Kārtot: Augošā secībā
1 2
Nufis 22.04.2008 1:18

Sveiki visapkārt! ...sen neredzētie / nedzirdētie... Nu kas i, disku tirdziņš galīgi nevedas, skatos...

Es te nenocietos un vasarai iepirku kaut kādus neSAABiskos 16". Līdz ar to pilnīgi noteikti tie vieni iepriekšējie SAAB 15" ir pārdodami... laikam jau tie nesimetriskā dizaina... Cena... nu kaut kur līdz 160 par komplektu... t.i. ja atradīsies reāls pircējs, varam kaut ko sarunāt...

Nufis 11.10.2007 0:03

Jā, nu šitie diski diez ko smuki vis nebij....

Bet vispār topiks vietā. Man ir pārdodami (vai visdrīzāk maināmi) viens no diviem komplektiem SAAB 15" disku. Abi divi komplekti ir 3-spieķu, 4-skrūvju. Viens laikam saucās Aero, otrs - Super Aero, vai kā tamlīdzīgi, tobiš, vieni ir ar to slīpo nesimetrisko aci, otri ar simetrisku daiviņas veida izgriezumu. Ne vieni ne otri nav jauni.

Gribu jamos (vienus) samainīt pret 16" līdzvērtīgiem diskiem. Var arī ar nelielu piemaksu. Galvenais nosacijums 4-skrūvju, vislabāk jau 3-spieķu, nu un lai būtu arī daudzmaz smuki.

Tel 2 9 1 5 3 0 4 0

vai arī uz mailu d z i n t a r s . l i c i s (at) t l . lv

Nufis 24.08.2006 23:54

Par to rezistoru runaajot - jaapaluur, mosh man shkjiltajaa ir saglabaajies... Ja atcereeshos - sestdien iecholeeshu.

Nufis 04.01.2006 2:01

ACC devējs - pagaidām pietaupīšu nebaltai dienai (nespīd)

Krēslu apsildes slēdzis - no diviem deg viens, teorētiski to gribēju pietaupīt jaunajam vāģim lai ieliktu aizmugures sēdekļu apsildi - bet vispār, tikšu klāt tam autiņam, jāizrauj to nedegošo, varbūt varu sataisīt, ja izdosies, varēšu jums visiem (tiem kam nedeg) viņus metodiski pārlasīt.

Salona apgaismojuma slēdzis - labā kārtībā: pierakstu rindā (1.uculs)

Sēdekļu komplekts - par OG/NG savietojamību nezinu, teorētiski jau nu vajadzēja tā kā derēt, bet man ir viena nelāga ideja - izplēst no šitiem beņķiem apsildi un pārstādīt jaunajam pakaļbeņķī: tomēr neskatoties ne uz ko pierakstu rindā (1.Nezinīte)

Nufis 21.12.2005 23:53

Pulkstenis - parastais: atkrīt

CD changeris - nav (tā arī nepaspēju ielikt): atkrīt

Kapota izolācija - nedaudz mazgāta (pūkaina) + locīta (kopā ar kapotu, caura nav (vismaz nebija): pierakstu rindā (1. bizenajs)

Skalojamā bačoks pilnā komplektācijā (pilns): pierakstu rindā (1. bizenajs)

Stūre - 4spieķu vecā: spilvens nostrādājis (bet izskatās ka vesels) - ZZ, tad tevi rakstīt rindā vai nē?

T - var gadīties ka ir cietusi (tik tālu priekša ir atlīdusi, tomēr iemīcīta nav) - pēc pārbaudes var izrādīties ka ejoša: Yukki - pagaidām rindā nerakstu, bet prātā paturēšu.

Nufis 21.12.2005 23:32

to skirem: Sakarīgākais GPS verkjis ar ko braukt pa latviju ir CarPC ar jaunāko (III) JāņaSētu GPS virsū.

Ir pat latvijā pāris firmeles parādījušās kas jau gatavu komplektāciju pārdod: Industrial CarPC (30cmX15cmX5cm; 12v; passive cooling) ar visu Windows Embedded un JS III virsū un 7\" touchscreenu piedevām. Protams cipars krietni sālītāks nekā salasīt to visu pašam inetā.

to Yukki: ar vadiem varu piedāvāties tikt galā - gādā tik apsildāmu garāžu...

Un vēl - attiecībā uz tiem DVD varu ieteikt vienu sakarīgu saitu www.divx-digest.com/... - ja ir loģiskā domāšana, un nav slinkums palasīties riņķī un apkārt, tad var izlobīt ar kādu softu jādarbojas. Populārākie ir VirtualDub, TMPGEnc un FlasK MPEG Encoder. Pats neesmu mēģinājis. Voobščem - uzprasi tautai DC++ čatā - tie jau nu toč zinās, un kāds jau nu pateiks.

Nufis 21.12.2005 9:59

Nu tad tā, sen nedzirdētā / neredzētā tauta!

Potenciāli ir dabūjams 9000 NG tobiš 1992. g. CS 2.3T Auto ar praktiski visām extrām (bez koka un ādas) - PA DETAĻĀM. Tikai neprasiet neko no paša "deguna" - tur nekā nav, taču sākot ar motoru un uz aizmuguri viss ir gandrīz ideālā stāvoklī.

Pagaidām gan vēl tikai pieņemu pasūtijumus, jo nezinu kāds man nākošais bīdeklis ienāksies, un ko tam uz sitiena vajadzēs, tāpēc īstais rezerves daļu tirdziņš atvērsies pēc jaunā bīdekļa apslacīšanas.

P. S. Drīkstiet izteikt piedāvājumus arī man (attiecībā uz jauno autiņu) - incē 94+ (sliktākajā gadijumā 92+) 9000 NG 2.3T Auto pagaidām ne vairāk par 5KEUR.

Nufis 21.01.2005 12:40

Eu a ko jūs sakat par Valentine One - šie jau it kā saka ka esot tie labākie!?! Tad kuriem ticēt Passportistiem vai Valentīniešiem?

Kā tur ar tiem iebūvējamiem ira, kādās cenās, kādas fīčas, vai detekcijas infu var nodot uz kādu externālu devaisu?

Nufis 13.07.2004 0:16

"Volvo for life" man stāv uz skapjaugšas - tb, kastīte ar šādu uzrakstu, un ja nemaldos XC70 modelīti iekšā... ...a SAABs dabiskā lielumā - pie mājas....

Nufis 29.06.2004 22:27

A) Vai tik jamie tek kādu nelobē (piem., Nokian) un nespiedīs visus ziemā ar Hākāpelitām braukt koa? Citas bezradžu, manuprāt ziemā vispār nav braucamas. Jau šoziem uz beigām, kad uz beigām gāja arī manu Gislaved NF3 (3-4 labākās starp radžotajām testos) trešā sezona (un no radzēm vairs tikai kādi 30% bij palikušies - nu bij tā kā bij....

B) Un Latvijā taču vispār mūžīgais rudens (un ziema) - tad jau drīzāk varēja ļaut ar radžotajām visu gadu braukt (kā aiz Polārā loka, ehh cik tad nu tālu...)

C) ...vasarenes. Man Pirelli P6000 205x50x15... svaigas... nu liekās jau ka SAABam baigi ērtie apavi, nupat jau esmu atkal pieradis, nevar vairs to knifiņu izjust, atkal jau sāk likties ka baigi cietās ir... Nu bet vispārībā viņas tādas foršas, pamīkstas bet tajā pašā laikā stingras un viegli vadāmas (nav kā Hankook 866, kad stūri bija grūti pagriezt). Nu koroče der kā uzlietas. P.S. Pirku jamās Āgenskalnā - džeki BAIGO atlaidi iedeva (uz 4 riepām kaut kur pie 80Ls!)

Nufis 08.06.2004 19:10

...man ar kā reiz '92, tikai CS... Tā kā nemēģiniet tautieši man to kārbu nocelt, pirms es esmu ar Martu izrunājis (un nu teiksim galīgi izbrāķējis).

A el. pulksteņi, cik atceros, pilns Ķīpsalas šrots mētājas - nu vismaz viens toč bija, ja ne visi trīs...

P.S. Ja kas, Valters&Rapā (tajā kas pie Hotel Rīga) ir visvisādi SAAB Haynesi parādījušies 9K K9 99 (šitie toč bija, bet bija vēl kaut kādi, to ļi 92, to ļi kaut kas tamlīdzīgs) - cenas ap 17-19Ls

Nufis 15.10.2003 16:25

to Hirsh:

Nu te nu man pilnībā jāpiekrīt Waldim - ar kapacītoru d..su nesildīsi! Jo neba nu kondensators tev kādu papildu jaudu sistēmai dos - nav jau ģenerators... nu tiesa gan "basa izrautos robus" elektrībā aizlīdzinās gan... Kas attiecas uz SAABu un akumulatoriem - tad mans viedoklis ir - ja jau viss pārējais SAABa elektrosistēmā ir no BOSCH, tad arī aķim ir tādam jābūt, nu koroč', pirms pusotra gada nosprāga "lācis" un ieliku BOSCHu - nekādu problēmu, pat pēc tam kad neuzmanības dēļ 2x izsēdināju sausu... Tātad mans ieteikums - labu aķi, labas klemmes, labus vadus, ģeneratoram jaunas ogles, un tikai pēc tam "koņģoru". Kondensatorus starp citu var dabūt gandrīz katrā auto-audio veikalā... Bet man ir ideja būvēt pašam - no mazākiem (apm 5000-50000mkF) (tādus navalom var dabūt 'Latgalītē' vai izskrūvēt no vecas skaitļošanas tehnikas), tos saskrūvējot klāt pie 'šinas' - responses laiks tādam brīnumam ir vēl labāks nekā vienam centralizētam kondensatoram.

to snow: ...man ar šādas tādas idejas attiecībā uz to ...Bahn ira - vai zini kas šeit ar viņu ņemas, jeb vai pa taisno domā sūtīt?

to svesiniece:

nu kā lai to labāk pasaka - to standartu un pāreju ir tik daudz (nu protams starp Sony un SAABu der tikai viena), ka labāk es tiešām ieteiktu aizbraukt a) pie kāda spečuka b) uz kādu auto-audio bodi, lai apskatās, un uzreiz piemeklē īsto - variants Nr2, nopirkt attiecīgo štekeri kas der Soņkai un uzlodēt to uz SAABa vadiem...

Nufis 06.10.2003 13:12

to gunja:

Alfaa pa 20ls/gab...

Nufis 12.09.2003 10:49

Man viens džeks (tas pats kurš rallistam M. Balodim autiņu ķīlē) teica - ļoti vienkārši, gribi jaudu, dajoš, dzen iekšā, un es tev viņu tūlīt pat (x2) uz 400Zs pārlikšu, bet nu rēķinies, ka motora resurss arī uzreiz par tik pat (x2) vai pat (^2) tev samazināsies... Tā arī neiedzinu... A "čipots" dotajā gadijumā tiek ļoti vienkārši - ja iespējams, to pašu čipu "pārsvilina", un ja ne, tad "Latgalītē" nopērk jaunu, tukšu - par kādiem pāris latiem, un "iecep" to gudrību (no vecā, protams, ar attiecīgām izmaiņām) viņam vienkārši iekšā.

Nufis 12.09.2003 10:35

to Kred:

Vispār par to lieveni runājot, tāda s^dīga padarīšana ar viņu ira - izlūzīs vienalga. Es te jau kādu pusgadu štukoju šamo večiem pasūtīt, lai no metāla man uztaisa, un pie reizes nelielu biznesiņu uzrīkot - pasūtīt kādus 5gab... Kā tu uz to skaties? Par cenu patreiz nezinu, bet varētu mēģināt noskaidrot...

Nufis 10.09.2003 11:40

btw, Ķīpsalas šrotā mētājas divi SAABi - 900 un 9000(vecais), abi tiesa jau krietni apskrūvēti, bet vēl šis tas vērtīgs palicis. Es personīgi no 9000 pus-spoguli (visu elektro-mehāniku = 2Ls)savācu.

P.S. bija krēsli, stūres, daļas no motoriem (liekas ka abiem nebija galvas), ja nemaldos 900 arī durvis bija (ja pareizi atceros tas bija 3-durvjinieks). Uz plaukta, jau izņemtā veidā pulksteņi (meh) stāvēja, iespējams, kaut kur dziļāk nobāzti - arī paneļi...

Nufis 10.09.2003 10:29

to gunja:

...manuprāt tam bariņam vēl var Gislaved pieskaitīt - pats divas ziemas nobraucu ar NordFrost 3 - diezgan spēcīgi jāpapūlas lai "norautos". Vienīgi skaņas ziņā gan - absolūts traktors...

Nufis 19.08.2003 13:35

to Mixeris: ... čo' to' neiebraucu... nu bet tas jau nekas... Ja nepieciešams izskaidrojums, tad: a) man agrāk kaut kad darba mašīna(s) (2x) bija Siers(i) - abas nokāvu. b) ...bet ja ar "ford sierra" bija domāts kāds no vecajiem SAABiem, nu tad sorry, tādā golovolomkā es vienkārši uzreiz nevaru iebraukt...

Nufis 14.08.2003 16:25

...hmm antiradars vispār būtu ko vērts! Nu bet parasto (detektoru) jau nu toč izjaukt un "izmētāt" pa dažādām autiņa vietām nevajadzētu būt problēmai...

Bet es gan labprātāk gribētu autiņā šito: http://www.a-concepts.com/law_dsr.html - jo a) tas parastajam stalkerim maisītos pa vidu (līdzīgi kā antiradars) b) tas citus mulsinātu un liktu tiem braukt lēnak c) varētu pačekot ar cik citi (vai teiksim menti paši) brauc d) varētu sakombinēt ar kruīzkontroli, un tā perfekti kādam "uz astes uzsēsties".

Un vēl - par koncepciju "antiradars": a kurš liedz paņemt parasto radardetektoru, un izejas (trauksmes) signālu no viņa "iebarot" (no mikroviļņu krāsniņas izrautā) magnetronā, kurš iemontēts kaut kur pirms/zem radiatora - un notēmēts uz priekšu un mazlietiņ "uz krūmiem"... P.S. Vai kas par jautrību sāktos mentu bariņā, kad pa viņu jūtigo iekārtu ar šādu 2kW mikroviļņu "staru" ieplēstu!

Nufis 11.08.2003 23:27

Nūū, tajā pēdējā linkā vispār dafigā kvalitatīvas un KATRAM SAABISTAM AKTUĀLAS (a la ķēde, stūres mehānisms, antirollbari, utt) BILDES!!! IESAKU ABSOLŪTI VISIEM (vismaz kam beidzas ar 000) IEVĒRTĒT!

Nufis 03.07.2003 12:58

...viena laba ideja:

www.sportech.lv/gallery/btcc/bilde4.jpg

...tiesa tas gan nav SAABs, bet ideja vienalga laba - pamanijāt?

...ja nē - tā truba kas aiz intercoolera nāk - ir ar ko notīta? ...pareizi - ar siltumizolācijas materiālu... kāpēc? ...nu domājams, lai motortepa lieki tikko atdzesēto gaisu atkal nesildītu...!

Nufis 31.05.2003 17:47

...arī izpūtēji dažādi... ...tur, liekas, tomēr būs divi SAABi...

Nufis 23.05.2003 11:51

to Yukki:

...tie caurumi apšuvumā ir skaņas izplūdes kanāli domāti, un nevis lai tev būtu caur kurieni tumbas izkratīt ārā....

Nufis 16.01.2003 14:36

to primo: ...hmmmm es tā iedomājos vairogu uz, teiksim, 20Hz - čo ta 15000 kilometru sanāk... (nu labi, labi, tas ir elektriskajam vilnim uz šo frequenci) bet akustiskajam - ... vienalga 15 metri! Autiņā toč neiebāzīsi...

Nufis 06.01.2003 13:07

...ēēē, aizmirsu piebilst - man kopš sestdienas antena nevelkas iekšā (kaut arī visi posmi "staigā" brīvi) - laikam tā sucamā "core" būs iesalusi...

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti