Piektdien 26. novembrī un svētdien 28. novembrī notiks Latvijas Gada auto 2022 LIELAIS testa brauciens.
Diviem iAuto lietotājiem tiek dota iespēja piedalīties šajā braucienā.
Laiks aptuveni no 11:00 līdz 16:00. Tikšanās vieta Ulbrokas Pērle.
Interesentus pieteikties šeit vienkārši atbildot un uzreiz norādot vēlamo datumu! Vienu uzvarētāju noteiksim 24.11 ar random.org izlozes palīdzību no visiem dalībniekiem. Otru uzvarētāju noteiks iAuto redakcija pēc uzkrātā līmeņa forumā un kopējās aktivitātes iAuto.
Pasaules autobūves enciklopēdijās kā viens no pionieriem ir minēts „KRASTIN auto”, kura radītājs bija latvietis, 19.gs. beigās no Latvijas uz Ameriku izceļojušais Augusts Krastiņš.
iauto.lv/zinas/14538-vienigais-pasaule-krastin-auto
eidis rakstīja: Vai Draugiemelvē maz ir tik daudz lietotāji?
Draugiem.lv bija nr.1 lapa Latvijā ar auditoriju 1 200 000, tagad mazāk, stipri mazāk, bet grozās ap 10 vietu Latvijā un 300 000 unikāliem lietotājiem, kas tik un tā ir daudz!
Tā kā iAuto tur ir aktīva un liela lapa, mums ir vērts tur darboties!
Philips gludeklis vienkārši izkusa, labi ka nenodega māja.
Bija uz gludināmā dēļa un vienkārši pārkarsa, kā rezultātā metāls noslīdēja uz leju un sāka kausēt gludināmo dēli.
Šodien izsūtīta ziņa medijiem!
Labdien,
neskatoties uz iepriekšējiem Valsts policijas un citu drošības iestāžu brīdinājumiem, likumsargu rīcībā ir informācija, ka atsevišķas personas gan galvaspilsētā, gan citviet Latvijā aizvien plāno rīkot gan nesankcionētus piketus, gan arī apzināti pārkāpt pieteikto piketu noteikumus, tādējādi bezatbildīgi riskējot ar epidemioloģisko drošību un sabiedrisko kārtību. Tostarp aizvien tiek aicināts piedalīties piketos ar lielgabarīta transportlīdzekļiem. Valsts policija aicina iedzīvotājus nedoties uz šādiem pasākumiem, savukārt organizatorus – rūpīgi pārdomāt savas darbības!
Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks uzsver, ka Valsts policija kopā ar sadarbības partneriem veic savus uzdevumus un ir visaptveroši gatava rīkoties atbilstoši situācijai un saskaņā ar normatīvo regulējumu, lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un drošību, nepieļautu noziedzīga rakstura izpausmes un cita veida saasinājumus.
“Diemžēl līdzīgi kā citviet pasaulē, aizvien esam spiesti
sadzīvot ar pandēmiju. Tāpēc svarīgi apzināties, ka ikvienam būtu jārūpējas par kopīgu sabiedrības epidemioloģisko drošību,” norāda Valsts policijas priekšnieks.
Ar sveicieniem
Simona Grāvīte, Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Lai arī jautājums ar humoru, pateikšu kas ir no gadžetiem
1. Mājokļa apsilde ar istabai.com ļoti ērti saprogrammētas vairākas zonas, telefonā var izslēgt, ieslēgt, izveidot zonas un attiecīgi tās regulēt laikā, redzēt vēsturi
2. Citā mājā Mitsubishi gaiss - gaiss siltumsuknis - kondiķis un apsilde, tas pats, kas punktā Nr.1, tikai nav zonu dalījuma.
3. Pulksenis ar aktivitāšu mērītāju, bet to izmantoju maz
4. Video novērošana Qikvision, visu redz online, savienota ar vadiem, drošāka failu uzglabāšana
5. Video novērošana Ezviz - ideāla, pats var uzstādīt, viss ok, bet tikai wifi tiklā, mazāk droša no datu viedokļa
6. Atslēgu meklēšanas piekariņš Tile, nav tik effektīvs, mazas zonas strādā BT