Braucu kādu laiku, viss bija normāli. šodien atkal tas pats.. secināju, tad kad motors ir pastāvējis (auksts) viss ir kartībā, līdz ko ilgāk braukts sākās ķibeles. Dažbrīd uzrāviens brauciena laikā ir dažreiz nav. Vai pieslēdzot pie datora varētu secināt, kas par problēmu ?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















