Kārtot: Augošā secībā
Anansie 27.09.2007 9:52

Atbilde SARMOJ

SARMOJ, vai Tu tagad mēģini pateikt, ka tā tante, stāvot labajā malējā joslā (jo virzienā uz Rīgu, visa satiksme tika novirzīta pa ceļa nomali) tiekot uz 3 joslām pārbauca pāri pa diognāli ceļam un ieņēma malējo kreiso joslu?

Kā tad tai Škodai izdevās tikt viņai vēl kreisajā malā, lai tantuku sāniski nostumtu līdz labējai malējai? apbraucot pa zāli starp brauktuvēm?

Un ja jau tur viss bija tik korekti, tad kāpēc Tev šis gadījums palika tik labā atmiņā? Tādi lēnie braucēji ir katrā 4. mašīnā un viņi nosvērtus cilvēkus nepdara nervozus. Es šo notiku ievēroju:

1) dēļ lielā trokšņa, taurēšanas un roku mētāšanas,

2) pēc tam sekojošās izrēķinšānās - tantuka sāniskās nostūmšanas nost no ceļa.

Kāpēc par šo momentu Tavā Škodas aizstāvības rakstā nav neviena vārdiņa???

Atriebības process ilga vismaz pāris minūtes! vai to Tu nemaz nepamanīji???

Hmmmm, varbūt Tu pats/pati biji ļoti tuvu stāvošs šim jaunajam atraktīvajam un aktīvajam cilvēkam?

Un vai Tavuprāt stumšana no ceļa un biedēšana sāniski grūstoties attaisno Škodas vadītāju, jo viņam nabadziņam bija tik daudz jāpārdzīvo?

Es arī esmu pret neobjektīvu notiku atstāstīšanu (kā šajā gadījumā SARMOJ)

Un tagad sanāk - kā avārijās pie luksofora - Tavs vārds pret Manu vārdu. Abi mēs braucam pie dzeltenā.

Anansie 26.09.2007 14:57

juuzveris rakstīja: www.certex.lv/...

atrodi draugos pēc sejas līdzīgo, kurš ta bija pie stūres

Neviens no šajā lapā minētajiem... Droši vien jau tas "varonis" nav no publiski pieejamajiem darbiniekiem.

Anansie 19.09.2007 11:39

Nokopēju komentāru no sūdzību sadaļas par šo pašu tēmu:

ARMI: "Veel taada lietinja....taa vadiitaaja, kuru tas murmulis nolamaaja par to, kaa taa vinju redz neplaida rindaa un peec tam veel par to atriebjoties baidija ar strauju bremzeesanu un stumsanu no celja nost, bij tantinja jau gados...un veel interesantak ir tas ka tam murmulim masiina sedeja laikam jau sieva un vainu passa maate vai sievas maate, un tas abas freilenes loti uzjautrinajas par to kaa vinju varonis izriikojas ar vecaka gadajauma sievieteem...

Taa teikt tads tadu atrod un abols no aabeles talu nekriit...)

Tikai mani uzjautrinaja, kaa taa maate aizmuguree strauji spraadzeejas un peeksnji vairs nesmaidiija kad tas murmulis uzraavas uz to veco fordu..."

Anansie 19.09.2007 9:46

Par skujiņas/rāvējslēdža principu - piekrītu! Bet tomēr ir daži gadījumi, kad solidaritātes pēc pret citiem braucējiem, tomēr nevajadzētu līst priekšā. Ja rindā stāv 5 mašīnas, bet atrodas kāds "gudrāks par visiem", kas nevar iestāties kā sestais rindā, nu piedodiet man, protams, ka šādi priekšā līdēji izraisa negācijas. Tagad no rītiem, kad štoperis starp abiem remontiem sākas jau tikko beidzoties pirmajam, protams, ka pat citas iespējas nav, kā braukt pa 2 joslām un beigās taisīt rāvējslēdzi. No otras puses, izbraukšana jau no tā ātrāka nepaliek, cik nu tas pudeles kakls Jaunolainē laiž ārā - tik viņš laiž... iekšā nāk pa vienu vai pa 2 joslām, ārā jau tāpat visi pa to vienu tiek.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti