IR
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
KONKURSA REZULTĀTI! Apsveicu autoparts777 ar uzvaru šajā konkursā! Tev no mums 2 ielūgumi uz driftu
Par balvas saņemšanu raksti uz iAuto at iAuto .lv
Organizatori arī nesūta nekādu info!
Piekrītu, anonimitāte ir svarīga. Kuri vēlas, var apmeklēt kādu no iAuto pasākumiem un iepzīties!
Tas ir bīstami!
![]()
No 42 250 eiro - jaunais “Range Rover Evoque” sasniedz Latviju iauto.lv/zinas/latvija/31230-no-42-250-eiro-jaunais-range-rover-evoque-sasniedz-latviju

Video no Latvijas pirmizrādes
Jaunākās auto pārdošanas un servisa akcijas!
Šodien 21 aktuāla akcija iauto.lv/akcijas/ turklāt tās regulāri mainās!

Saprotu!
Drīz būs viens lietota Mercedes apraksts!
Šodien par šo nosūtīju atkārtoti vēstuli Normundam Krapsim un jaunu vēstuli SM Tālim Linkaitim. Tad redzēs! Bet ar U.Auguli nebija rezultāta.
Šīs dienas piemērs:
Pagājušajā diennaktī valstī reģistrēts 81 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietuši 9 cilvēki un 2 gājuši bojā (+ TABULA) iauto.lv/pie-stures/policija/31670-pagajusaja-diennakti-valsti-registrets-81-celu-satiksmes-negadijums-tajos-cietusi-9-cilveki-un-2-gajusi-boja-tabula
Tas ir COPY PASTE, ko mēs saņemam!
Te būs daļēja atbilde! Kā policija par negadījumiem valstī informē Vācijā un Latvijā iauto.lv/pie-stures/avarijas/24400-ka-policija-par-negadijumiem-valsti-informe-vacija-un-latvija via @iAutolv
Ja policija nedod info pati, tad mums iAuto neatmaksājas veidot šādus sižetus, jo šāds raksts mums ģenerē 3 līdz 7 eur... Ieņēmumi nesedz izdevumus! Degpunktā ir TV raidījums un reklāmas ieņēmumi ir daudz lielāki.
Es 50% un arī tagad iAuto ampeklēju un rakstu no viedtālruņa, ļoti labi strādā ziņas, komentēšana un forums.
Ir arī tādi!
torkjis rakstīja: Kārtējo reizi atkārtošu jautājumu:
Vai tiešām neiespējami uztaisīt, lai komentāri kārtotos pēc ieraksta laika, nevis kāda atbilde ieliekas 3 lapas atpakaļ?
Atvērt uzreiz visus komentārus neatverot un nerullējot rakstu arī nevar. Kliku skaitu rakstam tak šāds risinājums neietekmē ![]()
Izvēlies "Atbildes veids: Citāts" un ieraksts būs beigās.
"Atbilde" funkcija ir ērta, ja diskusija ir aktīva attiecīgajā dienā, tad viss smuki kārtojas ar atkāpēm.
Ne par visu mums ir informācija, un? Toties mums ir citas ziņas, jā, arī auto nozares jaunumi.
Esiet aktīvāki aculiecinieki ![]()
650 rakstīja: "Un" ir tas, ka aizvakar iAuto titullapā bija raksts oar to, ka dīzeļiem eiropā IR pasludināts nāvesspriedums un ka vuņu atlikusī vērtība oēc 5gadiem būs apaļa nulle. Vajadzētu saskatīt atšķirību starp vienkāršu privātpersonas viedokļa publicēšanu un atklātā tekstā demagoģiju komplektā ar liekulību un necieņu pret lasītāju.Konkrēti dd motoru īpašnieki ir pazemoti un viņu lietotie auto nodēvēti par bezvērtīgiem.Attiecīgi tie,kuri tos pirka vai gatavojas pirkt- tie var droši justies kā apkrāpti. Pilnīgs fufelis notiek. Cerams, ka publicēsiet arī kāda cita dīlera "viedokli", kurš turpat tuvumā šos pašus nekam nederīgos dd meeslus joprojām turpina tirgot un saukt par tehniski progresīviem un vides prasībām atbilstošiem.
Būsi pārsteigts, bet mēs publicējam atšķirīgus viedokļus, lūdzu pievērs uzmanību autoram, kurš ir minēts raksta sākumā!
Mēs publicējam arī viedokļus, kuriem paši personīgi nepiekrītam, bet tā ir diskusijas sastāvdaļa gan par satiksmes drošību, gan par autobūves attīstību, elektrifikāciju utt.
Vai šis Jau maijā – dragreisa treniņi atgriežās Latvijā! iauto.lv/sports/soseja/31474-jau-maija-dragreisa-trenini-atgriezas-latvija ?

Par bildēm rakstīju, ka galerijas risinājums ir padārgs prieks! Tas pagaidām nav plānots.
Fotomateriāls ir atkarīgs no tā, kāds ir pieejams! Savas bildes taisām no galvenajiem skatu punktiem un arī salona.
Shiirs rakstīja: un smailiji šim forumam arī ir vienkārši tirsā, ,kā no web čatiņa tālajā 2005. gadā.
Uzliksim jaunus smaidiņus
![]()
Diemžēl Valsts policija vairs nesūta nekādu informāciju par avārijām, kur nu vēl iemesliem. Tikai tukša statistika.
Tas ir Nozares raksts - intervija! Pie raksta tas ir arī norādīts!
Unikālie lietotāji mēnesī, statistika pēc Gemius OPA mērījumu sistēmas:
Marts 2019
DELFI Auto - 169 144
TVNET Auto - 114 295
iAuto - 70 209
WhatCar - 16 861
Arīlis 2019
DELFI Auto - 188 966
TVNET Auto - 129 073
iAuto - 72 757
WhatCar - 17 230
Sveiks! Mēs Tev ārpus konkursa dāvinām 2 ielūgumus. Par to saņemšanu raksti mums uz epastu iAuto at iAuto .lv