Lielceļa varoņi

Anansie Reģ.: 18.03.2004

Remontdarbi uz Jelgavas šosejas cilvēkus patiešām padara trakus.

Škoda Octavia GH-8544 katru rītu ir apskatāma ap plkst 6:45 izceļamies ar agresīvu braukšanu, piemēram, apbraucot rindu, kas gaida kreiso pagriezienu uz Rīgu (no Ozolnieku ceļa pie Cenām aiz dzelzceļa pārbrauktuves).

Man gadījās būt par liecinieku situācijai, kad visā krāšņumā parādījās šī auto vadītāja agresivitāte ne tikai pārkāpjot CSN, bet arī personiskajā attieksmē pret citiem autovadītājiem.

No rīta, virzienā no Jelgavas uz Rīgu, pirmo remontdarbu vieta pie Olaines pagrieziena vēl nebija sastrēgusi un rinda izstāvāma pāris minūtēs. Tomēr Škoda GH-8544 ļoti steidzās un mēģināja uz izbīli paņemt rindā stāvošo vadītāju (turpmāk tekstā "patrāpījās ne tajā laikā, ne tajā vietā" un iespraukties starp mašīnām. Taurējot izrādot savu neapmierinātību par to, ka viņu atļāvās nepalaist, Škodas autovadītājs sāka mētāties ar rokām un rādīt nepieklājīgus žestus. Pēc tam, kad Škodas vadītājs tika rindā un nokļuva uz šosejas jau ar vairākām joslām, viņš nolēma pārmācīt "patrāpījās ne tajā laikā, ne tajā vietā" autovadītāju ar tiranizēšanu - apdzenot, strauji bremzējot, stumjot ar sānu nost no šosejas. Tas viss turpinājās kādas pāris krietnas minūtes.

Jautrība turpinājās, kad kāds cits vadītājs (turpmāk tekstā "pasaules lāpītājs" acīmredzot novērojis, kas notiek aizmugurē, nepalaida Škodas vadītāju garām pēc tam, kad Škodas vadītājs bija pabeidzis savu drakonisko izrēķināšanos ar "patrāpījās ne tajā laikā, ne tajā vietā" autovadītāju.

Kad Škodas vadītājs tika garām arī "pasaules lāpītājs" autovadītājam, tas tādu pat atriebību sarīkoja arī tam. Smieklīgākais, ka brīdī, kad Škoda "pasaules lāpītāju" bija nostūmusi šosejas malā un "pasaules lāpītājs" izkāpa, lai izrunātu neskaidros jautājumus aci pret aci, Škodas vadītājam laikam palika bail (vai arī tas pēkšņi atcerējās, ka ļoooti jāsteidzas) un tas ar kaucošām riepām aizbrauca prom.

Morāle - uzmanieties no pelēkas Škoda Octavia uz Jelgavas šosejas. Ka netrāpieties melnajā sarakstā. Jamais var sabojāt Jūsu dienu un iespējams arī Jūsu auto. Diemžēl parunāties kā vīram ar vīru pienākas - gan nav spējīgs. Tos laikam sauc par lielceļa varoņiem? Nu kaut kā tā...

 
1 2 3
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

modena rakstīja:

Bzzz rakstīja:

phenom rakstīja: Shkoda ir tikai kamuflaazha!!! Isteniibaa tas ir BMW

btw personīgie novērojami pēdējā laika liecina, ka lielākie brīnumdari pārvietojas nevis ar BMW, Audi vai subarčikiem, bet kā reizi ar Skoda Octavia.

laikām tāda parādība kā "žaba dušit" tomēr atklāj īsto būtību..... Škodas cena un ekonomiskums.... dara savu.... re pat Kaspersky nomainīja savu BMW pret Škodu... un lai vel pasāk ka "žabas dušīšanas" nebija par galveno iemeslu....

PS. Pašam arī jau ir interese uz Octavia pusi.... bet kāmēr lats turās ( ja nu šodien lats, pretēji ko daži labi pareģo .. ) - es labāk pabraukāšu ar savo klasisko Volvo.... jo kāmēr pa šoseju - škoda vinnē.. tad pilsētas apstākļos starpība nav tik jūtama.... pie tam Volvo ir viennozīmīgi komfortablāks...

Re, kāds acīgs pagadījies

Kaspersky bemku pret škodu nemainīja, bet gan laipni piekrita to izmantot kā ikdienas auto Žēl palika, ka bembuks vairāk laika pavada zem pakša, nevis kustībā, tāpēc tam atradu jaunu saimnieku.

Par žaba dušit arī pavisam greizi nošauts, kaut vai salīdzinot e36 un octavia cenas. Ja man pašam būtu jāizvēlas, es tomēr ņemtu 2.0 dīzeli ar DSG

Par visu pārējo - kādreiz man apniks tie stāsti par volvo mega ekonomiju, un mēs kādā jaukā brīvdienā aizbrauksim līdz Liepājai (vai Ventspilij, Ludzai, pofig) un atpakaļ (~120-130kmh) un pēc tam vēl pāris stundas pa centru pavazāsimies. Tad salīdzināsim patēriņus. Vara pēc kompja, varam pēc "bākas metodes". Protams, ka bez tulamora spaiņa tur jau būs neiztikt, tā ka neuzprasās

Un klasiskais volvo manā izpratnē tomēr ir... Paziņām ir gan V70, gan S80 - es nesaprotu, par ko tur vispār naudu maksāt, par tādu jēdzienu kā komforts vispār nerunājot. Laikam to saprot tikai paši volvisti, līdzīgi kā tas notiek ar saab useriem.

žaba bija par degvielas patēriņu....

to kka mans Volvo ir ekonomiskāks par Škodu - es nekad neteicu.... runa bija par to ka starpība ir jūtami pamaza pilsētā - nu un protams ka uz šosejas 4 cilndru dzinējs būs jūtāmi ekonomiskāks pret 6 cilindru... vienīgi biju ļoti pārsteigts par patēriņu pilsētā... pārāk liels no mana viedokļā.....

koleegjis Reģ.: 23.09.2007
0 0 Atbildēt

Errors, pilsoņi, errors! Mani līkie pirxti pievīla atkal - domāts bija Raiņa bulvāris un Barona iela.

armi Reģ.: 27.09.2007
0 0 Atbildēt

SARMOJ!

Loti iteresants skatijums uz situaciju...iipasi man patika divas lietas tavaa skatijumaa....)

Pirmais:

Skodas vadiiatajs esot staaveejis otraa joslaa ar iesleegtiem pagrieziena raadiitaajiem un nevienam netrauceejis...Tad nju teikssu, kaa pieljauju, no daudz daudz tuvaaka skata punkta to visu redzeejis, tas Skodists staaveeja tai joslaa tikai tik ilgi cik aiznjeema tantinjas apzaakaassana un nolamaassana....vinjs pa to joslu atlidoja lidz turienei un nevis pirmkaart iesleedza pagriezienu , bet uzreiz jau megjinaaja nostumpt malaa to passu fordu braucot tam tiessi saanos, kad tas neizdevaas un tantinja to redzot ar izdomaja sso nelaist tad tika iesleegti pagriezieni un veel uzstajiigak liist virsuu tam Opelim...

Otrs:

Tantinja tam nabaga nervu slimniekam paraadiija videejo pirkstinju..) Tas ir veel smiekliigaaks apgalvojums par pirmo....man ir pamatotas aizdomas ka taa tantinja par ssaada zesta esamibu un ta jeegu nemaz nenojauss un vienigais ko vinja varbut no rupjakiem zestiem ari zin ir tas pats vecais labais "Lagzdinja" zests...)

Un ja vinja pat ko tadu butu tai bridi paradijusi, tas buutu vairaak kaa attaisnots gajiens, jo ja tas Skodists buutu man taa stuumies virsuu kaa vinjs to darija vinjai tur nu zzestu tocc vairs nebutu, tur jau butu riiciba....

SARMOJ, pasaki ludzu tikai godigi. Vai Tu ikdiena nebraukaa ar sudrabotu Skoda Octavia???)

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Un klasiskais volvo manā izpratnē tomēr ir... Paziņām ir gan V70, gan S80 - es nesaprotu, par ko tur vispār naudu maksāt, par tādu jēdzienu kā komforts vispār nerunājot. Laikam to saprot tikai paši volvisti, līdzīgi kā tas notiek ar saab useriem.

Ko tu gribi teikt, ka E46 ir komfortablaaks par S80??

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Un klasiskais volvo manā izpratnē tomēr ir... Paziņām ir gan V70, gan S80 - es nesaprotu, par ko tur vispār naudu maksāt, par tādu jēdzienu kā komforts vispār nerunājot. Laikam to saprot tikai paši volvisti, līdzīgi kā tas notiek ar saab useriem.

Ko tu gribi teikt, ka E46 ir komfortablaaks par S80??

Kurā vietā tur bija e46 vs S80?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

mx_black rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Un klasiskais volvo manā izpratnē tomēr ir... Paziņām ir gan V70, gan S80 - es nesaprotu, par ko tur vispār naudu maksāt, par tādu jēdzienu kā komforts vispār nerunājot. Laikam to saprot tikai paši volvisti, līdzīgi kā tas notiek ar saab useriem.

Ko tu gribi teikt, ka E46 ir komfortablaaks par S80??

Kurā vietā tur bija e46 vs S80?

a par to komfortu - varētu sīkāk?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

mx_black rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Un klasiskais volvo manā izpratnē tomēr ir... Paziņām ir gan V70, gan S80 - es nesaprotu, par ko tur vispār naudu maksāt, par tādu jēdzienu kā komforts vispār nerunājot. Laikam to saprot tikai paši volvisti, līdzīgi kā tas notiek ar saab useriem.

Ko tu gribi teikt, ka E46 ir komfortablaaks par S80??

Kurā vietā tur bija e46 vs S80?

a par to komfortu - varētu sīkāk?

A ko tur sīkāk? Tu teici, ka skatījies škodu, bet paliksi pie volvo komforta dēļ. Tak vot čomam ir tas v70 ar 2,5 dīzeli - nu nekādu īpašo komfortu, jaudu vai patēriņu es tur neredzu. Pat neskatoties uz to, ka klases bišk atšķirās, vai ne?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

modena rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

mx_black rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Un klasiskais volvo manā izpratnē tomēr ir... Paziņām ir gan V70, gan S80 - es nesaprotu, par ko tur vispār naudu maksāt, par tādu jēdzienu kā komforts vispār nerunājot. Laikam to saprot tikai paši volvisti, līdzīgi kā tas notiek ar saab useriem.

Ko tu gribi teikt, ka E46 ir komfortablaaks par S80??

Kurā vietā tur bija e46 vs S80?

a par to komfortu - varētu sīkāk?

A ko tur sīkāk? Tu teici, ka skatījies škodu, bet paliksi pie volvo komforta dēļ. Tak vot čomam ir tas v70 ar 2,5 dīzeli - nu nekādu īpašo komfortu, jaudu vai patēriņu es tur neredzu. Pat neskatoties uz to, ka klases bišk atšķirās, vai ne?

labs jautājums- a pēc kā tu gribētu tur saskatīt atškīrību?

ja tu pirms tam braukātu kādu laiciņu nevis ar trešo tabureti - bet ar 5 vai 7 bembuku... domāju par komfortu tu jau runātu nianses līmenī.... un domāju ka S80 nu noteikti ir kudi komfortablaks par Octaviju.... ja lietai protams pieej objektīvi.... bet ka zināms izjūtas - ir subjektīvs viedoklis..... kurš mainās atkarībā no pieredzes...

PS. Starp citu koleģim ar Octaviju bija kurjozs.... divās naktīs pēc kārtas Octavias siģene auroja ka nelaba.... gala rezultātā izrādījas ka pie vainas bija muša.... protams var runāt par standartas siģenes krutumu... bet nu man liekas ka tas ir stulbi ka kaut kāds sīks insekts var čakarēt tā dzīvi....

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Joprojām nesaprotu, kāpēc ar firmas simboliku apkrāsotajiem autiņiem patīk tā tizloties uz ielām. Nu c`mon, tak jūs tūlīt pamana! Un atcerās.

Šorīt, braucot no Ķengaraga uz centru, piefiksēju www.aldi-pirotehnika.lv/... busu ar numuru FZ-99. Čalis lien garām visur, kur viņaprāt ir jēga līst. Bet nu nav jēga... Brauc pa Lokomotīves ielu mašīnas viena otrai tuvu pie pakaļas, ne pārāk ātri, jo priekšā trolejbuss. Nu tiklīdz varēs tikt garām, tā arī visi brauks garām. Bet nē, šitam pacanam vajag piebraukt blakus un spiesties iekšā tur, kur nu vietas pat purnu iespraukt. Un, lai arī šis ik pa brīdim aizspraucas pa vienai mašīnai uz priekšu (brutāli spiežoties un līkumojot), tomēr nez kāpēc es jau centram tuvojoties joprojām esmu viņam aizmugurē. Nu nesaprot dažs labs braucējs, ka nav jēga pa pārblīvētām rokām gonkot, nebūt nav tā, ka vienmēr tiks pusstunda tādējādi ieekonomēta.

Pēdējais manevrs - šis no Lazdonas ielas sagribēja griezties pa labi uz Katoļu ielu, tur pirmā joslā stāv mašīnas nu aptuveni piecas līdz septiņas. Vai viņš pagaidīs? Nehrena, apbrauks tās piecas pa otro joslu un krustojumā kaut kā tizli griezīs pa labi. Ja es par savas firmas šoferi dzirdētu, ka šis tādus izgājienus taisa, apsvērtu atlaišanu. Ok, varbūt puisis n-tos gadus pie stūres un \"kontrolē situāciju\". Bet firmas prestižs tak arī tiek grauts. Vai arī šāds braukšanas stils ir apzināts, t.i. ar domu, ka antireklāma arī ir reklāma? Tad mērķis sasniegts - es tagad zinu, ka firma \"Aldi\" nodarbojas ar pirotehnikas vairumtirdzniecību.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

labs jautājums- a pēc kā tu gribētu tur saskatīt atškīrību?

ja tu pirms tam braukātu kādu laiciņu nevis ar trešo tabureti - bet ar 5 vai 7 bembuku... domāju par komfortu tu jau runātu nianses līmenī.... un domāju ka S80 nu noteikti ir kudi komfortablaks par Octaviju.... ja lietai protams pieej objektīvi.... bet ka zināms izjūtas - ir subjektīvs viedoklis..... kurš mainās atkarībā no pieredzes...

PS. Starp citu koleģim ar Octaviju bija kurjozs.... divās naktīs pēc kārtas Octavias siģene auroja ka nelaba.... gala rezultātā izrādījas ka pie vainas bija muša.... protams var runāt par standartas siģenes krutumu... bet nu man liekas ka tas ir stulbi ka kaut kāds sīks insekts var čakarēt tā dzīvi....

Paklau, mani pilnīgi nekrata, cik kruts ir tavs volvo. Vēl jo vairāk es negribu par to diskutēt, piemēslojot vairākas foruma lappuses. Tu uzvedies vēl sliktāt par edzuli, kurš vismaz vienādas klases saliek savā vērtējumā. Un ar pitaku esmu nobraucis 1,5 gadu, bet tas jau bija sen.

Signalizācija. Salona sensoriem bija rūpnīcas atsaukums. Man nomainīja pie apkopes. Vēlāk uzprasīja, vai pa naktīm netraucē gulēt, bet it kā problēmu nebija ne pirms, ne pēc tam.

Un vispār - topika tēma bija "idiots ar škodu uz jelgavas šosejas" nevis "ar škodu brauc kapeik*isēji, ne to 4eto mēs kungi ar volvo"

Punkts.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti