man pašai (1,7m) v70 iesēžoties šķita, ka maz vietas, varbūt priekšējie benķi bija līdz maksimumam atlaisti.. bet tāds man priekšstats palika, ka omulīgai omai tur būs maz vietas..
varbūt ir sedani ar tilpuma ziņā ļoti lieliem bagažnieiem, vienlaikus lieliem dīvāniem aizmugurē?
s60?
















