Īpašumā Balvu novadā atrod nelikumīgi tirgotu dīzeļdegvielu un dažāda veida šaujamieroču munīciju 6

 

Ilustratīvs attēls Foto: Pexels.com

Nozare.lv | 24.februāris 2022 10:09

Pagājušajā nedēļā Balvu novadā, kāda vīrieša dzīvesvietā, policija atklāja un izņēma nelikumīgi realizētu dīzeļdegvielu un nereģistrētu dažāda veida un kalibra šaujamieroču munīciju, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Olga Vasiļjeva.

VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Rēzeknes reģionālās nodaļas amatpersonas, apkarojot nelikumīgu akcīzes preču apriti, iepriekš sāktā kriminālprocesā ieguva ziņas par nelikumīgu degvielas realizāciju. Izmeklēšanas un operatīvo pasākumu rezultātā VP veica kratīšanu Balvu novadā, 1969.gadā dzimušā vīrieša dzīvesvietā.

Kratīšanas gaitā policijas amatpersonas atklāja un izņēma ap 8200 litru dīzeļdegvielas, kā arī nereģistrētu dažāda veida un kalibra šaujamieroču munīciju - aptuveni 600 gabalu.

Vasiļjeva norāda, ka aizdomās turētajai personai draud kriminālatbildība saskaņā ar Krimināllikuma 220.1.panta 1.daļu un 233.panta 2.daļu.

Proti, par naftas produktu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīgu brīvības atņemšanu, probācijas uzraudzību, sabiedrisko darbu vai naudas sodu. Savukārt par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgās atļaujas soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, probācijas uzraudzību, sabiedrisko darbu vai naudas sodu.

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
GTD2 24.februāris 2022 13:06
2 1 Atbildēt

No kura laika balvos jūra, laikam raksta autors kaut ko sapīpejies ,kad bildi ielicis, vai arī stāsts nav par Balviem.

2 24.februāris 2022 13:39
2 1 Atbildēt

Lasi tekstu un nefantazē - zem attēla norādīts "Ilustratīvs a..."

GTD2 24.februāris 2022 13:45
2 2 Atbildēt

tur bija jabūt uzrakstītam nevis ilustratīvs, bet spams, kas piesārņo tīmekli

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Putekļu sūcēju ražotājs no Ķīnas prezentē hiperauto ar raķešu dzinēju 5

Teorētiski šāds superauto 100 km/h varētu sasniegt mazāk nekā vienā sekundē. Lasīt vairāk

 

Smiltenes novadā ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā cilvēks

Piektdienas rītā Smiltenes novada Gaujienas pagastā ceļu satiksmes negadījumā uz Vidzemes šosejas gājis bojā cilvēks, liecina Valsts policijas (VP) rīcībā esošā sākotnējā informācija. Lasīt vairāk

 

Par strīdus raisījušiem satiksmes mierināšanas pasākumiem Rīgā, "Spried ar Delfi" (+ VIDEO) 15

Rīgas domes ieviestās satiksmes organizācijas izmaiņas Grīziņkalna apkaimē saņēmušas ļoti pretrunīgu vērtējumu. Kamēr vieni slavē, ka tādas sen bija vajadzīgas, tikmēr citi jau vāc parakstus par izmaiņu atcelšanu. Lasīt vairāk

 

Jeep uzlabos kompakto modeli Avenger

Jeep paziņojis par plānoto Avenger modernizāciju, izvietojot savā mājaslapā arī pirmos feisliftotā modeļa attēlus. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti