Latgalē tikai pēc vairākiem šāvieniem pa automašīnu izdodas apturēt iereibušu vadītāju ar zagtu transportlīdzekli - iAuto

Latgalē tikai pēc vairākiem šāvieniem pa automašīnu izdodas apturēt iereibušu vadītāju ar zagtu transportlīdzekli 1

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 8.novembris 2021 15:52

Aizvadītajā nedēļā Latgalē tikai pēc vairākiem šāvieniem pa automašīnu policijai izdevās apturēt iereibušu vadītāju ar zagtu transportlīdzekli, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Ceturtdien, 4.novembrī, pirms plkst.23 policisti, veicot mājsēdes kontroles pasākumus Līvānos, pamanīja transportlīdzekli "Volkswagen Transporter", kas bija izsludināts meklēšana. Nekavējoties pieņemts lēmums transportlīdzekli apturēt, taču, pamanot policijas norīkojumu, transportlīdzekļa vadītājs sāka bēgšana.

Pakaļdzīšanās laikā minētais transportlīdzeklis veica virkni ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, tādā veidā apdraudot arī pārējos ceļu satiksmes dalībniekus, izraisot bīstamas avārijas situācijas. Lai pēc iespējas ātrāk novērstu bīstamo situāciju, tika pieņemts lēmums raidīt vairākus brīdinājuma šāvienus gaisā un mērķtiecīgus šāvienu transportlīdzekļa virzienā, taču arī tas neapturēja agresīvā braucēja rīcību un pakaļdzīšanās turpinājās.

Pēc vairākiem mērķtiecīgiem šāvieniem pa transportlīdzekli pēc aptuveni 45 minūtēm Augšdaugavas novada Nīcgales pagastā transportlīdzeklis tika apturēts un policijas darbiniekiem izdevās aizturēt transportlīdzekļa vadītāju - 1980.gadā dzimuši vīrieti. Viņš pie auto stūres bija sēdies alkohola reibuma stāvoklī - vīrieša izelpā konstatētas 1,75 promiles. Tāpat vīrietim nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību.

Pret vīrieti ir sākti administratīvo pārkāpumu procesi un vairāki kriminālprocesi. Par mājsēdes ierobežojumu neievērošanu vīrietim piemērots 2000 eiro liels naudas sods.

 
1 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
LMT 8.novembris 2021 17:41
2 1 Atbildēt

Kur video no šaušanas un visa pārējā? Uzreiz ir skaidrs, ka miliči pārkāpj noteikumus un apdraud to covidnieku un citus!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Elektromobilitātes kursa maiņa - Stellantis noraksta vairāk nekā 22 miljardus 6

Starptautiskais autobūves koncerns Stellantis, kurā ietilpst 14 zīmoli no Eiropas un ASV, paziņojis par pamatīgiem zaudējumiem, kas radušies dažādu apstākļu dēļ, tostarp pārvērtējot virzību uz elektrisko mobilitāti. Lasīt vairāk

 

Latvijas "Unitruck" un Somijas "Sisu Auto" sadarbosies augstas mobilitātes kravas auto ražošanā

Latvijas smago kravas automobiļu apkopes uzņēmums SIA "Unitruck" un Somijas specializēto transportlīdzekļu ražotājs "Sisu Auto" ir parakstījuši sadarbības līgumu par augstas mobilitātes loģistikas kravas automobiļu ražošanu un ar to saistītu tehnoloģiju pārnesi, aģentūrai LETA norādīja "Unitruck" valdes priekšsēdētājs Jānis Kopeika. Lasīt vairāk

 

Pirmais tests Latvijā ar Ķīnas jauno apvidnieku “Chery Tiggo 7” (+ VIDEO) 10

Ķīnas auto ražotāju trumpis ir piedāvāt vairāk par zemāku cenu. Šāda pieeja ir arī “Chery Tiggo 7” modelim, kas ir bagātīgi aprīkots un maksā sākot no nepilniem 30 tūkstošiem eiro. Bet kā tas brauc? Lasīt vairāk

 

Igaunija stiprina energonoturību: Kīsā tiek atvērts viens no lielākajiem kontinentālās Eiropas akumulatoru uzglabāšanas parkiem Hertz 1 4

Baltijas vadošā atjaunojamās enerģijas attīstītāja Evecon, Francijas neatkarīgā elektroenerģijas ražotāja Corsica Sole un ilgtspējīgu investīciju pārvaldnieka Mirova kopuzņēmums Baltic Storage Platform (BSP) šodien oficiāli atklāj liela mēroga akumulatoru enerģijas uzkrāšanas sistēmu (BESS), kas atrodas Kīsā, Igaunijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti