Visi komentāri - Daugavpilī jaunai sievietei pēc agresīvas braukšanas reibumā atņem tiesības un piemēro 1200 eiro sodu

Daugavpilī jaunai sievietei pēc agresīvas braukšanas reibumā atņem tiesības un piemēro 1200 eiro sodu 2

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 13.aprīlis 2019 8:01

Šodien Daugavpils tiesa piemērojusi apliecības atņemšanu uz četriem gadiem un 1200 eiro sodu kādai jaunai sievietei, kura šonedēļ aizturēta par agresīvu auto vadīšanu alkohola reibumā, noskaidroja aģentūra LETA.

Trešdienas naktī, īsi pirms pulksten diviem, pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas nodaļas darbinieku uzmanību piesaistīja kādas personas uzvedība vienā no pilsētas mikrorajoniem. Sieviete, kuras uzvedība liecināja par iespējamu atrašanos reibuma stāvoklī, iesēdās transportlīdzeklī un sāka braukšanu. Transportlīdzeklis tika vadīts, vairākkārt pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus, iebraucot pretējā braukšanas joslā, arī gandrīz notriecot brauktuvi šķērsojošu personu, skaidroja policijā. Brauciena beigās mašīna novietota uz tramvaja sliedēm.

Informācija par notiekošo, kā arī transportlīdzekļa vadītājas apraksts nekavējoties nodots tuvākajai pašvaldības policijas mobilajai patruļgrupai, kura pāris minūšu laikā ieradās notikuma vietā. Ieraugot policijas tuvošanos, transportlīdzekļa vadītāja metās bēgt, bet tika panākta un aizturēta. Sieviete īpaši nevēlējās pildīt pašvaldības policistu likumiskās prasības, policijas publiskotajā video redzams, ka viņa ir kritusi un pretojusies policistiem.

Autovadītāja nodota Valsts policijas darbiniekiem.

Šodien tiesa par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā sievietei piemērojusi naudas sods 1200 eiro apmērā un transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanu uz četriem gadiem, aģentūru LETA informēja Daugavpils tiesas priekšsēdētāja palīdze Aiga Trokša-Traško.
 

 
Visi komentāri
 
vaņa 13.aprīlis 2019 10:30
0 0 Atbildēt

duņka s katušek štoļi sarvalasj?

Esss 14.aprīlis 2019 20:57
2 0 Atbildēt

Pareizi ir. Tādām mātītēm nav ko uz ceļa rādīties...

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 9

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

Rīt TV un interneta tiešraidē paziņos Latvijas Gada auto 2026 uzvarētājus, atklāti finālistu auto nominācijās (+ VIDEO) 9

Šo ceturtdien, 18. decembrī, svinīgā apbalvošanas ceremonijā tiks paziņots konkursa "Latvijas Gada auto 2026" galvenā titula ieguvējs un uzvarētāji 11 papildu nominācijās. Apbalvošanas ceremonija sāksies pulksten 19.00 un tai varēs sekot līdzi televīzijas un interneta tiešraidē. Lasīt vairāk

 

Līdz 226 Zs, līdz 430 km un nepilni 25 000 eiro: Volkswagen pastāsta par elektrisko Polo (+ FOTO) 3

Volkswagen atklājis informāciju par vienu no saviem svarīgākajiem jaunumiem, ID. Polo, kas pie pircējiem dosies 2026. gadā. Lasīt vairāk

 

Degvielas uzpildei pietiek ar 90 sekundēm priekš 800 kilometriem, kad to sasniegs elektrouzlāde? (+ VIDEO) 26

Daudz runāts par elektrouzlādi, bet cik ātri var piepildīt degvielu? SANĀCA 90 sekundēs 800 km vai 60 litri. Degvielas cenas: Dīzelis 1.497 un 95 benzīns 1.517 EUR - 13.12.2025 Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti