Interesanti, kā tas izpaužas.
Ir 2 Subaru, abiem BRC gāze kopš dzimšanas. Vienam noskrējiens pie 300 000, otram 140 000. Nekad ar gāzi nav bijusi neviena problēma. Apkopes - filtru maiņa - izmaksā ap 20 EUR reizi gadā.
Protams, ideāli būtu, ja visi maksimāli izvairītos no gāzes iekārtu uzstādīšanas. Nekādas vēlmes stāvēt rindā pie uzpildes. Tāpēc, ņemiet vērā - gāze motoram par labu nenāk! Un nav būtiski, ka par ietaupīto naudu reizi gadā varētu arī nomainīt motoru, ja tas būtu vajadzīgs. ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam













