Antiradari...

dextor Reģ.: 06.06.2001

Sveicinati. skiet ka tagad menti saks kontrolet stiprak tadel skiet ka no viniem atpirkties bus grutaak tadel rodas tada ideja par antiradariem ... man tads jautajums varbut kads no jums varetu kautko vairak par tiem pastastit un kur tadus var iegadaties ?

 
1 2 3
subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Ieraksti google Radar detector detecors un izlasi ...

mani konkreeti interesee - kuraas valstiis poličiem ir radardetektoru detektori (konkreeti interesee: Igaunija, Somija, Novēģija un Zviedrija)

Un ja ir, tad kāda veida ierīces (jo Whistler 73 Pro it kā ir VG-2 mode, bet jaunie Spectre 3 (detektoru detektori) laikam atroda arii taadu Whistler 73 Pro ...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: Ieraksti google Radar detector detecors un izlasi ...

mani konkreeti interesee - kuraas valstiis poličiem ir radardetektoru detektori (konkreeti interesee: Igaunija, Somija, Novēģija un Zviedrija)

Un ja ir, tad kāda veida ierīces (jo Whistler 73 Pro it kā ir VG-2 mode, bet jaunie Spectre 3 (detektoru detektori) laikam atroda arii taadu Whistler 73 Pro ...

nu neredzams skaitījas it ka Beltronics STi.... pārējus jau visus ķēra arī iepriekšējas Spectras...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Man 3 reiz ir redzējuši...viens pat pasmaidiija un noteica 'Re,nepalīdzēja gan'

ja norēķinies "bez čeka" - tad jau netikai var uzsmaidīt -bet arī dot detalizētu situācijas izklāstu ar posteņiem pa visu rajonu

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 0 Atbildēt

Lietoju BEL 945. Tiiri ok. Ir jau vairaakkaart izglaabis.

ferre Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Visi šeit aprunātie modeli tacu ir radardetektori, bet antiradara pagaidam neviena, bet ja nu tieši interese ir par ANTIRADARU, ko labāk iegādāt?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ņem šito - upload.wikimedia.org/...

100% efektivitāte

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

ferre rakstīja: Visi šeit aprunātie modeli tacu ir radardetektori, bet antiradara pagaidam neviena, bet ja nu tieši interese ir par ANTIRADARU, ko labāk iegādāt?

tādu īstu antiradaru nemaz nav - it kā tirgo, bet vismaz neviens nevar ne parādīt, ne pierādīt antiradara efektivitāti...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ferre rakstīja: Visi šeit aprunātie modeli tacu ir radardetektori, bet antiradara pagaidam neviena, bet ja nu tieši interese ir par ANTIRADARU, ko labāk iegādāt?

sarkana IeM apliecība - labākais antiradars.....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti