Kārtot: Augošā secībā
1 2
WALA 06.05.2021 17:04

Nu viens konkrēts gadijums ar vecmammas māsas civilvīru ex-leģionāru, strādāja uz traktora kolchozā, dzina kandžu un lēja kāpurķēžu traktoram radiatorā, lai pa ziemu nav jāpišas, kopā ar citas vecmmas māsas vīru - mehāniķi- visu metināja laboja utt. tiem krievu lūžņiem, līdz ar ko ierindā bija stipri vairāk kā jebkurš cits tajā pat diezgan lepnajā kolhozā un arī padarīja stipri vairāk kā daudzi citi, brauca ar Volgu utt.

WALA 06.05.2021 13:59

Nebija tur rindas, burtiski 2-3 auto pirms manis, bet pēc tam kad kādi 10+ auto jau bija sakrājušies pēc tiem "pirmajiem aiz barjeras" atnāca TUV/apsardzes darbinieks, un vienam palīdzēja tikt iekšā (iespējams gļuks, numur moš neatpazina), bet otru palūdza lai visi šamo apbrauc pa otriem vārtiem un aizsūtīja atpakaļ pie kasēm.

WALA 06.05.2021 13:45

Maz gan ticams ka noveicās ( ja nu vienīgi numura zīme galīgi nav atpazīstama ne automātiski ne manuāli - tip kā gadījumā ja "noslēpjas aiz kravinieka/busa), reizēm šamiem tā apstrāde "kaut kur" iesprūst. Tiesa sodam ir jāpienāk kaut kādā jēdzīgā termiņā, un ja nepienāk, tad pat ja atsūta stipri vēlāk, tad juridiski var pasūtīt drist ar visu viņu cedeli, BET nereti stipri lētāk ir neiet to tiesas ceļu !

WALA 06.05.2021 12:40

Ja neskaita lohus kas bija nosprostojuši abas barjeras, jo spriežot pēc visa nebija sapratuši un piebraukuši pat nesamaksājuši, tad sistēma bija ļoti OK, un ja gribēji varēji darit visu "manuāli un klātienē pie kases".

P.S. arī uz Jūrmalu braukt un maksat pie automāta ir mazliet pain in the ass pretstata maksāt ar aplikāciju.

WALA 06.05.2021 12:25

Nez man jau šķiet ka es to izmantoju pirms ~2.ned

WALA 06.05.2021 11:25

Piekrītu, vieniga nelaime gan, ka socialisma un komunisma ari tos kuriem nekad nekas nepielipa, bet ar izcilu darbu labi dzīvoja, tapat pieskaitīja pie tiem kas "kakā citiem uz galvas".

WALA 06.05.2021 11:11

Piebildīšu, ka tas nav unikāli socialistiem, komunistiem utml.

Ir diezgan maz tādu cilveku , kuri tiecas kaut ko sasniegt un nevēlas braukt ar jaunako Porsche vai Ferrari.

Tas ka saka ir ļoti cilvēcīgi - "gribet uzkakāt kaut mazliet parējiem yz galvas" ...

WALA 05.05.2021 20:21

es īsti neticu ka jelkad pārdzimšu jaunā cilvēkā, lai kadreiz vēl sasniegtu tavu vecumu.

Es jau tikai iekš iAuto eksisteju turpat 20 gadu.

Un arī līdz tam tavam zināšanu limenim.es varētu nolaisties tikai ar kaut kādiemsmadzeņu bojajumiem, vai vecuma marasmu + tur nav ko saprast, jo secinājumi ir pilnīgi aplami, gluži tapat ka par kopējo diskusiju ar Bradypus tev nav nekadas sapratnes, jo pieķēries tiem konceptiem kas paši nebija domāti iztirzāšanai, bet tikai ilustratīvi ... Bet nu katrs pieķeras tam ko saprot ...

WALA 05.05.2021 19:32

Tad kad uzaugsi līdz Sliņķa līmenim tad arī parunāsim, mans viedoklis no viņējā var radikāli atšķirties, tomēr ar viņu ir intersanti diskutēt, jo vismaz absolūti aiz matiem pievilkts sviests netiek stumts. Un viņa viedokli var saprast, tad tavu teikto kaut par to pašu tēmu, jau gribas jautāt uz kāda pamata tāds viedoklis, jo nu loģikas "ķēdes" ar ko te mēdz padalīties vienkārši spārda.

P.S. un ne uz vienu lietu kas šajā lapā ir aprakstīts, es neesmu teicis ka tas ir sociālisms, tik to ka tas NAV kapitālisms, un nav pat.līdzigs! Un otra lieta kur tu esi absolūti nolohojies - es neesmu tavs "iemīļotais antivakseris", man tikai ir daži būtiski jautājumi par bulšitu ko tautai baro! Un kas ir galvenais - man ir ar ko nodarboties lai tavām muļķībām pieverstu uzmanību !

WALA 05.05.2021 13:53

Problēmas vecīt ir TEV, un ne tikai ar 2+2 bet jau ar 1+1, un tādēļ es tevi lasu vairs tikai epizodiski, jo lasit pilnigas muļķības ir velta mana laika izšķiešana ... un tu tik turpini muldet pat to ko es nekad neesmu teicis ... līdz ar ko nevaru arī īsti loģiski komentet tavu viedokli par to ko neesmu teicis, negribi vismaz tik daudz cienīt mani ka atcereties ko tad es esmu teicis - nu es kaut kā bez tā iztikšu, bet tikmer vari netraucēts turpināt "liet bleķi".

WALA 05.05.2021 12:18

"Pacelties" sabiedrības acīs nav nekada sakara ar kapitalismu, to pašu dara socialisti un komunisti, un jebkurs diktators. Tapec jau augstak teicu ka tev vēl stipri "jāpaaugas" ar secinajumu izdarīšanu.

WALA 03.05.2021 9:37

Sāc vienreiz izglitoties nevis rakstīt nezin ko par to ko nezini:

www.bbc.co.uk/history/ancient/egyptians/pyramid_builders_01.shtml

Britu avoti būs vieni no precīzākajiem, tā kā viņu.aizraysanas ar Ēģipti ir ļoti sena, diemžēl ari savākt sev to kas britiem nekad nav piederējis ... bet nu ne ar ko diži savādāki par citiem imperialistiem jau jamie nav, Vatikans ar ir pārbazts ar zagtam mantām ...

WALA 02.05.2021 22:30

Lai es vispar ar tevi.gribetu turpinat jebkadu sarunu - pieklajibas pēc vismaz pārstāj jaukt komunismu, sociālismu un vietumis arī kapitalismu sava starpā.

Un ja gribi komentaru par amatniekiem, tad iesaku papetīt Ēgiptes piramīdu celtniecību, lai rastos labāks priekšstats par to kas sākumā bija amatnieki un kādas "privileģijas" šie tavuprāt kapitalisti "baudīja" .

Tādu kadru kā tu kurs mulķības var stumt vēl ar pārliecību ... ir jāpameklē !

WALA 02.05.2021 21:30

Šis ir pēdējais koments par taviem spriedelējumiem!

Pirmie nebija fermeri, pirmie bija mednieki, kuri laika gaita saprata, ka.medības ne vienmer dod vajadzīgo rezultatu, un sāks pieradinat lopus gaļai. Pienu cita starpa cilveki tikai relatīvi nesen (~10'000 gadu atpakaļ) sāka lietot partikā, jo savos pirmsākumos cilvēka vēders nespeja pienu.pārstradāt un faktiski pat bija piena nepanesamība. Tos tad kuri sāka pienu lietot varetu ari saukt par pirmajiem fermeriem (un tas bija Eiropā, kur klejotāji pamazām apmetas yz pastāvigu dzivi).

Lai tajā vispar jauktu kādu kapitalismu vai sociālismu iekšā, nu nez vecīt, līdz jebkādam ekonomiskajam modelim tur vēl labas vairākas tukstošgades nāksies pagaidīt ;)

Tad nu attiecīgi ieliec sev pats godigu vērtējumu par saviem spriedymiem !

WALA 02.05.2021 20:30

Moš tomer vari saņemties "kapitalist" un smadzenes pakustināt, ja kaut kas nav socialisms tas uzreiz nenozimē ka tas ir kapitalisms. Taču ja turpinasi tikpat švakru spriestspēju demonstrēt varēs diskutēt pats ar sevi - negrasos tad tēret laiku ...

WALA 02.05.2021 20:17

Tu esi lohs kvadrātā ja turpini šito attīstīt papēti vien kopš kura laika tadi lopkopji eksistē. Visu pārejo vari nemaz nestumt, jo tu pat neesi aizdomājies kā pie tā aroda tika ... kapitālists un komersants jopcik.

WALA 02.05.2021 8:16

Redzi mani kaut kā pierādīšana absoluti nenodarbina, neuztrauc utt. Ta kā katru dienu uz darbu rita agrumā joprojām braucu ar auto, tad būs diezgan bezjēdzīgi tev zvanīt. Bet pienaks arī tavs laiks.

WALA 01.05.2021 23:23

Vecīt ko tu pīpē ??? nevienam no minētajiem ar kapitalismu nav nekāda sakara, tie visi ir "augļi" laikam, kurā par feodālismu neviens pat vēl dzirdējis nebija ...

Tu vispar skolu apmekleji ? Kaut pamatskolu ?

WALA 01.05.2021 21:30

Vecīt tu esi vienkārši skumjš gadijums, es esmu dzīvojis ļoti tuvu dabai, ganijis govis, jājis zirgiem, vedis pienu uz pienotavu ar zirgu ar ratiem, mežā kokus ar cirvi gāzis utt. man tam muzejs nav vajadzīgs. Bet tu kā turpini pārsteigt ar absolūtu temata nesaprašanu, tā turpini ...

Acīmredzot (pretstata manai pieredzei) ari sociālisms ražo "īpatņus"...

WALA 01.05.2021 21:21

Es praktiski visus ģimenes auto pēc garantijas līdz vismaz 8 gadu vecumam remontēju pie musu dileriem -Amservā koijotus un SAN motors (Wessā) Hondas.

Nejūtos apbižots + dalas vienmer ar atlaidēm. Ja dārgāk , bet no otras puses kasjaku nav bijis pretstatā pat pie čoma sevisā (tad fan jau auto bija krietni pari 8 gadiem).

WALA 01.05.2021 15:08

1) Nu normāli cilvēkam nevajadzetu sēdēt praktiski vienā un taja paša pozā diži vairak par 3 stundām, ja runatu par veselību, uzmanibas noturibu utml., bet nu tas tad padaritu kravas oārvadajumus 'lēnus".

2) Darboties var, bet jautajums par mērķiem un finansēm, ja mērķis ir piem. atbrīvot pilsētu no trabsporta, vai ja ir doma ka no pilsētas centra līdz lidostai var ātri nokļūt utt. tad reizēm ir pilnīgi pieņemami subsidēt pasākumu, bet tīros kravu pārvadajumus likt vienā maisā ar pasažieriem - tas čakarē tos pārvadātājus kas to pašu darbu var veikt lētāk, jo pasažieru pārvadājumi bieži tapat tiek subsidēti, tadēļ "tīrās izmaksas" ir jāzin

3) ta tam arī būtu jāstrādā, taču mēslabi zinam kas mums ir sanācis ar enerģijas pārvades tarifiem ;)

Par stacijām - ir pareizi, ka svarigakos galamērķus savieno, bet vai darīt to ar ātrvilcienu, kura kustības biežums nez vai atbildīs teiksim avioreisu biežumam, nu ir ta kā mazliet naivi, un diez vai pareizi.

WALA 01.05.2021 14:40

Tam gan kaut ka grūti noticēt (bet nu galigi neesmu interesējies), jo nemilitārists nav spejigs vadīt tāda tipa iestādi, jo visi kas ir dienestā nopelnījuši savas pakāpes visādus salašņas nopietni neņem. Cits jautājums vai par Šoigu dienesta gaitām nav kāds slepenības pasākums ..., bet nu ka jau teicu nav bijusi interese par subjektu, tie man tik tādi minejumi ...

WALA 01.05.2021 12:22

Ar noluku iztulkoji pa savam, vai tiešām nesaprati par to izglītību pilnigi neko ?

Jā ja nejedz stradāt, tad pats vainigs vairāk par paredzētajām stundām par darbu klientam pierakstit formali nedriksti, taču tas netraucē pierakstīt vairakus darbus pa pilnam stundam, kaut teiksim ta pati motora izcelšana visiem 3 darbiem.ir kopēja nevis uz katru darbu +5 stundas (kas dažiem meršiem ir pat stundu desmitos mērāms darbs).

WALA 01.05.2021 9:18

Sarunas vienu lietu, ja gribi mācīt citiem ka dzīvot, tad vismaz nejauksi vienā teikumā socialismu ar komunismu kas bija CCCP laikos. Un lai ari teicu ka PSRS laikos arī dzīvoju ļoti labi, nekādi nealkstu pēc greizo spoguļu karaļvalsts, jo tieši tapat kā kapitālisma redzeju tā lielas problēmas, tā ari komunismā.

Un fakc ka tu un es jau dzīvo sociālismā, tikai mani tas apmierina, taču tevi nē, tad kāda velna pēc piedāva man kaut ko mainīt/aizvākties utml .

Tas jau izklausās pec kapitālas putras tavā galvā ....

WALA 01.05.2021 9:11

Paklau tu jau sāc laist kā viencexperc - "grāmatu nelasiju, bet viedoklis ir".

Pirmkārt tur neviens "nolocīt varētājs" neskrien sponsorēt prastus krāpniekus (jo tieši par tādiem šos servisu darboņus butu jāsauc). Tupeņi daudz lielākā skaitā tika izlaisti no ASV skolām, ne no sociālisma skolām.

Tas ko sauc par regulām, ir tā saucamie paredzētie servisa darbu veikšanas ilgumi (šķiet ka šos nosaka autoražotājs saviem dileriem), un tad attiecigi parasti sarēķina stundas reuz samaksa par stundu. Taču ja normāls seviss ceļot ārā motoru un darot uz tā 3 darbus vienā piegājienā, pašu uzcelšanu ierēķinas tikai 1 reizi, tad "nagu maucēju kantoris to tāme ieliks visas 3 reizes. Tāpat pie diagnostikas bieži parādīsies detaļas un darbs kury darīt ir absoluti lieki un reizēm pat pierakstīs, naudu paņems un neko reāli nenomainīs .

Un attaisnojums - kā nu mums tak par telpam jāmaksa, par iekartam jāmaksā, par softu jamaksa,vel varbūt franšīzei kaut kas jamaksā utml. Kā gan klientam sipj visas tas muļķības, ja piemeram jāmsina tikai bremžu kluči un eļļa jāmaina - tur nav ne liela "burvju māksla" ne ari fancy softc vajadzīgs. Un smiekligakais ka bieži to fancy softu pat pielietot nemāk, jo prātiņš par īsu.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti