Kārtot: Augošā secībā
Din4iks 10.11.2019 0:37

ogles ir nodilušas.( 2 no 4 oglēm). startertis ir fucking beigts.... viss kopā. gan starterta ievilcējs (solenoīds) gan pats starteris.... enkurs ir kusis.. oglītes beigtas.... un ievilcējs nepievelkt līdz galam tā saucamo benediksu... vienkārši sakot visss startera mehānisms ir beigts... šodien izjaucām un pārdaudījām ar taisno savienojumu uz akumulatoru.. viss kas bija ir čupiņa metāla skaidu.. ļoti dīvaini betjā...

Din4iks 08.11.2019 23:03

Vienkārši lasu visu iespējamo informāciju un visur forumos norāda to ka pats solenoids notikšķ bet neko nedara. Manā gadījumā ir līdzīgi taču notikšķ startera relejs nevis solenoids.. ????

Din4iks 08.11.2019 22:59

Klemmes ir mainītas jaunas tāpēc nevar būt. Pie Startera ir grūti piekļūt jo vietas ir maz un nav kur īsti pielīst. Ir paziņa kas remontē mašīnas un viņš saka ka visticamāk starteris garu izdevis jo tika veikts (nezinu kā saucas latviski) bypass startera relejam. Pa taisno no akumulatora uz startera ievilcēju. Strāva nonāk taču nekas tālāk nenotiek. Tad nu laikam ka starteris vien būs pie vainas.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti