Satiksmes autobusa un vieglā auto sadursme uz A2 autoceļa 9.09.2024 (+ FOTO) 24

 

Aculiecinieka foto Foto: iAuto.lv

iAuto | 9.septembris 2024 13:08

Vieglais auto uztriecas reisa Žīguri-Rīga satiksmes autobusam.

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

 
24 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Sperm-nons 9.septembris 2024 13:41
11 0 Atbildēt

Skaidra lieta - autobuss nav garantējis.

Jūrmalnieks 9.septembris 2024 15:31
7 1 Atbildēt

Šorīt Talsinieks(09.09) kurš ap 6:40 ir Dubultos, cauri Jūrmalai, kā negudrs brauca! 50 vietā nepārspīleju valē uz 70-75 un pie dzintaru tilta labākajās bmw tradīcijās- brauca pa kreiso joslu un tikai tad pie pašām tilta remontdarbu zīmēm spiedās iekšā labajā joslā, vai drīzak spieda nost tos kas laicīgi jau bija iekārtojusies labajā.

 Dzintaru meža posmā, kur ātrums 70, man bija jabrauc uz 105 lai spētu autobusu panākt(4 auto pa priekšu.) tādējādi autobusa ātrums kādi 90-95km/h!!!

 Nemaz nerunājot ka arī šajā posmā brauca pa kreiso joslu, kaut labā bija pilnīgi brīva. Tad pirms lielupes tilta, pēksņi sameta pa bremzēm un asi pārkārtojās labajā - labi ka neviena nebija un iekšā autobusa pieturā jo cilvēks signalizeja ka vēlejās iekāpt.

Laikam totalākie neapmierinātie suņi tie autobusu šoferi ir.

 Pat ja tev buss tukšs(kaut gan noteikti ka nē jo Kauguros vienmēr stāv un kāpj ~10 cilveki, kas ar viņu no rīta brauc), šita nesties ar 12T+ autobusu pa pilsētu...

 Ja kāds nepaskatās, vēl no rīta piemidzis... izlec tadam priekšā, tak apstāties galīgi nevar un tur tik kotlete ir!

ĀRPRĀC!

uupis 10.septembris 2024 3:41
5 0 Atbildēt

Kā autobusa šoferis samazināja ātrumu? Kā viņš rādīja bremžu signālu? Tā kā tu saki vai savādāk? Tātad vainīgs autobuss! Negarantēja drošību!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 10

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 2

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti