Kārtot: Augošā secībā
1 2
WALA 27.02.2021 8:29

Kur tu šito rauj, jo nu neesmu nevienu ķīnieti sastapis pat dzive kurš izrāditu tādas pazīmes, tiesa Ķīnā pats gan neesmu bijis, bet ar supportu utml . pietiekami bieži sadarbojos.

WALA 27.02.2021 8:05

Nav pavisam nodzisusas bet vakara pyskrēslā, ir tiešām ļoti jāieskatās lai tās redzētu tas ir pienemot ka pec fakta tur nekas nav mainijies kops 4dienas vakara kad pedejoreiz tur caur-braucu. Un varbut ka nav nodzisušas varbut ka ja notīritu dublu kartu atkal butu izcili redzamas, gluzi tapat ka tie mietini, ja kas tos notīra.

WALA 27.02.2021 0:04

Protams ka gatavojas, es gan vel nav izlemis, vai 1995 gada verķi pacelt no pussprāgonīšiem, vai nopirkt jaunu līdzvertigu, jo daļas dabūt vecajam unreal un likt kaut kādus lēta gala struntus ar negribas. Un vēl par labu jaunam runa tas ka U veida bremzes nav tik labas ( teiksim vairs mani neapmierina) kā disku hidraulika ...

WALA 26.02.2021 11:06

Nu vispar tas izklausas pec "nanoūdens pasakuma Rigas Satiksmei" , jo

en.m.wikipedia.org/wiki/Ozone

ozons lielās koncentrācijas ir kaitigs tiem kas elpo skābekli, tatad arī cilvēkiem ! No citas puses lazer drukas/kopēšanas iekartas ari rada plielinatu cilvekam sajutamu O3 koncentraciju

WALA 26.02.2021 10:11

Tas nu īsti nav tā vērts, un šādu "pamācību" sniegsanu es ar par adekvatu neuzskatu, bet CP/VP lai izveic audzinošus pasakumus - tas butu "svētigi".

WALA 26.02.2021 10:04

Kads sakars ar kravas vaditaju, neko tādu ekstraordināru vins tur nedarīja, taču pežo vaditāju būtu jāatbrivo no pienākumiem kurus vinš gluži vienkārši nemāk pildīt ... jo izskatas ka ir absolūti stulbs .

WALA 26.02.2021 9:25

Pašieceltie "ceļu policisti" saradušies, tas nekas ka kā puslīdz profesionalam šoferim butu jaunu jāzin ka ja pats brauc ar 90, ar ko parasti saprot spidometra rādījumu, tad labakaja gadijumā brauc ar 85, un ja riepas tadas drusku mazakas trapījušas tad var pat 80 km/h nesanakt, bet galvenais jau ir citus mācīt kā pareizi dzīvot. Un savukart ja kravas auto ir mazliet lielaka diametra riepas, tad tas kravinieks ari mierigi ar visiem 100 ies, kaut gan konkretais gadijums izskstas ka samie nemaz līdz 80 nav tikuši.

WALA 25.02.2021 20:34

Intersanta tev tā pieeja, tatad uzskati ka ir OK apmaksāt dažu ministru tukšpļūtīšanu, kamer mani senči kā skolotaji ilgu laiku saņēma praktiski neko par savu darbu, tapat medmāsiņa laukos kas rados pa sievas līniju utml. Bet nu ja tev šķiet ka tev kaut ko ir iedevusi "bez prasīšanas' - padalies es ar tā gribu, jo līdz šim mammas operācija bijusi no manas naudas, mana ārstēšanas apdrošinātāji + mans piķis (kas prinicipa viss ir tīri manas izmaksas) utml. Skološanas man ar nemaz tāda haļava nekad nav bijusi ...

Nu jā teorētiski vēl ir LV armija kas mani sargā, kaut gan pērk kaut kādus lūžņus par kuru lietderību man ir šaubas, bet lai nu paliek ...

P.S. bet es pa lielam neturu ļaunu prātu, dzīve uzlabojas pamazām, taču liels lūgums nekarināt makaronus man uz ausīm un nečīkstēt kā apdalītiem bērniem, es arī nevaru pēkšņi sākt pelnīt 30K mēnesī un tikpat atlocīt "valsts izklaidēm". t.i iespējams la es varu tik daudz ari pelnit, bet tad tas nebus te LV un vietejo budžetu tas nepapildinās ...

WALA 25.02.2021 17:54

Par to kas kura iesskatā būtu saprātīgāk - te var tūkstošiem škēpu salauzt, tas būtu viens.

Otrs - darba ražīgumu sakārtojot procesus VP uzlabot nav iespējams, ir vai nu visi kantoru žurkas "jāizdzen ielās", vai ministrs drīkst muti nevirināt, tas ir tieši tāpat kā ar medicīnas sistēmas kārtošanu - kad nu atvelkas Covid(s), tad izrādas ka "vissirslikti.lv".

Trešais - nodokļi diezgan pastāvīgi palielinās neatkarīgi no tā cik kvalitatīvu pakalpojumu tu un es no valsts saņemam, tas tā ja gadijumā pats to neesi pamanījis. Ir maza daļa valsts iedzīvotāju, kam nodokļi ir mazliet nokrituši, bet maz ticams ka valsts kopējo budžetu tas kā vispār ir ietekmējis.

P.S. Es no valsts vispār esmu pieradis neko neprasīt, bet ja dzirdu ka ministrs sāk dziedāt kādu vaimanu dziesmu, tad es gribu saprast kādām jaunā stulbībām tad nu čalis gatavo augsni.

WALA 25.02.2021 16:42

Man nevajag lai skrien pa priekšu, un es varu arī vispār bez policijas iztikt, vismaz tik daudz prāta vēl neesmu nodzēris, lai nespētu tikt galā ar risku izvērtēšanu pie auto stūres.

WALA 25.02.2021 15:05

Mazliet par to pašu nesme publicēto nelaimīgo lidmašīnas motora "sprādzienu":

WALA 25.02.2021 15:02

Tātad tu uzskati ka maksājot primārajos nodokļos apmēram ap 2000 Eur mēnesī un sekundārajos ( kā PVN utml. visādi auto degvielas, īpašuma utml.) vēl kādu kaudzīti, es tā kā nebūtu pelnījis ka "sistēma" tomēr vismaz izliktos ka strādā manā labā ???

Es to summu varētu sadalīt saviem senčiem kā algas/pensijas un vēl daļu nodzert ...

WALA 25.02.2021 13:52

Man nav ne jausmas kā tad īsti ir, bet arī šrots maksā kaut kādas naudiņas ... tātad jānodrošina iespēja momentā atsevināt "šo ieroci" un ja nekam citam neder ( nezinu teiksim folkreisam k jebkuram pieejams transports "par velti"), tad uzreiz uz šrotu prom.

WALA 25.02.2021 12:43

Kaut kādi raudulīgi mums tie ministri/deputāti kļuvuši. Ģirģens apgalvo ka vajagot ajaunot administratīvo arestu, jo parāk daudz dzērājšoferu ...

www.delfi.lv/news/national/criminal/situacija-ar-dzerajsoferiem-ir-katastrofala-girgens-aicina-atjaunot-administrativo-arestu.d?id=52969949

Kas tie par čīkstuļiem "pie ruļļiem" saradušies, nekad nav ienācis prātā kaut ko darīt lietas labā, piem. palielinot CP skaitu uz ceļiem utml. ??? Jeb tā kā ir ir baigi labi - sodi par to lieli, un budžeta ielāpiem "labi sanāk" ???

WALA 25.02.2021 12:36

Aizvest uz lūzņiem vienmēr paspēs - lai mācās.

WALA 25.02.2021 12:24

Eļļas "cirkulācija" no bačoka uz sūkni utml. un atpakaļ ir pilnīgi normāla štelle - jo visas padarīšanas kopējais tilpums nedaudz mainās darbības laikā. Skaties kas tev ar caurulēm un savienojumiem pie tā bačoka, pieņemot ka pats neesi visu tur ar eļļu nolaistījis.

te būs piemeŗs mazliet gan citā vietā - bet laba ilustrācija tam kā tas "strādā" (ši gan noteikti ir līnija "zem spiediena" ):

WALA 24.02.2021 23:18

Ko lai saka, ar vienu tādu ne tik ļoti melnu un tomer nelegalu kompaniju, vienam rada gabalam no sievas puses rakam kapu kareiz ex-baznīcas kapos - šo to negribīgi pastāstīja.

WALA 24.02.2021 21:04

Ja ta nelaime ir ka to resyrsu kuru pedeja pusgada laikā bija uzgajis tā ari nespeju atrast, tur bija stipri konkrētāk, un diemžēl man nav ne jausmas kādā virziena rakos, kad uz to uzkāpu. C'est la vie!

WALA 24.02.2021 19:47

Būsi pārsteigts ko tik visu tur rok un mēģina tirgot melnaja tirgū. Vienkarsi auto ir drusku grutāk noslept un tad transportet cikvekiem citā pasaules malā. Baznīcu senkapos, ja tev netišām ir dzimtas kapi un gribēsi kādu ģimenes locekli noglabat klāt, tev nebūs tālu jāmekle tie kas par velti tev to bedri izraks un ja būs iespēja - uzraks kā sakņudārzu. ;)

WALA 24.02.2021 18:28

WALA rakstīja: nu H2 ir atrastas metodes drošai un efektivai glabāšanai, ta ka nav tik traki (srry no mobila sameklet tos raxtys ir pain in ass, bet kad sanax atrast iemetīsu). Bet par ražošanu piekrītu, nav tas labākais variants, toties H2 tu vari gan stacionāra gan mobilā versijā izmantot, un tam ir liela jēga transporta kontekstā.

Tas ko solīju iepriekš - šī ir vien no ļoti drošām H2 uzglabāšanas metodēm, ne gluži ideāla vieglajam transportam dēļ svara, bet kopsummā stacionāros pielietojumos, kuģos utml. diezgan lietojama shēma:

news.pminnovationblog.com/blog/how-low-pressure-hydrogen-storage-tanks-increase-safety-and-efficiency

WALA 24.02.2021 17:04

Intresanti ka izmantos Azipodus kā dzinējspēku, tas kapitāli uzlabo manevrētspēju, un ja atbilstošu izturību iestrādā - var pat grauzt ledu, ja nu kādreiz kaut kur ne tur iemaldās ...

new.abb.com/news/detail/51568/abbs-azipod-propulsion-selected-for-a-100-meter-long-luxury-superyacht

WALA 24.02.2021 16:35

BTW te ir analīze (veca gan jau) par līdzīgu veikalinga bulšitu no cilvēka kuram EV pat tīri labi patīk:

WALA 24.02.2021 15:48

Rīgas tēvi baidās Rīgu "pabeigt", jo tad seni nostāsti stāsta ka tā nogrimšot ... tad nu visu taisa tā ,lai kā kaut ko itkā pabeidz, tā no otra gala var atkal visu sākt no jauna ...

WALA 24.02.2021 14:05

Nu šitas rasu bulšits vēl ilgi mums "kodīs pakaļā" - daļa tadēl izvairisies pienemt melnos tā dēl darba, citi tadēl diskriminēs baltadainos, vai vel citas rases utt.

WALA 24.02.2021 13:57

Exactly, lobeja, lobeja tas muļķības kas itkā padarija VAG konkurētspejīgakys kamer paši "izdarija tiesi to ko tu teici".

Kaut gan man aizdoma ka ar visiem sodiem VAG uz "green new deal" bulšita ir labi nopelnījis ...

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti