. Ekonomējiet savus līdzekļus un dabu - zvaniet mums:20090055.

PartySan 09.06.2012 14:41

Piedāvājam dīzeļdzinēju kvēpu / mikrodaļiņu filtru tīrīšanu - restaurāciju!

Pakalpojuma izpildīšanas laiks: 6 līdz 9 stundas!

Pakalpojuma izmaksas sākot no 90 latiem (atkarīgas no a/m modeļa un specifikācijas)!

Autentiska, unikāla, vienīgā Latvijā, kvēpu filtru augstspiediena tvaika attīrīšanas tehnoloģija ļaus Jums ieekonomēt savus līdzekļus un degvielu!!!

Ja Jūsu automašīnas kvēpu filtrs nedarbojas, un ir pilns ar parafīnu un kvēpiem - mēs to varam iztīrīt!

Kas ir DPF?

DPF ir saīsinājums no angliskā "Diesel Particulate Filter", kas nozīmē "dīzeļa kvēpu filtrs".

Kas ir dīzeļdzinēja kvēpu filtrs un ko tas dara?

Tā ir ierīce, kas atrodas jūsu automašīnā un ir domāta, lai samazinātu kaitīgo izmešu daudzumu dīzeļa dzinēju izplūdes gāzēs un atbrīvotu tās no pelniem un sodrējiem, kas veidojas kā dīzeļdegvielas sadegšanas procesa blakuselements. Dīzeļa filtri parasti attīra izplūdes gāzēs 85% - 99% kaitīgo daļiņu, tādejādi padarot jūsu automašīnas izplūdes gāzes dabai nekaitīgas un padarot tās atbilstošas tehniskajām prasībām (CSDD normatīvi). Daži filtri ir vienreizējas lietošanas, bet lielākais vairums, kas tiek izmantots mūsdienu automašīnās, ir ar pašattīrīšanāš funkciju.

Kādēļ mans filtrs nestrādā kā nākas?

Viens no iemesliem ir tāds, ka netiek nodrošināti pietiekami apstākļi, lai filtrs varētu pašattīrīties. Lai dīzeļa filtrs pašattīrītos un funkcionētu kā pienākas, tam periodiski ir nepieciešams lielāks gaisa/izplūdes gāžu spiediens filtrā. Lai tas notiktu, automašīnas dzinējam ir nepieciešams strādāt pie lielākiem apgriezieniem, minimāli braucot ar braukšanas ātrumu, kas pārsniedz 65 km/h. Līdz ar to, ja jūs pārvietojaties pilsētā, jums ir nepieciešams periodiski veikt garākus braucienus ārpus pilsētas pie lielākiem dzinēja pagriezieniem, lai kvēpu filtrs spētu pašattīrīties.

Es pats varu iztīrīt filtru?

Internetā ir atrodamas dažādas tīrīšanas metodes - gan ķīmiska, gan termiska tīrīšana un tamlīdzīgi. Neviena no šīm metodēm nav īstenojama mājas apstākļos. Mūsu metode ir dabai visdraudzīgākā - tā neietver ķīmisku iejaukšanos, bet filtrs tiek apstrādāts ar augstspiediena "sauso" tvaiku. Pēc tam ar datordiagnostikas stenda palīdzību tiek veikta attīrītā kvēpu filtra adaptācija, lai borta dators varētu atsākt normālu darbību. Kā arī tiek testēta filtra caurplūde lai garantētu, ka mēs savu darbu esam izpildījuši profesionāli un Jūs varētu savu auto lietot vēl ilgi.

Kā rīkoties kad filtrs vairs nav spējīgs veikt savas funkcijas?

Ja filtrs vairs nav spējīgs pildīt savas funkcijas, Jums ir vairāki risinājumi -

1) Šis ir rekomendētais veids - iegādāties jaunu filtru pie jūsu automašīnas markas dīlera. Šajā gadījumā cenas detaļai svārstās no 800Ls līdz 1500Ls un vairāk, pie tā klāt pieskaitot vēl servisa darba izmaksas. Filtra darba ilgums - kā jaunam, no rūpnīcas uzstādītam filtram.

2) Iegādāties neoriģinālo jūsu mašīnai paredzēto detaļu, kur cenas būs zemākas nekā oriģinālajai detaļai, bet garantiju par detaļas darbību neviens nespēj sniegt, pie kam tas var kaitēt automašīnas dzinējam un citām svarīgām komponentēm. Filtra dzīves ilgums - nenosakāms (lielākoties būtiski mazāks nekā oriģinālam).

3) Atbrīvoties no filtra pilnībā - tas tiek darīts mehāniski izgriežot filtru un pēc tam aizmetinot/aizvalcējot izpūtēja trubu - šajā gadījumā dzinējam samazinās pretestība un nepieciešams arī pārprogrammēt izplūdes sistēmā novadītā gaisa spiediena mērītāja datora datus, lai panāktu normālu dzinēja darbību kā arī automašīnas borta datoram tiktu dots pareizs impulss. Tāpat šajā gadījumā jūsu automašīnas atgāzes iespējams neatbildīs normai un nebūs iespējams iziet automašīnas ikgadējo tehnisko apskati. Jaunākiem auto var tikt atteikta garantija uz vairākiem tehniskiem mezgliem. Filtra dzīves ilgums - bezgalīgs, bet tiek bojātas citas automašīnas komponentes un būtībā automašīna nav 100% tehniskā kārtībā.

4) Izmantot mūsu pakalpojumus - mēs veicam pilnīgu nolietotā/aizsērējušā filtra attīrīšanu un novešanu sākotnējā stāvoklī. Detaļa saglabājas oriģinālā un netiek mainīta - mēs to rūpīgi iztīram izmantojot tehnoloģijas, kas ietver kvēpu un sodrēju filtra ķīmisko un sausā tvaika augstspiediena tīrīšanu, gaisa caurplūdes spiediena atjaunošanu un pārbaudi. Izplūdes sistēmas gaisa devēja dators nav jāpārprogrammē un nerodas nekādi papildus sarežģījumi - efekts ir tāds, it kā automašīnā būtu iemontēts jauns sodrēju / mikrodaļiņu filtrs, kāds automašīnai ir bijis paredzēts no rūpnīcas. Papildus izmaksas veido tikai filtra montāžas/demontāžas darbi mūsu servisā un datora adaptācija. Filtra dzīves ilgums - kā jaunam, no rūpnīcas uzstādītam filtram.

Aicinām uz sadarbību ieinteresētās personas un organizācijas. Pieejamas iespaidīgas apjoma atlaides.

Sazinieties ar mums pa tālr.20090055

www.auto-pluss.lv

Lasītākie raksti

Jaunie raksti