Autogāzes cenu kāpums?

ZigiZ Reģ.: 09.10.2002

Pašlaik likt gāzes iekārtu vēl atmaksājas.

Bet vai kādam ir informācija, kāda būs autogāzes cena pēc Krievijas gāzes cenas celšanas šogad?

 
1.. 10 11 12 13 14 15
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 1 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tagad benzīna cena kāpj, bet autogāzes cena pat kādu reizi šur tur drusku nokrīt. Palielinās mans izdevīgums braukt ar gazificētu Fabiju. Pa nepilniem trīsarpus gadiem ar gāzi nobraukti 91 tūkst.km (kopā mašīnai 138 tūkst.km), atpelnīta iekārtas cena un vēl ietaupīti 1360 eiro.

Cik centi izmaksā 1 km . Un cik esi iztērējis uzlikšana + apkope ?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Man Fabijai līdz šim, izmaksas, neskaitot auto vērtības kritumu, ir drusku zem 10 centiem par kilometru.

Gāzes iekārtas uzstādīšana maksāja 780 eiro, bet piecas apkopes 225 eiro līdz šim.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tās apkopes kas prasa - pats gāzeris nosaka pēc n kilometriem atbraukt atkal, jeb to prasa TA?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Gāzes iekārtai dod līdzi savu servisa grāmatiņu, un ir noteikts, ka apkopes jāveic ik pēc 20 tūkst.km. Sanāk taisīt vairāk apkopju: ik pēc 15 tūkst.km parasto apkopi, un atsevišķi ik pēc 20 tūkst.km gāzes iekārtas apkopi.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Labi, izmainīšu jautājuma formu - ko tev, saistībā ar gāzi, prasa TA? Mani vienkārši interesē - ja es nākotnē piereģistrēšu golfam gāzi, vai man likums liks braukt pie kaut kādiem makaronu karinātajiem maksāt īsti ne par ko, jeb varēšu bez tā iztikt

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Neko darīt man speciāli neprasa. Pati apskate gan maksā 2,40 EUR dārgāk. Inspektors pārbauda atgāzes, kā nu tur vajag, bet no manis nekādas papildu darbības neprasa.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Tālos braucienos, ja gāzes patēriņš 7 litri uz 100 km, tad gāzes izmaksas ir 4 eiro uz 100 km. Piemēram, Jelgava-Alūksne un atpakaļ - 20 eiro.

insekc Reģ.: 24.03.2003
2 1 Atbildēt

Patēriņš ar LPG ir lielāks + ~10%. Bet tas ir no reālā benžas tētiņa, nevis no ražotāju reklamētā (nu tur atšķirība ir vismaz 10-20%).

Tātad Subaru Outback, 2015. , 2.5 atmo, Motors FB25, variators, patēriņš 12l LPG uz 100 km kombinētā ciklā. Nesēņoju. 2 gadu laikā nobraukts ~ 30 000 km, BRC iekārta, apkopes "0" EUR. Pagaidām viss O.K. Jā, iekārta izmaksāja 800 EUR. Variet rēķināt ekonomiju.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Man sanāk plus 20%, jo Fabija ar benzīnu ,,jaunībā,, tērēja 6,5 litrus uz 100 km, bet tagad ar gāzi 7,8 litrus uz 100 km. Šobrīd, benzīna cenai kāpjot, autogāzes cena par litru atkal ir mazāk kā puse no benzīna cenas.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Pizģec, fan, te tev nu bija nemotora ekonomija - man ķieģeļa formas golfs ar 2.0 motoru, 9 gadus vecām sprauslām un kaut kādu mazu gāzes noplūdīti [iespējams, gar tām pašām sprauslām] garajos gabalos patērē astoņus litrus ar nelieliem komatiem - kad 15" BBS ļitaku vietā bija 14" zandvoort'i [bik šaurākas riepas un aerodinamiskāki diski], kaut kad arī dabūju patēriņu daždesmit gramus virs tiem astoņiem litriem - parastajos ikdienas braucienos vidējais svārstās starp 9 un 10; kājas smagums pie vainas. Nesen sanāca nozāģēt 200 km pa leišu A1 @ 135 kmph - 11,6l, bet nu tas bija ar kruīza bloku, kurš pie tā ātruma ātrumu turēja reāli kačājot pedāli [ = bik lielāks patēriņš]; nu ir uzlikts pareizais bloks kurš ar pedāli apietas maigāk, kad nākamreiz sanāks aizšaut līdz kauņai, redzēs cik tad būs. Vēl kaut kad būs jāuzliek jaunas sprauslas un tad gan jau būs tavas fabijas patēriņš, par spīti stipri labākam cēlienam

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

insekc rakstīja: Patēriņš ar LPG ir lielāks + ~10%. Bet tas ir no reālā benžas tētiņa, nevis no ražotāju reklamētā (nu tur atšķirība ir vismaz 10-20%).

Tātad Subaru Outback, 2015. , 2.5 atmo, Motors FB25, variators, patēriņš 12l LPG uz 100 km kombinētā ciklā. Nesēņoju. 2 gadu laikā nobraukts ~ 30 000 km, BRC iekārta, apkopes "0" EUR. Pagaidām viss O.K. Jā, iekārta izmaksāja 800 EUR. Variet rēķināt ekonomiju.

Kad tad Tev apkope ? Man ik 15

Šobrīd gāzei vispiemērotākie subāri un tojotas .

insekc Reģ.: 24.03.2003
1 1 Atbildēt

Ar Forester bez apkopēm nobraucu 100 000 km, tikai pa vidu pats nomainīju filtriņu. Tad gan gāzinieks teica, ka reduktors riktīgi piedir..s. Bet neko, darbojās O.K., bez check engine vai citām problēmām. To motoru, kurš darbojas jau neremontē. Gan jau ka ar Outback vēl pēc pāris gadiem aizbraukšu pie gāzes veča tīri profilaktiski.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Un ko tu tur taisies profilaktiski darīt? Apkope pa lielam filtru maiņa vien tik ir, viens ir pa vidu starp sprauslām un reduktoru, otrs ir reduktorā. Cerams ka tev ir dārgais plastmasas filtrs un nevis mazais bleķa sūdiņš?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šodien Jonišķu Circle K autogāzes cena uz tablo 48,3 centi litrā, bet ar atlaižu karti 44,0 centi litrā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Pie klaipēdas esošajā jozitā pirms mēneša bija 45 centi, pirms nedēļas 44 centi, bez nekādām kartēm

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Šodien Jonišķu Circle K autogāzes cena uz tablo 49,9 centi par litru, bet ar lojalitātes karti 45,6 centi par litru.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

To, ka būs kaut kādas ziepes, jutu griežot ciet toroidālā gāzes balona multivārsta mehānisko ventili. Lāgā negribēja noslēgt sistēmu. Tā kā priekšā bija motora galvas izplūdes vārstu maiņa, tad uz laiku atliku šo bēdu malā! Motora remonts izrādījās veiksmīgs( vairumu darbu veicu paša spēkiem), izmaksāja tā ap 250. Līdz ar to pienāca svinīgais brīdis to ventili atvērt. Kas arī izdevās viegli, tikai redz, gāze traki šņākdama traucās laukā gar ventiļa asi...

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
1 0 Atbildēt

Pieredzējušu gāzes servisu darbinieku aptauja liecināja, ka gāze jāzaudē neekoloģiskā veidā! Esot jāmaina balons ar visu multivārstu. Visbeidzot "heinrihsgāze" darbinieks ieminējās, ka tomēr varot to ventili pašu skatīt, ja jau uzstāju. Padomāju, ka tad jau pats varu to izdarīt.

Ventilis izrādījās izjaucams. 2 blīvītes maksāja 30 centus (hansaflex). Noslēgblīvi nevarot pasūtīt vai izgatavot, tā tāda konusveida 6 līdz 11 mm. Nu neko, piepucēju tai pašai spurgalas, vēl noslēgs galējas vajadzības gad.! Tātad, ko teiksiet, kā lai profilaktiski maina tās ventiļa blīvītes? Balons taču jāiztukšo. Labi, ka nebija daudz gāzes man tajā...

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Sadabūju beidzot jaunu smalko gāzes filtru - 9 eiro. Tas manam auto tāds ar bosch sensora pieslēgvietu.

Ja iepriekš apm.pirms gada tas pirmais filtrs, pie reduktora, bija tīrs, tad tagad tas bija pabaigs un pienests ar melnu " darvu".

Secinājums, ka tomēr dramatiski var mainīties situācija un sanāk , ka ar filtru maiņu esmu nokavējies. Arī otrs filtrs - tas, kurš pirms pašām sprauslām, būtu bijis jau agrāk jāmaina.

Aizdomas krīt uz uzpildes staciju virši Ventspilī.

Jo tieši pēc tās uzpildes sākās raustīšanās.

Kaut gan cits auto, arī pildīts turpat - filtri samērā tīri - tik sarkanīgas rūsas nogulsnes. Tam arī manīta rīstīšanās pēc uzpildes turpat apmēram tai pašā nedēļā.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Nu, kungi, kā vispār ir? Vai gāze kā tāda vēl ir aktuāla, vai margināla parādība? Kāds vispār pašlaik liek savā jaunajā/ vecajā auto aftermarket gāzes iekārtu? Par tiem pāris modeļiem, kas nāk ar gāzi no rūpnīcas jautājumu nav.

Vēl tādas pārdomas: vai gāzētu mašīnu vispār reāli var pārdot? Jo, piemēram, es, kā arī daudzi citi man zināmi cilvēki šādiem aparātiem iet ar lielu līkumu.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Par atbilstošu summu var gan pārdot.

Piemēram, pavasarī pārdevu 00' gada golf4 2.0 benz/gāze . Paņēma pārpircējs otrajā slud. dienā. Tam interesēja tikai motora un kārbas stāvoklis, kā arī laba vēsture CSDD. Pielaboja caurumus spārnos, piekrāsoja rūsiņu un nedēļas laikā pārdeva jau nākamajam īpašn. par 1,5k. Pārpircējs gribēja arī pirkt  07' clio, bet es izlēmu pats vēl braukāt.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

A kas, piedodiet, ir mainijies? Lpg joprojām ir puse no benzīna. Vairāk arī neko nevajag zināt. Pirkšanai vajag skatīties stāvokli, nevis lpg esamība iekš auto.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 8 Atbildēt

Par pusi jau nu stipri piepušķots. Aftermarket balona esamība kaut kur arī ir mīnuss un piedevām modernie benzīni ir kļuvuši visnotaļ ekonomiski. Stāvokli skatīties nav nemaz tik vienkārši, bet LPG iekārtas esamība ir netiešs rādītājs, ka iepriekšējais īpašnieks ir bijis taupīgs un ļoti iespējams, taupījis arī uz citām auto uzturēšanas izmaksām.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Tas viss neko nemaina. Ņemot vērā ka benzīnu Lv ir mikro apjoms, jāizskata visi varianti. Kad meklēju volgu p3, visā LV bija 3 gb. Tagad līdzīgi. Ar citām markām stāsts līdzīgs. Lēta iekārta viegli upgreidojas. Ietaupās pāris dienas un 700naudas. Jauna laba iekārta ap 1k tagad

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Nu, kungi, kā vispār ir? Vai gāze kā tāda vēl ir aktuāla, vai margināla parādība? Kāds vispār pašlaik liek savā jaunajā/ vecajā auto aftermarket gāzes iekārtu? Par tiem pāris modeļiem, kas nāk ar gāzi no rūpnīcas jautājumu nav.

Vēl tādas pārdomas: vai gāzētu mašīnu vispār reāli var pārdot? Jo, piemēram, es, kā arī daudzi citi man zināmi cilvēki šādiem aparātiem iet ar lielu līkumu.

Nu, tādi muļķi kā tu un citi tev zināmi cilvēki paši vainīgi ka turaties pa gabalu no taupīgām mašīnām Tas ir stāsts no tās pašas sērijas kur cilvēki grib 10-15 gadus vecu dīzeli ar 200k noskrējienu

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Taupība jau nav vienīgais par ko dzīvē domāt, ir arī tāda lieta kā ērtības, un tas man ir daudz svarīgāk.

Un kas ir ar tiem 200k noskrējušiem dīzeļiem?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kāds nav lietas kursā cik liela akcīze autogāzei ir pie mums un cik leišos? Jo ir nenormāla cenas starpība starp abām valstīm - pirms kovida pēc pēdējā akcīzes pacēliena normālā starpība bija 5 centi, bet tagad tie ir 15 - es te Palangā visu laiku minos garām tablo uz kura ir 57 centi...

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kāds nav lietas kursā cik liela akcīze autogāzei ir pie mums un cik leišos? Jo ir nenormāla cenas starpība starp abām valstīm - pirms kovida pēc pēdējā akcīzes pacēliena normālā starpība bija 5 centi, bet tagad tie ir 15 - es te Palangā visu laiku minos garām tablo uz kura ir 57 centi...

Lv 285 lt 305 eur/t

Mums cits klimats

1.. 10 11 12 13 14 15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti