Kārtot: Augošā secībā
RolandsR 03.09.2013 0:22

Skatos un redzu ka nekas nav mainījies. Tie paši tīrlini lielās ar saviem b3 un ka var atļauties vecu audi vai vw man tiešām jūs ir žēl ka esat tik aprobežoti un neko tālāk pa četriem riņķiem neredzat.

RolandsR 30.07.2013 14:37

Ja vēlētos atšķirties no pārējiem vienkāršāk butu to pašu audi nokrāsot spilgti oranžā krāsa un salīmētu visādus krutus uzrakstus un būtu forsakais čoms. Runajot par saab neko daudz nezinu zinu kas tas nak no Zviedrijas un ja runa par zviedriem tad notiekti mans favorīts ir volvo s80.

No alfam man loto patik 159 un universals izskatās vienkārši kolosāli. 166 man patīk bet neesmu drošs ka varētu to atlauties uzturēt. Manā gadījumā kappa maksā salīdzinoši leti uzturēt pagaidam bankrots nav un pats galvenais ir prieks ar to braukt.

RolandsR 30.07.2013 8:27

lancia un alfa romeo nav garlaiciigs, jo visu laiku jaaremontee?

Nu audi arī bija jāremontē bet man tas tik un tā liekas garlaicīgs.

RolandsR 29.07.2013 13:07

Ta beidzot kāds saprot par ko runa. Es saku ka MAN Audi liekas garlaicīgs bet tas jau uzreeiz nenozīmē ka auto ir sūds ka transpotta lidzeklis ir ok. Tas ka dzivoju Latvijā nenozīmē ka nu man tagad jābrauc ar vācu auto man tie nepatīk ar izņēmumiem.

RolandsR 27.07.2013 17:22

Nortel rakstīja: Cik ir nācies saskarties ar Itāliju un itāļiem, tad vidējam itālim auto ir tikai pārvietošanās līdzeklis. Viņus visai maz uztrauc brends, ekstras, izskats. Ka tik iet uz priekšu. Ja gadās kāds negadījums, tad nestāv uz ceļa stundām ilgi bloķējot satiksmi dažu švīku dēļ kā mēs to darām, bet vairumā gadījumu paspiež roku un aizbrauc tālāk. Neviens tur nemīļo auto...

Tad jau vidējais italis neatšķiras no vid latviešiem tika te videjais latvietis brauc ar wv bet itali ar fiat. Es atkal domāju ka itāļiem patik auto kā tāda nācija var ražot tādus auto kā ferari lamborgini pagani masarati nu laikam aiz gara laika jo citu jau nav ko tur darit.

RolandsR 27.07.2013 4:30

Veikals solija atrak bet kaut kādu iemeslu dēļ tas ievilkās. Nezin man audi noplīsa kārba un dabuju mēnesi ar kājām staigāt vai draugiem prasīt mašīnu tad laikam tas bija normāli jo tas jau audi. Normāli ir tas ka katrai mašinai ir jāveic tehniskskās apkopes vienalga audi vai lancia tas ir jādara. Tikai man žēl ieguldīt mašīna kas man nepatīk bet ja man mašina patīk tad man nav žēl ieguldīt tajā līdzekļus. Auto uzskatu vairāknekā metāla kokonstrukciju ar motoru un riteņiem. Ja tagad braucu ar Lancia kappa tas nenozime ka citi auto jan neliekas labi. Lancia kappa manā gadījumā izmaksāja mazak kā 700ls un tad nācās tajā ieguldīt ko uzskatu par normālu rīcību. Nākamais auto varetu būtu Jaguar vai Mercedes benz vai Volvo nu nekādigi nevaru aizmirst alfa romeo 159. Audi man nav aktuāls jo ar tādiem braukā daudzi un nav ko mest lūpu!

RolandsR 26.07.2013 16:48

Vai tad visos meršos ir ādas saloni?

RolandsR 26.07.2013 2:49

Atsperes no JŪSU AUTO un spriegotāju Grobiņas autoveikalā, tagad gribetos sameklēt ādas krēslus

varbūt kāds ko var piedāvāt.

RolandsR 26.07.2013 2:41

Detaļas nākas sūtīt un ilgākais ko esmu gaidījis atsperes 3 nedēļas no zviedrijas. Tas ka šādam auto ir jagaida detaļas ir normali tapec tas ir rets nepirku lanciu domādams ka vietējie šroti pilni ar detaļām. Ir muļķīgi salidzināt audi b4 ar kappu tās pa pavisam atsķirīgas. Tikai viens audi esmu vīlies un diez vai to pirkšu ja nunvienīgi a8 4.2 bet tas jau ir cits līmenis. Mums katram ir savi sapņu auto vairums cilvekiem tie arī paliek par sapni un brauc ar tautā populārāku auto jo baidās savu pārvērst murgā.

RolandsR 26.07.2013 1:41

Nu nezin kā ar alfam bet lancia dabuju nomainīt siksnas spriegotaju 70ls prieksejas atsperes kopā 88ls bremžu diski 30ls neko mistisku neesmu maksājis. Esmu dzirdējis ka alfam piekare ir cietāka neka lanciam ja tas bija 3.0 motors tad jau kaut kas jāēd arī viņam ir un itāļu auto nav tie ekonomiskie. Bet man ir dizelis vid 7l apnika liet audi 10l vid. Nu visiem jau nevar patikt audi jo tāds padārgs vw vien ir. Ja gdibēšu kādreiz pirkt vāciešu auto tad mercedez benz

RolandsR 24.07.2013 12:26

Es cenšos pateikt to ka es labāk braucu pat to pašu naudu ar itāļu mersi nevis ar vidus izmēra audi vai golfu, jo ar tiem braukā katrs trešais. Nesaku ka Lancia K ir visos veidos labāks bet tas ir svadaks un interesantāks, jo ar Lanciam retu kurš brauc. Es gribetu lauzt stereotipu ka Lancias ir sūdi. Dizaina ziņā Lancia ir vecāks nekā tā tuvākā radiniece alfa romeo 166, bet man tas netraucē. Žēl gan ka jaunās Lancias izskatās stipri neglītas, tad vairāk jāsliecas uz alfa romeo 159 pusi.

RolandsR 23.07.2013 21:23

Skatos, ka daudziem nav saprotams, ka var patikt lancia, nevis audi. Hee man tas liekas smieklīgi jo neuzskatu audi par kaut ko superīgu, vienīgais audi kas man simpatizē ir A8 bet lai atļauties uzturēt vajag būt direktoram. Un es varu saderēt tie kas noliek kappa nemaz nav braukuši ar to. Par audi varu teikt gan jo man tāds ir bijis. Dizains vecs un morāli novecojis, motors 2.6 v6 skan labi bet tas arī viss benzīna patēriņš vid 10lit pie šādām benzīna cenām neredzu jēgu ari gāzes iekārta maksā 600ls. 20.gadus vecā mašīnā likt gāzes iekārtu neuzskatu par gudru lēmumu. Oriģinālās detaļas dārgas - lukturi 200ls bagāžnieka rokturis 90 ls kārba lietota 60ls pluss darbs. Un tad kāpēc man braukt ar tādu vecu lūzni. Jā audi a6 ir lielāks par b4 bet paklausījos a6 atsauksmes sapratu, ka var iebraukt lielos mīnusos. Personīgi uzskatu audi kas ražoti līdz 1997.g ir domāti laukiem. Audi nav tās elegances kas piemīt piemēram Mercedes benzam. Ja es gribētu pirkt kvalitatīvu auto pirktu Toyota, ja priekš plātīšanās tad bmw, audi ir kaut kas pa vidam. Itāļu mašīnas izvēlas ar sirdi nevis ar galvu, bet tas ir mans personisks viedoglis

Lasītākie raksti

Jaunie raksti